MACS lift. Lifting twarzy dla kobiet, które chcą wyglądać naturalnie młodo bez efektu maski

4
Jeśli chcesz zatrzymać czas i naturalnie młody wygląd, wykonaj zabieg MACS lift. Po miniliftingu metodą MACS pozbędziesz się zmarszczek i wiotkiej skóry. Twoja twarz odzyska wyraźny owal i odmłodnieje. Marzysz o takich efektach? Sprawdź, co o miniliftingu twarzy MACS lift mówią eksperci i podejmij decyzję świadomie!

Czym jest MACS lift?

Słyszałaś o MACS lift? To innowacyjna metoda liftingu twarzy opracowaną przez belgijskich chirurgów plastycznych. MACS lift jest mniej inwazyjny od klasycznych operacji odmładzających. Dlatego bywa nazywany miniliftingiem.

Jak wyjaśnia dr n. med. Jarosław Zieliński, chirurg plastyczny z Kliniki Melitus: MACS lift polega na podniesieniu układu mięśniowo-powięziowego twarzy przy pomocy nici chirurgicznych. To wymaga wykonania minimalnej liczby nacięć w miejscach mało widocznych, najczęściej na niewielkim odcinku przed uchem i w okolicy skroni, na owłosionej skórze. Tak jak podczas tradycyjnego chirurgicznego liftingu twarzy, skórę naciąga się w odpowiedni sposób, lecz odbywa się to bez odseparowywania skóry od tkanek. Dzięki temu MACS lift przynosi podobnie trwałe efekty jak operacyjny lifting twarzy, z tą różnicą, że jest znacznie mniej obciążający. Efekt odmłodzenia utrzymuje się od 5 do 8 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji.

Czy minilifting twarzy to zabieg, którego potrzebujesz?

Nieważne, czy masz 40, 50 czy 60 lat. Kluczowa jest kondycja Twojej skóry. Jeśli widzisz, że grawitacja bierze górę, a tkanki opadają w dół, martwią Cię zmarszczki, chomiki na policzkach, utracony owal twarzy, być może pora zrobić coś więcej niż mezoterapia, kwas hialuronowy, botoks czy HIFU. To świetne zabiegi, ale w pewnym momencie okazują się niewystarczające. Potrzebujesz czegoś skuteczniejszego, co zapewnia trwałą poprawę, przeciwdziała oznakom starzenia się skóry. Bardzo możliwe, że potrzebujesz MACS liftingu.

Zdaniem dr. n. med. Marii Noszczyk, dermatolog z warszawskiej kliniki: minilifting twarzy to supermetoda. Nie wymaga narkozy. Nie trzeba planować jej z dużym wyprzedzeniem. Nie powoduje wyłączenia z życia zawodowego na dwa, trzy miesiące. To zabieg, który zajmie nam maksymalnie 10 dni. Tyle wynosi czas gojenia. Przy klasycznym liftingu trwa to znacznie dłużej, dlatego że skóra odseparowana od tkanek i powięzi musi się zrosnąć, zregenerować. Tu ten etap zostaje ograniczony do minimum. Dodatkową zaletą są bardzo naturalne efekty. Po klasycznym liftingu często jest tak, że twarz w pewnym stopniu się zmienia. Natomiast po MACS lift skóra jest delikatnie podciągnięta i wygładzona, bez efektu maski. 

Czy warto zdecydować się na MACS lift?

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich motywacji. Decyzję musisz podjąć sama, zanim jednak to zrobisz, podsumujmy fakty.

  • Lifting twarzy metodą MACS lift delikatnie napina i wygładza skórę, przywraca ostry owal i redukuje oznaki starzenia.
  • Efekty miniliftingu są tak trwałe jak efekty klasycznych operacji plastycznych.
  • Oczekiwaną poprawę uzyskujesz  już  po jednym zabiegu.
  • Minilifting twarzy wykonuje się w znieczuleniu miejscowym bez hospitalizacji.
  • Ograniczona inwazyjność tej metody przekłada się na wysoki komfort pozabiegowy.

Wyobraź sobie, jak uśmiechasz się do swojego odbicia w lustrze, odmłodzonego o kilka ładnych lat. Twoja twarz znów jest wyrazista, doskonale napięta, gładka, subtelnie wyszczuplona. Dostrzegasz wyostrzony owal, szlachetne rysy, które przed zabiegiem były niewidoczne na wiotkiej, jakby ciągle opuchniętej skórze. Chyba każda z Twoich rówieśniczek marzy o takiej odmianie!

Pacjenci, którzy wykonali lifting twarzy metodą MACS lift, podkreślają, że odzyskali dawny, młodzieńczy wygląd, dzięki czemu czują się szczęśliwi, pełni energii, atrakcyjni. To niezwykłe, że jeden mały zabieg może w tak dużym stopniu odmienić postrzeganie siebie, zmienić życie. Jeśli podejmiesz decyzję „na tak”, to stanie się również Twoim doświadczeniem. Najważniejsze, aby zadecydować świadomie, to ma być Twoja decyzja.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz omówić ją z lekarzem. Eksperci z Kliniki Melitus w Warszawie chętnie wysłuchają, na czym najbardziej Ci zależy i zaproponują indywidualne rozwiązania. Być może będzie nim właśnie MACS lift. To lifting twarzy idealny dla osób ze skórą dojrzałą, które stawiają na naturalne efekty i wyraźną poprawę. Zatem? Jaki będzie kolejny krok? Rezerwujesz termin konsultacji? W razie czego podajemy numer kontaktowy do najlepszych specjalistów w mieście: 603 060 621 – Klinika Melitus w Warszawie, Żoliborz, ul. Słowackiego 12, https://klinikamelitus.pl/

 

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj