Piękne cytaty Meryl Streep – inspirujące myśli

26

Meryl Streep uważana jest przez wielu za najlepszą aktorkę swojego pokolenia. Nic dziwnego zachwyca nie tylko grą. Jest zdania, że aktorstwo to coś więcej niż udawanie, to studiowanie ludzkiej natury. Doskonale wciela się w różne postaci. Ma na koncie 21 nominacji do Oskara i trzy statuetki. Żaden inny aktor w historii nie był tyle razy nominowany do tej prestiżowej nagrody.

Niech nikt mnie nie pozbawia – cytaty Meryl Streep

„Niech nikt nie pozbawia mnie zmarszczek z czoła uzyskanych przez zachwyt nad pięknem życia, ani tych z moich warg, które pokazują, ile się śmiałam i ile całowałam, ani worków pod oczami – w nich jest pamięć o tym, ile płakałam. Należą do mnie i są piękne”

cytaty Meryl Streep
https://pl.pinterest.com/pin/409053578646229968/

Nie mam już cierpliwości: cytaty Meryl Streep

“Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury.

Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością
i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej.

Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość.“

Znaleźć swoją drogę: cytaty Meryl Streep

“Myślę, że każdy kto ma zasady, znajdzie swoją drogę. Zrozumie siebie i to będzie przełom. W końcu dowie się, co jest dla niego odpowiednie. Nie to, co powiedziała matka. Nie to, co powiedziała pewna aktorka. Nie to, co ktoś mówił, ale cichy, cichy głos gdzieś w środku nas.”

cytaty Meryl Streep
https://pl.pinterest.com/pin/182677328622596756/

Przestajesz dbać o siebie: cytaty Meryl Streep

“Z chwilą gdy zaczynasz dbać o to, co myślą inny, przychodzi moment, w którym przestajesz być sobą”

“Prawdziwa wolność polega na zrozumieniu, że mamy wybór, komu i w jakim stopniu dajemy władzę nad nami”

Nie marnuj tyle czasu: cytaty Meryl Streep

“Moja rada? Nie marnuj tyle czasu na martwienie się o swoją twarz czy wagę. Rozwijaj to, co robisz, w co wkładasz swoje serce”

Meryl Streep o silnych kobietach

“Ludzie mówią mi: “Grałaś tak wiele silnych kobiet”, a ja odpowiadam im: “Czy kiedykolwiek powiedziałeś mężczyźnie:” Grałeś tak wielu silnych mężczyzn?.”

26 KOMENTARZE

  1. Ulubiona aktorka. Ma klasę, wspaniała, mądra kobieta, a jej talent jest wielki. Uwielbiam ją ❤❤👌👌
    Wszystkiego najlepszego, niezmiennie uśmiechu ☺️🌹🍹🎂🥰

  2. Uwielbiam ta Aktorke cenie ja za role ktore grala oraz za jej skromnosc i jej madre slowa .Takich aktorek jak Merry Streep powinno byc wiele więcej

  3. SUPER aktorka polecam film Mamma Mia super obsada znani aktorzy i sławna piosenkarka z muzyką i przebojami szwedzkiej grupy ABBA w tle odrazu w trakcie filmu chce się tańczyć śpiewać i bawić bo muzyka takie właśnie radosne pozytywne emocje w nas wywołuje. Wszystkiego dobrego 🌞🎷🌞

  4. Tylko kobieta, która akceptuje siebie w pełni i wie, że jej wartość to nie gładka twarz tylko to co jest w czaszce pozostanie ładnie starzejacą się kobietą. I taka jest Meryl. Ma ok w głowie i na głowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj