Po czym poznać, że jemu chodzi tylko o seks?

0

Jeśli masz ochotę na niezobowiązującą przygodę, to nie jest artykuł dla Ciebie. Jednak jeśli Twój cel jest inny i chciałabyś zbudować z mężczyzną związek oparty na stabilnych fundamentach, przeczytaj. Unikniesz sytuacji wiązania się z nieodpowiednim facetem, któremu zależy tylko na przygodzie na jedną noc lub na seksie od czasu do czasu. Jak odkryć jego intencje? Po czym poznać, że jemu chodzi tylko o seks?

Historia lubi się powtarzać. Wspólnego śniadania nie będzie

Poznajesz czarującego faceta. Ideał, przystojny, inteligentny i uroczy. Szybko lądujecie w łóżku. Po fakcie on się ubiera i obiecuje zadzwonić. Czekasz na wiadomość od niego. Milczy tygodniami. Myślisz, że już po wszystkich i wyrzucasz sobie naiwność, gdy on pisze sms-a z prośbą o spotkanie. Wpada do Ciebie do domu i na widok Ciebie przygotowanej do wyjścia zaczyna zdejmować z Ciebie sukienkę. Na koniec całuje i znika.

To typ faceta pod tytułem “wspólnego śniadania nie będzie”. Było miło, ale już pa.

Po czym poznać, że jemu chodzi tylko o seks?

Jest nieosiągalny, niedostępny, poza zasięgiem

Ciągle jest “poza zasięgiem”. Nie odbiera telefonów, nie oddzwania, długo milczy. Czujesz, jakbyś ciągle nie była godna jego uwagi. Nie jest zainteresowany tym, co u Ciebie, nie próbuje sprawić, że Wasze spotkania będą regularne. Przeciwnie wpada do Ciebie niezapowiedziany, sprawia wrażenie chaotycznego, wiecznie myślami gdzieś indziej, takiego, po którym nie wiadomo, czego się spodziewać. Pisze ni z tego ni z owego sms-a na chwilę przed spotkaniem. Tak jakby właśnie wypadły mu inne plany, a on łaskawie znalazł czas. Jesteś “zapchaj dziurą”.

To może zacznijmy od seksu? Jemu chodzi tylko o seks

Zapomnij o kinie, kawiarni, wspólnym spacerze. Dla niego to strata czasu. Po co to wszystko, skoro i tak na koniec traficie do łóżka? To zacznijmy od końca, od najprzyjemniejszego. Życie jest przecież akie krótkie. Bierzmy z niego to, co najlepsze, teraz, nie potem.

W towarzystwie faceta, któremu tylko zależy na seksie, będziesz miała wrażenie, że wszystkie tematy kręcą się wokół jednego, a on jest napalony do granic możliwości. Podświadomość Ci mówi, że nie tylko na Ciebie. O, zobacz, jak mu oczy chodzą… Robi wszystko, by zaspokoić swoją potrzebę, a potem (co jest charakterystyczne!), ulotnia się, wykręcając się “poważnymi” obowiązkami.

Wychodzi, gdy dzwoni telefon

Oprócz tego, że ma mnóstwo koleżanek, z których co druga to podobno jego kuzynka lub “krewna z daleka”, to gdy dzwoni jego telefon wychodzi z pokoju. Robi wszystko, żebyś nie słyszała o czym rozmawia. I zawsze to sprawa biznesowa lub dzwoniła mama. Oj jakie to słodkie. Lub czekaj, on pomaga innym, bo zaangażował się w taką akcję charytatywną, wiesz?

Nie interesuje się Tobą

Widać, że robi wszystko, by się nie angażować. Rozmowy z Tobą sprowadzają się do prostych komunikatów, nic angażującego, co mogłoby zbliżyć do siebie Wasze prawdziwe “ja”.

Nie jest zainteresowany, co jest dla Ciebie ważne, ani jaki świetny film ostatnio oglądałaś. Czasami wysłucha tego, co mówisz, ale nie dopytuje, stara się szybko zamknąć temat. Zmierza do jednego. Inne tematy go nie interesują. Mało zresztą pamięta z ego, o czym rozmawialiście…

Jednak bywa też inaczej. Niektórzy faceci robią wszystko, by uwieść kobietę. Potrafią okazywać “szczere zainteresowanie”, wysłuchując Twoich marzeń i planów na przyszłość. Gdy dostaną tego, na czym im zależy, ulatniają się. Byłaś kolejnym celem.

Z dala od znajomych. Jemu chodzi tylko o seks

Poznajesz faceta w klubie. On proponuje wyjście na zewnątrz, wspólny spacer. Mimo że imprezuje ze znajomymi, to nie podchodzi do nich, by się pożegnać. Wysyła tylko sms-a lub macha z daleka ręką.

Jeśli tak się dzieje, ryzyko, że jemu chodzi tylko o seks, jest spore. Facet przekonany, że to “panienka na jedną noc” nie będzie jej przedstawiać znajomym, bo i po co. Tak szybko jak się zacznie, to się i skończy.

Czasami się od seksu zaczyna i kończy na związku?

Rzadko przygody na jedną noc pozwalają stworzyć trwałe związki na lata, ale czasami tak się zdarza. O dziwo nie są to pojedyncze przypadki.

Bywa, że mężczyzna i kobieta zaznaczający na wstępie uczciwie, że będą tylko umawiać się na seks, zakochują się w sobie i z czasem niezobowiązująca relacja zmienia się w poważną…

Przyznać jednak trzeba, że zakładanie na samym początku że taki będzie finał przygodnego seksu to szczyt naiwności. Zazwyczaj na jednej nocy się kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj