Cytat na dziś – 9 myśli specjalnie dla Ciebie

10

Wiesz co może cytat na dziś? Całkiem sporo! To moja propozycja dla Ciebie. Na poprawę humoru, uśmiechu, dla inspiracji, zadumy. Przyjmujesz wyzwanie? Może któryś z poniższych cytatów stanie się Twoim ulubionym? Jak myślisz?

Cytat na dziś, bo dzisiaj…

“Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem”. – Thomas Dreier

cytat na dziś

To, co jest w środku

“To może zabrzmieć, jak banał, ale kiedy czujesz się piękna i silna w środku, to widać to na zewnątrz”. Angelina Jolie

Godziny

“Każdego ranka otrzymujesz dwadzieścia cztery złote godziny. To jedna z niewielu rzeczy na świecie, które dostaje się za darmo. Za wszystkie pieniądze świata nie można kupić ani jednej dodatkowej godziny. Co zrobisz z bezcennym skarbem? Pamiętaj, że musisz go wykorzystać, bo dostajesz go tylko raz. Jeśli zmarnujesz te dwadzieścia cztery godziny, nic i nikt nie odda ci ich z powrotem”.
Nicholas Sparks

Motywujący cytat na dziś. Działaj

“Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się”.
Andrzej Sapkowski – Czas pogardy

Ludzie

“Nie wszystko jest tym, na co wygląda, a ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają”.
Christi Daugherty

Zanim

“Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niskie poczucie własnej wartości, upewnij się najpierw, czy nie otaczasz się po prostu głupkami”.William Gibson

Ufać

“Trudne lata nauczyły mnie pokory oraz wiary w swój szósty zmysł. Możliwe, że gdybym ufał tylko sobie, własnej intuicji w momentach zwątpienia, byłbym już dziś znacznie dalej”. Sławek Uniatowski

Cytat na dziś. Największa tragedia

“Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć”.
Terry Pratchett – Ruchome obrazki

Cytat na dziś – nie odpuścić

“Życie nie jest życiem, jeśli się przez nie tylko prześlizgniesz. Wiem, że jego istota polega na tym, by znaleźć rzeczy, które mają znaczenie, i trzymać się ich, walczyć o nie i nie odpuścić”.
Lauren Oliver

Przeczytaj mądre cytaty, które warto znać.

10 KOMENTARZE

  1. I jak tu wybrać najlepszy cytat? Może największa tragedia? Podobna tragedia ma miejsce, kiedy rodzice usiłują cię przekonać, że skoro na przykład urodziłeś się w katolickiej rodzinie, to musisz katolikiem pozostać, a w duszy gra co innego. I inne tego typu, tzn. dostawanie w spadku: zawodu, przekonań, gospodarstw (ojciec w grobie się przewróci, jeśli sprzedasz).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj