Życzenia na 40 urodziny dla siostry

1

Kto ma siostrę, ten jest szczęśliwy. A przynajmniej ma dużą szansę być. Zwłaszcza, gdy siostra dobija 40tki – dociera do dojrzałego portu, którego zdobycie naprawdę sporo zmienia. I wtedy warto zrobić na pewno jedno – dobrze siostrze pożyczyć. Jakie życzenia na 40 urodziny dla siostry będą najlepsze? Oto one!

Życzenia na 40 urodziny dla siostry

Kochana, masz wszystko. Urodę, piękny umysł i równie zachwycającą duszę. Jesteś dla mnie inspiracją. Z każdym dniem coraz większą. Wszystkiego, co najlepsze. Baw się najlepiej, jak to możliwe!

Klasycznie dla siostry

Ekscytujące życie, wypełnione przygodami i najwspanialszymi niespodziankami. To wszystko, co chce dla Ciebie. Najlepszego! Jesteś najlepszą siostrą, jaką mogłam sobie wymarzyć.

 

życzenia na 40 urodziny dla siostry

Życzenia na 40 urodziny dla siostry – kradzione

Kiedy się urodziłaś, ukradłaś mi czas rodziców, potem zabierałaś ulubione zabawki, z czasem podbierałaś ubrania. Teraz ja zabieram Ci urodziny. Fajnie jest kończyć 40 lat. Wszystkiego najlepszego dla mnie!

Nie jesteś tylko siostrą

Nie jesteś tylko moją siostrą. Jesteś najlepszą przyjaciółką, pogotowiem uczuciowym, wsparciem, kompanką do zabawy. Jesteś niezastąpiona. Wszystkiego najlepszego!

Zabawnie

Chciałam ustawić tyle świeczek, ile dzisiaj kończysz lat. Niestety to zbyt niebezpieczne, nie dostałam pozwolenia od straży pożarnej. Chciałam też zaśpiewać piosenkę o tym, jaka jesteś piękna. Nie mogę. Mama uczyła nas, żeby nie kłamać. Ale wiesz co… Tylko Ty, najlepsza siostra na świecie, jesteś wychwycić prawdziwy ton tych słów. Kocham Cię od zawsze, choć wkurzasz mnie na maksa! Najlepszego!

***

Wiesz, co lubię w Twoich urodzinach? Że masz usta pełne tortu i w końcu nie możesz nic mówić. Jaka ulga. Najlepszego na te 40 te! Teraz zaczyna się Twoje życie!

***

Tak bardzo Cię kocham, że najchętniej bym Cię sklonowała, by Twojej radości było jeszcze więcej na świecie. Niech Ci się spełniają marzenia! Już teraz i to w pakiecie!

***

Każdy, kto twierdzi, że kobieta nie może mieć wszystkiego, myli się. Nie spotkał Ciebie. Dzisiaj w 40 urodziny udowadniasz, że masz dokładnie wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Masz mnie 😉 Najlepsze życzenia urodzinowe!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj