Natalie Portman kończy 39 lat. Na urodziny cytaty

2

9 czerwca urodziny obchodzi Natelie Portman. Aktorka zasłynęła rolą w “Leonie zawodowcu”, ale Oskara przyniósł jej “Czarny łabędź”. Duży aplauz zdobyła też kreacja w “V jak Vandetta”. Już za rok Natalie dołączy do grona kobiet po 40. 🙂 Oto jej najciekawsze, według mnie, wypowiedzi. Poniżej cytaty Natalie Portman. Który Ci się podoba najbardziej?

Kochać znaczy cenić

“Kłamstwo jest najlepszą zabawą, jaką kobieta może mieć bez zdejmowania ubrań”

***

“Jesteś piękna, gdy Twoja osobowość lśni swoim blaskiem. Na przykład, gdy widzisz czyjąś osobowość w sposobie chodzenia i masz ochotę ją przytulić za każdym razem, gdy ją widzisz. To jest piękno.”

***

“Inteligentne kobiety kochają inteligentnych mężczyzn, bardziej niż inteligentni mężczyźni kochają inteligentne kobiety”.

***

“Kiedy się starzejesz, zdajesz sobie sprawę, że dużo mniej znaczy Twoje miejsce w świecie, ważniejsze jest to, jakie stworzyłaś sobie miejsce w sercu. Nie tak ważne, jak wszyscy cię postrzegają, ale jak ty siebie. ”

***

“Najlepsze w przyjaźni z rodzicami jest to, że bez względu na to, co robisz, będą Cię kochać”.

***

“Zawsze zadaję sobie pytanie, czy chciałbym, aby ktoś zrobił coś, co nie byłoby dla niego wygodne tylko po to, żeby mnie zadowolić? Odpowiedź brzmi: nie.”

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj