Jak toksyk rozkochuje w sobie kobiety? Jest konsekwentny i cierpliwy…do czasu

3

Związek z toksykiem, mimo że za każdym razem jest nieco inny, ma wiele cech wspólnych. Jedną z nich jest zdziwienie, jakie wywołuje u innych osób. Pytają, jak mogłaś dać się tak nabrać, tak omamić? Co z Tobą, gdzie się podziała Twoja godność i wola walki? To nie takie proste, niestety. Okazuje się, że osoba toksyczna, wie co robi. Krok po kroku realizuje swój plan. Tylko jej ofiara nie ma pojęcia, w co się pakuje. Nie musi być nawet naiwna, czy szczególnie nieświadoma. Po prostu trafiła na trudnego „zawodnika”.

toksyk

Pojawia się, gdy nie jesteś na to gotowa

Wcale nie czekasz na związek. Leczysz rany po poprzedniej relacji. Chcesz dać sobie czas. Jednak pojawia się on. I nie odpuszcza.

Może być też inaczej. Jesteś tak bardzo spragniona bliskości i tak mocno stęskniona, że też paradoksalnie nie jesteś gotowa. Nabierasz się na własne marzenia, tak bardzo chcesz, że nie zwracasz uwagi na nic. To forma desperacji, która zawsze źle się kończy. Zarzucanie ramion od razu na inną osobę z przekonaniem, że w końcu zostałam uratowana, prowadzi do rozczarowania. Stan wyjściowy powinien być inny. Powinnaś czuć się kompletną osobą, bo tylko taka jest gotowa na relację z kimś innym.

Dobrze wygląda

Jak to jest, że toksycy są przeważnie koszmarnie przystojni? Tacy idealni, że aż nogi miękną. Świetnie ubrani, zadbani, pewni siebie. Robią oszałamiające wrażenie. Czujesz się przy nich jak największa szczęściara. Później w łóżku też…To, co serwuje toksyk na początku związku nie może się z niczym równać. Często do ostatnich dni bycie razem w sypialni elektryzuje.

Trudno rozstać się z dotykiem, bliskością, chwilami, kiedy było idealnie. Nic dziwnego, że gdy już zdecydowałaś się powiedzieć „dość”, zaczynasz się wahać. Bo może jednak nie było tak źle, może to Ty swoimi głupimi zachowaniami to sprowokowałaś, może jeszcze można to wszystko uratować?

Toksyk podziwia swoją ofiarę

Jesteś dla niego jedyna w swoim rodzaju, niesamowita, inna niż wszystkie. Nawet więcej – lepsza niż inne. Długo Cię szukał, ale w końcu znalazł. To niewyobrażalne szczęście, a tak naprawdę zrządzenie losu. Tak musiało być. Jesteście po prostu dla siebie stworzeni.

Często słyszysz:

  • jesteś najinteligentniejszą osobą, jaką zna.
  • jesteś inna niż wszystkie.
  • on dzięki Tobie w końcu jest szczęśliwy.
  • nie wie, co by zrobił bez ciebie.
  • gdzie byłaś przez całe jego życie.
  • nigdy nie spotkał podobnej do ciebie.

Jest cierpliwy i konsekwentny

Toksyk wie co robi. Stara się często o swoją „ofiarę” przez wiele miesięcy. Cierpliwie czeka, wykonując sprawdzone, dobrze obmyślane kroki. Nie odpuszcza. Jest miły, szarmancki, kulturalny. Ma tak wiele wspaniałych cech, że trudno mu się oprzeć. Przecież mu zależy, nie odpuszcza…

Ma czas na długie rozmowy, sprawia wrażenie zaangażowanego, troskliwego. Bardzo szybko wyznaje ci miłość…

Myślisz, że to bratnia dusza, po czasie dopiero okaże się, że to kameleon, który pięknie kłamie na niemal każdy temat.

Wręcza kosztowne prezenty

Kwiaty bez okazji to banał. Przecież zasługujesz na wszystko, co najpiękniejsze. A poza tym to za mało. Dlatego trzeba wykazać się bardziej. Podstawa to drogie prezenty, wyszukane rzeczy, które mają podkreślić wielkie uczucie. Podróże, gwiazdki z nieba. Dla Ciebie wszystko…

Jest idealnie. Czujesz się wyróżniona. Latasz nad ziemią ze szczęścia. Przecież tacy faceci się nie zdarzają…No właśnie! Wpadłaś. Gdy już jesteś tak mocno uwikłana, że to aż boli, on pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Ty je dostrzegasz i jest Ci wstyd. Jak mogłaś tak się nabrać! I co teraz?

Gdy toksyk zdobędzie już kobietę, zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Wtedy już nie ma tylko noszenia na rękach, jest brak szacunku, pogarda i zachowania, których nigdy byś się nie spodziewała. Jest wieczna sinusoida, która sprawia, że tak trudno zakończyć tę relację.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here