Dojrzałe związki w świecie gwiazd. Da się być razem nawet 40+ lat!

1

Nie trzeba zmieniać partnerów jak rękawiczki, by być na topie. Można też inaczej. Iść pod prąd, przeciw wszystkiemu i nawet w gwiazdorskim świecie budować wieloletnie związki. Da się. I całe szczęście!

małżeństwo

Paweł Małaszyński świętuje 18 lat małżeństwa

Paweł Małaszyński (1976 rocznik) przez wiele kobiet uważany jest za jednego z najprzystojniejszych z polskich aktorów. Rzadko dzieli się swoim prywatnym życiem. Tym razem postanowił się pochwalić…długoletnim związkiem w mediach społecznościowych. Z okazji 18 lat po ślubie opublikował wpis:

“25 lat razem, a dopiero teraz Nasz związek osiąga dojrzałość i pełnoletność. Dziś, 18 lat po zawarciu przymierza, możemy wreszcie puścić wodze fantazji i oficjalnie zaszaleć😎
I jak zawsze… dokądkolwiek zmierzamy to wiem, że dojdziemy tam razem❤️

„Moje źródło zaranne.
Brak Ciebie to brak życia.
Twe piękno i fal Twoich zew, ukochały mnie.
I choć minęło tyle lat… nadal płyniemy.
Nadal siadamy przy jednym stole
i nadal sypiamy w jednym łóżku.
Wczepiamy się we włosy, wspinamy po winoroślach i z deszczem spływamy.
Marzymy by nic nie rozumieć tylko ogrzać się i nakarmić.
Owinięci w białe prześcieradła, szepczemy stare zaklęcia, klejąc się, ciało do ciała i
na przekór wszystkim…
Nie dzielimy się z nikim.” Paweł

Paweł Domagała o wierności

Bardzo popularna jest również deklaracja Pawła Domagały, który w programie u Kuby Wojewódzkiego powiedział ważne słowa.

Kuba Wojewódzki: Ale wie pan, że będzie się musiał rozejść z Zuzą?
Paweł Domagała: Jest coś, o czym nie wiem?

KW: Nie, ale zna pan jakieś małżeństwo aktorów, które wytrzymało z sobą do śmierci?
PD: Myślę, że nasze takie będzie. A i wśród aktorów to się zdarza: Meryl Streep ma jednego męża od 37 lat i czwórkę dzieci. I jak za dwadzieścia lat na rozmowę z panem przyjadę motorem, a obok będzie czekała moja dwudziestoletnia dziewczyna, to proszę, żeby mnie z tego publicznie rozliczyć. Mówię głośno: gdybym kiedyś, w przyszłości, pieprzył jakieś bzdury, to można mnie za to spokojnie linczować, hejt dozwolony.

KW: Dlaczego składa pan takie deklaracje?
PD: Bo dla mnie wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę tego chciałbym się trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło?

Meryl Streep i Don Gummer

Uwielbiana przez wielu Meryl Streep w tym roku będzie z mężem odchodzić  42 rocznicę ślubu. Razem mają czworo dzieci. Jak śmieje się Meryl, ciąże i porody to był jedyny pomysł jej męża, by ściągnąć Meryl na dłużej do domu.

”Na czym polega sekret mojego długiego małżeństwa? Nie wiem, pytajcie mojego męża, to świetny facet. Nadajemy na tych samych falach w sprawach fundamentalnych – a to jest najważniejsze. A o drobiazgi nieustająco drzemy koty. Na przykład o to, że ja zapisuję ważne numery telefonów na serwetkach i karteczkach, a on mi je niechcący wyrzuca. A on z kolei mi wytyka, że jestem zbyt drobiazgowa.” Meryl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj