Współpraca i reklama

Kobiety To My to pierwszy serwis na rynku wydawniczym stworzony z myślą o określonych grupach wiekowych kobiet. Wyróżnia się podziałem treści na kategorie: kobieta po 20-tce, kobieta po 30-tce i kobieta po 40-tce. Celem było stworzenie miejsca z artykułami dedykowanymi kobietom w różnym wieku.

Cel i misja

Serwis Kobiety To MY to kolejny krok na bardzo fascynującej drodze do stworzenia ciekawych miejsc w internecie.
Pierwsza moja inicjatywa została wdrożona 5 lat temu to: www.sosrodzice.pl, teraz spory ogólnopolski serwis, którego brakowało mi, gdy sama stałam się mamą. Obecnie strona ma milionowe odsłony i sporą grupę stałych czytelników, a ja sprawuję nad nią pieczę jako redaktor naczelna.
Później powstał serwis www.kobietapo30.pl, bardzo ciepło przyjęty, który w 100% od trzech lat spełnia swoją misję online, wspierając i motywując kobiety, które kończą 30 lat i odkrywają, jak wiele zmienia się w ich życiu.
Teraz czas na trzecie “dziecko”, serwis Kobiety To My, który chciałabym, aby stał się przestrzenią dla wszystkich kobiet – matek i nie-matek w różnym wieku i o różnych potrzebach. Tworzony ze świadomością, że wiele nas dzieli, ale równie sporo łączy.
Bo każda z nas jest inna. Wszystkie jesteśmy jednak kobietami. I w tym tkwi nasza siła, choć uparcie od lat ten fakt ignorujemy.
Wiele lat tworzenia stron internetowych i doświadczenia z tym związane uświadomiły mi, jak wiele jest do zrobienia. Jak wielki problem mamy my kobiety z tym, żeby porozumieć się ze sobą.
Zrozumiałam, że zbyt często walczymy przeciwko sobie, rywalizujemy, obwiniamy, sprzeczamy się, szukamy na siłę cech, które wyróżniają nas i oddzielają od siebie. Mamy za mało determinacji, by być razem, za szybko rezygnujemy z przyjaźni na rzecz nowego związku, zbyt lekką ręką odpuszczamy sobie rodzinę i pasję, gdy zaczynamy żyć z kimś na poważnie.
Zamiast zrozumieć, że jako kobiety powinnyśmy trzymać się razem, wolimy wierzyć, że to mężczyzna zasługuje na więcej.
Chciałabym, żeby serwis Kobiety To My stał się pretekstem do tego, by bardziej wspierać, a mniej oceniać. Rozumieć i częściej podawać pomocną dłoń, mniej konkurować, bardziej się motywować do osobistego rozwoju.
Jeśli podobają Ci się te założenia, napisz do nas: kontakt@kobietytomy.pl i twórz to miejsce z nami.