Bajkowe motywy na odzieży po 40? A czemu nie?

21

Niektórzy sądzą, że kobietom “w pewnym wieku” pewnych rzeczy nie wypada. Głównie w ubiorze. Zaleca się odpowiednią do wieku stosowność i powagę. A do niej nie pasuje przecież odzież, która pokazuje życiowy dystans…i luz. Takie różowe grochy, Mini czy Miki albo Mała Mi na koszulce. No nie po 40 – mówią! I co Wy na to? Nie można? Nie wypada?

Tak, mam podobną minę. Zaskoczoną! I…rozbawioną. Co to znowu znaczy, że nie wypada. Oczywiście, że wypada. Kiedy jak nie teraz?

Tylko długie spódnice i odzież pokutna?

Po 40 to nie jest wiek na chusty na głowie, długie parciane spódnice i dekolt pod szyję. Można nosić co się chce, w czym czujemy się dobrze i jest nam wygodnie.

Jedni decydują się na kolorowe bluzki, ale bez zabawnych grafik. Inni wybierają bardziej oryginalne koszulki. Czasami także te z bajkowymi motywami.

Dlaczego to niektórym nie pasuje?

Pewnie dlatego, że takie wzory uważa się za infantylne i…”niedostosowane do wieku”.

Tylko, co Cię to obchodzi?

Nie podoba Ci się Mała Mi na koszulce? W czym problem?! Nie noś jej!

Twoja sąsiadka nosi? I co z tego! Jeśli jej się podoba, to skąd ból d…Niech zakłada, co uważa za stosowane. Zamiast skupiać się na niej, zwróć uwagę na siebie. Nie baw się w małolatę, która ocenia wszystkich i wszystko.

Żyj i daj żyć innym. Z bajkowym motywem czy bez niego.

21 KOMENTARZE

  1. Ja nie mam koszulki z bajkowymi motywami, ale tez nie przeszkadza mi w ogóle jesli ktoś nosi !!! Każdy pisze swoją bajkę i to jest super !

  2. No nie, drogie Panie…oczywiscie nikt nikomu nie zabroni…, ale wszystko kwestią okoliczności…. nocne koszulki z misiami, koszulki z myszką Miki z Pania o gabarytach 46…nie sorry, strasznie infantylne….

  3. Nie wypada to kraść i z dupy spaść 😁😁wszystko wypada, mamy żyć i cieszyć się życiem, ubierać się i robić tak jak nam pasuje, nie pod publikę czy opinie innych, wypada to żyć szczęśliwie, bo nikt za nas życia nie przeżyje, a odmawiać sobie np koszulki która mi się podoba, czy zrobienia czegos to się nazywa ograniczenie, ubierajmy co chcemy a nie jak ktoś to widzi

  4. Można i wypada, tylko bez całego tego buntu 2latka w otoczce, bo robi się naprawdę przeszkolakowo. Afiszowanie sie z tym i udowadnianie światu ze wypada, będę nosić, i tup nóżką towarzyszące temu calemu przedsiwzięciu mówi samo za siebie.
    Ja nosilam koszulkę z zajączkiem, gdy mialam lat 19 i czulam sie “taka fajna” i zbuntowana. No ale to bylo 20 lat temu.

  5. Ja jestem po 40 i mam sukienkę z Myszką Miki i w czym problem czy komuś się podoba czy że mi nie pasuje ja ją uwielbiam i to jest najważniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj