Tajemnicza moc czerwonej sukienki. Znasz ją?

4

Nie ma nic równie zmysłowego i intrygującego jak czerwona sukienka. Podobno kobieta, która zdecyduje się ją założyć – zmienia się. Zyskuje pewność siebie, czuje się piękniejsza. No i wyróżnia się z tłumu. To naturalne, bo czerwony kolor skupia uwagę. Przyciąga spojrzenia. Masz jedną czy kilka czerwonych sukienek?

Czerwony to miłość, pasja, energia, zaangażowanie. Czerwień to miłość. ogień, krew. MIłość, ale też gniew i agresja.

Kiedyś czerwony kolor oznaczał bogactwo. Szaty w kolorze czerwonym były najdroższe i nosiły je tylko zamożne osoby.

tajemnicza moc czerwonej sukienki

Badania pokazały, że noszenie czerwonych ubrań sprawia, że w ocenie mężczyzn kobiety stają się atrakcyjniejsze. Czerwone sukienki w szczególny sposób przyciągają uwagę mężczyzn.

Kolor czerwony

Kolor czerwony to barwa miłości, silnie związana z intymnością i pożądaniem. Wiele badań potwierdziło, że mocniej oddziałuje na mężczyzn niż jakakolwiek inna barwa. Zresztą same kobiety wiążą z nią większe nadzieje, wybierając właśnie czerwień w trakcie dni płodnych i wtedy, kiedy mają szczególną ochotę na bycie tylko we dwoje.

Kobiety wskazują, że w czerwonej sukience czują się wyjątkowo, chętniej zakładają kreacje w tym kolorze na randki i na specjalne okazje.

Przeprowadzono też eksperyment, który wykazał, że kobiety częściej pojawiały się w biurze, mając na sobie coś czerwonego, gdy spodziewały się, że spotkają przystojnego mężczyznę.

“Kiedy masz wątpliwości, noś czerwony” BILL blass (projektant mody)

A Wy lubicie czerwone sukienki?

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj