23 męskich zachowań, których kobiety nie znoszą. Wasze typy

12

Gdy zapytałam was o znienawidzone zachowania mężczyzn, zaczęło się wymienianie bez końca. Jak to ujęła Beata – “Czasami mi się wydaję, że film Seksmisja powinien być naprawdę”. A tak na serio…jest na co narzekać 😉 Oto 23 zachowań, których nie znoszą kobiety po…40.

męskie zachowania

 1. Fochy i milczenie
 2. Użalanie się nad sobą.
 3. Puste obietnice.
 4. Przeklinanie.
 5. Kłamstwa, zwłaszcza kłamanie prosto w oczy.
 6. Nieodpowiedzialność. Wygodnictwo
 7. Ignorowanie i udawanie że wszystko jest w porządku.
 8. “Ta duma i zadowolenie, kiedy głośno beknie albo pierdnie, jakby co najmniej zdobył szczyt Kilimandżaro” K. “i przy tym podrapie się po dzwonach Zygmunta”. M
 9. “Jak coś zrobi, np. wymieni żarówkę, to samoloty powinny klaskać skrzydłami”. K.
 10. “Zakładanie nowej rolki papieru na odwrót”. M.
 11. “Samolubstwo, zarozumialstwo z przerostem ego. Taka bombonierka w ładnym pudełku, a w środku puste czekoladki po terminie”. B.
 12. “Pytanie o wszystko. Kochanie, jak to zrobić? Kochanie, gdzie to leży… dżisas” A. “Gdzie jest……? Nie ma…. O już mam.” ” Ale tam tego nie ma”.
 13. “Chodzenie latem z gołą klatą i bebzynem” A.
 14. “Gdy chla, a chlać nie umie” M.
 15. “Wysokie mniemanie o sobie”. M.
 16. “Brak szacunku (w każdej postaci i w każdej sytuacji) dla kobiety”. A.
 17. “Gdy mówisz,a i tak cię nie słucha, a potem twierdzi, że nie wiedział bo mu nie powiedziałaś…” S.
 18. “Stwierdzenia, że kobieta się czepia i to nie jego wina, to kobiece hormony …co by nie było zawsze – a okres Ci się czasem nie zbliża, zawsze się kuva zbliża, jak się kończy, za chwilę będzie następny…. faceci” M.
 19. “Bo przecież kobieta nic nie robi…tylko pracuje zawodowo, robi zakupy, pierze, sprząta, dba o ogród, o dzieci, pilnuje terminów rachunków, gotuje i tak można wymieniać…tylko po co skoro facet twierdzi, że w sumie cały dzień nic nie robi, bo wszystko to samo…” D.
 20. “Gdy non stop wchodzi mi do łazienki, kiedy się kąpię, i wpuszcza mi zimno. Poza tym, to super Gość.” A.
 21. “Rozkrok gigant w autobusie , metrze” J.
 22. “Dłubanie w nosie na czerwony m świetle” J.
 23. “Najśmieszniejsze jest to, kiedy mężczyzna myśli,że kobieta nie wie….”

12 KOMENTARZE

 1. Niestety, prawie z wszystkimi się zgadzam. Jednak coś z tymi chłopami jest nie do końca ok ??. Ale ma to swoje dobre strony. Jak mi z jakimś facetem nie wyszło, pocieszałam się, że wcześniej czy później mogłam się jakiejś niespodzianki od niego spodziewać.

 2. A chrapanie? Oglądanie się na ulicy za innymi? Łapczywe żarcie? Bagatelizowanie problemów? Niezaradność życiowa? Udawanie sieroty? Nie okazywanie uczuć? Byłe baby? Przechwałki z podbojów? Bycie kiepskim w łóżku? Głośne mruganie? Jak się dobrze poszuka zawsze sie znajdzie?

 3. Kobieta po 40 tce nie lubi u mężczyzn.. Biadolenia, narzekania, użalania się nad sobą, pretensji do Stwórcy oraz ex partnerki… Reszta przejdzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj