Dlaczego komplety bielizny powinnaś nosić codziennie? 3 powody

3

Ten post jest całkiem na serio. Nawet nie myśl, że to jakieś żarty. Przeciwnie, to sztuka przetrwania. Instrukcja, jak sobie radzić we współczesnym świecie. Nigdy jej nie ignoruj. Skutki mogą być opłakane, a tego ani ja, ani Ty nie chcesz. I tu powinnam postawić emotikonkę, uśmieszek, z przymrużonym jednym okiem. Nie zrobię tego, żeby nie uśpić Twojej czujności. Już za chwilę bowiem dowiesz się, dlaczego komplety bielizny powinnaś nosić codziennie. Tak, codziennie. Żadne tam przypadkowe zestawienia! Zapomnij o tym.

komplet bielizny

Każdego dnia zakładaj majtki pasujące do stanika. Nie pozwalaj sobie na dowolność w tym temacie. Dlaczego to ważne?

  1. Każda z nas powinna czuć się seksownie każdego dnia. Dla siebie. Nawet jeśli nikt o tym nie wie, to Ty wiesz, że masz najlepszą bieliznę. Taką, którą kiedyś byś zakładała tylko na specjalną okazję.
  2. Być może kogoś dzisiaj uwiedziesz. Oj, nie mów, że nie. Teraz piszę szeptem – uwaga tylko do mężczyzn. Gdy w trakcie rozbierania zorientujesz się, że jej dół bielizny pasuje do góry, wiedz, że to ona zdobyła Ciebie, a nie Ty ją.  “…kiedy kobieta postanawia przespać się z jakimś mężczyzną, nie ma takiego parkanu, którego by nie przeskoczyła, fortecy, której by nie zdobyła, ani jakiejkolwiek normy moralnej, której nie byłaby gotowa złamać; i nie ma takiego Boga, który by ją powstrzymał”
    Gabriel García Márquez
  3. Nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się coś na s. To pierwsze to wiadomo. To drugie może mniej przyjemne bo na sz. Wiesz co? Tak, szpital. Ratownicy bywają bardzo przystojni, a Ty chcesz wyglądać zawsze dobrze. Bielizna do kompletu i ogolone nogi to podstawa. Nie znasz dnia ani godziny…

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj