O odmładzaniu twarzy wiedzą wszystko. Specjaliści z Kliniki Miracki opowiadają o swoich flagowych zabiegach odmładzających

2
Przeciwdziałanie procesowi starzenia to temat, któremu kobiety od zawsze poświęcały wiele uwagi. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – każda z nas pragnie jak najdłużej zatrzymać młody wygląd, stosując w tym celu różnorodne kuracje pielęgnacyjne czy zabiegi kosmetyczne. Trzeba jednak przyznać, że często błądzimy po omacku po tematyce odmładzania twarzy, zamiast radzić się w tej kwestii ekspertów. My postanowiliśmy naprawić ten błąd i zapytać o najskuteczniejsze sposoby na walkę z czasem specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki, którzy o odmładzaniu wiedzą wszystko. Oto trzy najlepsze zabiegi odmładzające, które są w stanie przynieść naprawdę spektakularne efekty poprawy wyglądu skóry twarzy.

Laserowe odmładzanie twarzy – klasyka w nowej odsłonie

Laserowe odmładzanie twarzy jest zabiegiem, który, ze względu na swoją skuteczność w walce z procesem starzenia, zyskał ogromne uznanie wśród specjalistów medycyny estetycznej i ich pacjentów. Według ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, laserowe odmładzanie twarzy jeszcze nigdy nie było tak doskonałe, jak przy użyciu najnowocześniejszych laserów pikosekundowych PicoSure i Discovery Pico. Jak tłumaczy doktor Krzysztof Miracki: ,,To zasługa innowacyjnej technologii najkrótszej wiązki laserowej, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie skutecznej terapii odmładzającej bez narażania pacjenta na ból, blizny czy długi okres rekonwalescencji”.

Lasery pikosekundowe należą do grupy laserów nieablacyjnych, co sprawia, że prowadzą do pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny bez naruszania wierzchniej warstwy naskórka. Dzięki temu pacjent ma zapewnione najwyższe bezpieczeństwo podczas zabiegu oraz szybki powrót do formy po jego zakończeniu. Efektem serii zabiegów przeprowadzonych przy pomocy laserów PicoSure i Discovery Pico jest wyraźne zagęszczenie i ujędrnienie skóry twarzy, spłycenie zmarszczek oraz poprawa kolorytu cery, w tym zredukowanie lub całkowite usunięcie przebarwień. Dzięki temu, że specjaliści dysponują aż dwoma rodzajami laserów pikosekundowych, różniących się od siebie mocą i długością emitowanej fali, są w stanie dopasować zabieg bezpośrednio do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Laser PicoSure będzie doskonałym antidotum na pierwsze objawy fotostarzenia skóry, zaś Discovery Pico, o mocy dwukrotnie przewyższającej inne lasery pikosekundowe, sprawdzi się idealnie przy głębokim odmładzaniu skóry twarzy.

Lifting twarzy bez skalpela, czyli lifting HIFU

Dla specjalistów z Kliniki Miracki równie godnym polecenia zabiegiem odmładzającym jest bezinwazyjny lifting twarzy Ultraformer III, wykorzystujący innowacyjną technologię HIFU – wysokoenergetyczną i sfokusowaną falę ultradźwiękową, którą charakteryzuje nieporównywalna do innych precyzja działania. Jak wyjaśnił nam doktor Miracki: ,,Zastosowana w urządzeniu energia ultradźwięków koncentruje się na docelowej głębokości bez ryzyka przerwania bariery naskórkowej, zapewniając pacjentowi całkowitą bezinwazyjność zabiegu oraz błyskawiczny powrót do formy”. Ta niezwykła precyzja działania pozwala też na przeprowadzenie skutecznej terapii odmładzającej nawet na najbardziej wyizolowanych obszarach twarzy, np. korekta opadających powiek czy redukcja zmarszczek wokół ust. To zabieg idealny dla osób, którym zależy na widocznych i spektakularnych efektach liftingu, ale bez użycia skalpela i z możliwością powrotu do swoich codziennych aktywności w zaledwie kilkanaście godzin po zakończeniu procedury zabiegowej. Warto zaznaczyć, że technologia HIFU została dostosowana nie tylko do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu twarzy, lecz także redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, np. w okolicy podwójnego podbródka. Dzięki temu podczas terapii jesteśmy w stanie uzyskać kompleksowy efekt odmłodzenia skóry i wymodelowania owalu twarzy.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – piękno i młodość ukryte w Twojej krwi

Wampirzy lifting, którego fachowa nazwa brzmi ,,mezoterapia osoczem bogatopłytkowym’’, to metoda odmładzania, którą według specjalistów z Kliniki Miracki warto zainteresować się nie tylko ze względu na doskonałe efekty, lecz także niespotykaną w medycynie naturalność terapii. W pozyskanym z naszej krwi osoczu znajduje się niezwykła moc i bogactwo składników odżywczych i czynników wzrostu, które stymulują działanie procesów naprawczych w organizmie, pobudzając tkanki do naturalnej odbudowy i regeneracji.

Eksperci z Kliniki Miracki radzą jednak, aby decydując się na mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, wykonać ją przy pomocy dostępnego w klinice systemu HD PRP Magellan. ,,System Magellan umożliwia uzyskanie najwyższego stężenia płytek krwi w pobranym i odwirowanym materiale, co pozwala na otrzymanie aż siedmiokrotnie wyższego wyniku niż w przypadku klasycznej terapii osoczem bogatopłytkowym. Mówiąc prościej, w tym przypadku dla uzyskania satysfakcjonujących efektów wystarczy zaledwie jeden zabieg, nie zaś cała seria” – mówi doktor Miracki. Tym, co dodatkowo może przekonać pacjentów do zabiegu ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym, jest najmniejsze spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej ryzyko pojawienia się niepożądanych skutków ubocznych – w związku z tym, że materiał do zabiegu pobrany jest bezpośrednio od pacjenta, nie ma obawy reakcji alergicznej czy odrzucenia materiału.

Więcej informacji na temat poszczególnych zabiegów odmładzających znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/anti-aging/

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj