5 powodów, dla których lubię oryginalne torebki z personalizacją

13

Praktyczna i piękna torebka to sprzymierzeniec każdej kobiety. Na rynku istnieje mnóstwo producentów, którzy oferują sporo modeli kopertówek, kuferków, listonoszek, toreb w stylu hobo czy worków. Jak wybrać model dla siebie? Czy zdecydować się na wyrób z sieciówki, a może na torebkę stworzoną specjalnie dla nas w pracowni kaletniczej?

Lubię skórzane torebki…. bo pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy tak

Nie lubię “masowych zakupów”, kiedy wychodzi się z galerii handlowej z torbą pełną nowych rzeczy. Zdecydowanie bardziej jestem zadowolona, gdy uda mi się kupić jeden czy dwa produkty wyższej jakości, które będą mi służyły przez lata. Wtedy moim priorytetem jest wybrać rzecz uniwersalną, klasyczną, pasującą do garderoby, ale jednocześnie mającą to, coś, co wyróżnia ją na tle innych.

LadyBuq

Skórzane torebki tworzone w małych pracowniach mają właśnie to coś. A gdy dodatkowo istnieje możliwość personalizacji, to można być pewną, że absolutnie nikt nie będzie miał drugiej takiej samej.

Torebka LadyBug
Torebka LadyBug

Mieć coś stworzonego specjalnie dla Ciebie…

W świecie, w którym większość dorosłych osób ma problem z nadmiarem rzeczy i dramatycznie kurczącym się z roku na rok miejscem w domu czy mieszkaniu, coraz głośniej mówi się o minimalizmie.

Im jesteśmy starsze, tym częściej wybieramy mniej, a mądrzej. Przynajmniej tak chcemy sądzić. Dlatego szczególnie doceniamy produkty, które w 100% pasują naszym potrzebom. Dlatego wizja posiadania torebki, którą ktoś stworzył dla Ciebie zgodnie z Twoimi sugestiami i prośbami jest taka atrakcyjna.

Trwałość i wysoka jakość. Czyli produkt na lata

Im jestem starsza, tym bardziej zwracam uwagę na jakość. Zrobiłam się bardziej wybredna, nie wszystko tak łatwo akceptuje, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Rzadziej decyduje się na kompromis, jeśli chodzi o jakość.

Dlatego tak bardzo doceniam trwałość i solidność oraz to, że jedną torebkę, do której się przyzwyczaję, mogę używać kilka lat. Nie ma problemu z przetarciami, uszkodzeniami, itd. Jakość broni się sama.

Lady Buq
Torebka LadyBuq

Detale, ach detale…

Dla mnie dobra torebka musi mieć opcję noszenia na ramię, jako listonoszka, a także do ręki. Dodatkowo przegródkę na telefon, dokumenty, kieszonkę zapinaną na zamek. Musi być pojemna i wygodna podczas noszenia…koniecznie z dobrym zapięciem.

Czy kiedyś wyszłaś z imprezy z nie swoją torebką?

Personalizacja na torebce to nie tylko sygnał, że uwielbiamy swoje inicjały (na pewno też… Któż jako nastolatka nie przyozdabiał własnego imienia kolorowymi długopisami? Kto ani razu nie podpisywał się, ćwicząc najbardziej spektakularne autografy?)

Personalizacja przede wszystkim konkretnie identyfikuje dany przedmiot, wskazując do kogo należy. Z mniej oczywistych zalet – jest także sygnałem dla płci przeciwnej o tym, do kogo należy dana torebka. Tak, żeby mężczyzna wkładający do kobiecej torebki klucze czy portfel na imprezie, nie popełnił pomyłki. A że się da, o tym świadczy wiele zabawnych historii w niejednym związku!

Wpis powstał przy współpracy z LadyBuqArt – pracownią kaletniczą. Na zdjęciach torebka wykonana we wspomnianej pracowni.

Link do torebki.

13 KOMENTARZE

  1. Ja lubię być snobką ale tylko wtedy jeśli mam wybrać torebkę lub buty. Przede wszystkim lubię skórzane torebki…sorry obrońcy zwierząt ale te są najładniejsze, a te z małych firm jak piszesz niespotykane i personalizowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj