7 sposobów, jak stracić pseudoprzyjaciół

12

Ludzie Cię zjedzą za wszystko. Z zawiści pożrą Cię w całości. Będą zazdrośni, tak bardzo, że nie zniosą Twojego szczęścia. Im lepiej będzie Ci się powodzić, tym większe ryzyko, że osoby, które Cię otaczają, nie poradzą sobie z Twoim sukcesem. Przecież to boli! I od zawsze udowadnia tezę, że prawdziwych przyjaciół poznaje się nie w biedzie, tylko…w sukcesie!

Jak stracić pseudoprzyjaciół? To proste!

  1. Zgarnij sporą wygraną i oznajmij stanowczo, że nie masz w planach się dzielić.
  2. Zacznij mówić z entuzjazmem o swoich marzeniach i realizuj je z sukcesami.
  3. Pożycz pieniądze, czasami wystarczy już 100 złotych.
  4. Często się uśmiechaj i bądź szczęśliwa.
  5. Powiedz, że nie masz problemów w związku. I masz najlepszego partnera na świecie.
  6. Możesz też inaczej. Powiedz, że jesteś w sytuacji podbramkowej. Świat Ci się zawalił, potrzebujesz mieszkania, pracy, pieniędzy. Lub zachoruj poważnie.
  7. Zrób coś wbrew ich woli.

Niestety nie jest łatwo zgromadzić wokół siebie wartościowych ludzi. Dlatego co jakiś czas warto zrobić porządki. Jak? Przeczytaj tutaj.

Prawdziwy przyjaciel to skarb. Niestety trudny w znalezieniu.

12 KOMENTARZE

  1. Dokładnie.Z zawiści że np ułożyło Ci się w życiu obrobią ci dupe przy każdej możliwej okazji.Najgorsi tacy co sami mają chu…. we życie. Takim chyba lzej jak rozpowiadają wyssane z palca historyjki żeby cię pomniejszyć w oczach innych.

  2. często pseudo przyjaciele lubią twój sukces bo to łatwa droga do ich korzyści… znajomości … prestiżu … mogą zaczęć „bywać” w różnych środowiskach itp. a później wystarczy po prostu pożyczyc im pieniądze i pach! kolorowa mydlana bańka znika i po przyjaźni …

  3. Rozwód też działa jak trąd, boją się że będą musieli pomóc samotnej matce, przestają Cię zapraszać, jesteś inna, wybrakowana, milkną. Ale życie jest przewrotne…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here