Atrakcje weselne, niespodzianki – najlepsze filmy

0

Wesele to ważna rodzinna uroczystość. Młoda Para długo się zazwyczaj do niej przygotowuje, często myśląc o tym, co zrobić, żeby była niepowtarzalna. Podobna motywacja jest po stronie rodziny i zaproszonych gości. Dlatego tak cenne stają się atrakcje weselne i inne niespodzianki.

ślubne gafy

Panna Młoda dziękuje, śpiewając w kościele

Wielkiej odwagi wymaga decyzja zaśpiewania na własnym weselu. W tak wzruszającym momencie zazwyczaj głos drży i emocje sięgają zenitu. Okazuje się, że jednak wszystko jest możliwe, nawet zachowanie stalowych nerwów. Zresztą, sami zobaczcie.

Panna Młoda śpiewa dla rodziców. Podziękowanie dla rodziców

Kolejny bardzo wzruszający moment?

Na pewno ten, w trakcie którego przychodzi chwila na podziękowania rodzicom. Wesele jest takim dniem, kiedy w szczególny sposób patrzymy również na swoich bliskich.

Piosenka dla rodziców? Nie tylko “Mam cudownych rodziców”. Oto mniej znana propozycja, czy równie dobra?

Równie popularne jak piosenki obecnie są również podziękowania w formie filmu, na przykład takie.

I mama śpiewa dla córki

Zdarza się, że dla Młodej Pary śpiewają goście. Czasami piosenkę przygotowuje Mama Panny Młodej

Pierwszy taniec – niespodzianka

Coraz więcej par decyduje się na oryginalne zaaranżowanie pierwszego tańca. Zamiast klasycznego przytulańca para przygotowuje choreografię, niekiedy do piosenki stworzonej z kilkunastu fragmentów znanych melodii, innym frazem po wspólnym tańcu dalsza część należy na przykład do Para Młodego.

Inne atrakcje weselne

Na weselu można zaplanować wiele atrakcji, wiele z nich uzależnionych jest od wysokości budżetu (im więcej mamy środków, tym oczywiście możemy pozwolić sobie na więcej), inne można przeprowadzić właściwie bezkosztowo (tak jak wszelkie występy, przedstawienia, konkursy, czy pokaz zdjęć, stworzenie wspólnie nowego drzewa genealogicznego).

Bardzo popularny jest pokaz sztucznych ogni, organizacja animacji dla dzieci, wypuszczanie motyli, gołębi lub puszczanie baniek. Częste są atrakcje kulinarne, wszelkie fontanny z czekolady i owoców, ciekawie podane lody czy mięsa. Osoby mające większy budżet często decydują się na zaproszenie znanego zespołu muzycznego. I wiele, wiele innych…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj