211221 – i wszystko jasne

2

Dzisiaj mamy 21.12.2021, ale to jeszcze nic. Znacząco może być o godzinie 21.21 lub ostatecznie o 21.12. Bo dzisiaj dzień niezwykły. Mamy najkrótszy dzień w roku i początek astronomicznej zimy. Gdyby ktoś nie wiedział, co dziś robić, gdyby czuł się nieswojo, to śpieszę z odpowiedzią. Wiadomo, jaka jest na to recepta – bo dzisiaj jest też, nie bez kozery, w najdłuższą noc, Międzynarodowy Dzień Łóżkowej Przyjemności. Tej z kategorii na “o”. Dlaczego tak zakamuflowany? Bo czytają tę stronę osoby w różnym wieku.

211221

Kiedy wszystko się zacznie?

Okazuje się, że godzina 21.21 ani 21.12 nie jest tu najważniejsza. Dużo istotniejsza jest 16.58, kiedy następuje przesilenie zimowe. To właśnie tego dnia mamy najkrótszy dzień, a noc jest wyjątkowo długa, bo najdłuższa w roku.

Jednak już po 21 grudnia przychodzi nadzieja, bo dzień będzie się wydłużał, a noc będzie się skracała. To nie wszystko. Będzie wstępowała w nas dodatkowa energia, będziemy pozbywać się senności i znużenia. Jest zatem dobrze, a ma być jeszcze lepiej. 🙂 I to jest ta pozytywna wiadomość na dziś.

Wyzwól energię

W tę wyjątkową noc 21 grudnia – wszystkich zachęca się do wyzwolenia drzemiącej w nas energii. Chodzi o to, żeby krzyknąć z entuzjazmu, nieco westchnąć, potem się rozmarzyć. Na pewno zrelaksować, pozwolić, by stres i napięcie opuściło ciało. Można też nadgonić statystyki przyjemności, by średnia się zgadzała. Tym bardziej, że koniec roku tuż tuż…

Najdłuższa noc w roku obliguje, by spędzić więcej czasu w łóżku, niespiesznie oddając się cielesnym przyjemnościom.

Cyfry nam w tym sprzyjają. Motywują nas wręcz…211221. I wszystko jasne. Czyli w dwójkę lub w pojedynkę…

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj