Najlepszy prezent na 20 urodziny? Oto nasze propozycje

0

20 urodziny to niezwykła okazja do świętowana. Okrągła liczba, która kończy wiek nastoletni. Już nie masz naście lat, ale „dwadzieścia”…
Z jednej strony dwudziestka pozwala na wkroczenie w dorosłość pełną parą, z drugiej pozostawia bardzo optymistyczną aurę młodości. I właśnie z tego powodu prezent na 20 urodziny powinien być “dorosły”, ale jednocześnie młody duchem. Zadanie nie jest proste. Jaki prezent na 20 urodziny?

prezent na 20 urodziny

Co kupić dziewczynie na 20 urodziny, żeby uzyskać efekt wow? Jaki prezent wręczyć przyjaciółce? Co wybrać w sytuacji, kiedy zależy nam tylko „na poprawnym” upominku? Oto propozycje, które pozwolą uzyskać różny efekt. Dokładnie taki, jaki chcesz.

Prezent na 20 urodziny: dowolna liczba obraz

Liczba 20 – jak Ci się podoba? Może ją uczcić w niesamowity sposób? Na przykład obrazem?

Namaluj go sama, stwórz go ze zdjęć lub zleć to zadanie niszowej artystce. Gotowe obrazy dostępne są też w sklepach z prezentami.

Prezent na 20 urodziny: personalizowana mapa podróży

Któż nie lubi podróżować? Chyba każdy uwielbia przenieść się w niesamowite miejsca i poczuć aurę wakacji? Równie fajne, co podróżowanie jest wspominanie wyjazdów. Z taką mapą jest to proste. Świetny pomysł dla podróżniczki.

Prezent na 20 urodziny: spersonalizowany kieliszek

Wino? Czemu nie! Z tym kieliszkiem będzie zawsze przyjemniej.

Biżuteria

Autorska a może klasyczna. Taka jak Ty, taka będzie Twoja biżuteria. Srebrna czy złota? Co wybierasz?

A gdy zamkniesz ją w coraz mniejszych pudełkach efekt zaskoczenia murowany. Poświęć trochę czasu i ozdób każdy kartonik. Jubilatka na długo zapamięta odpakowywanie prezentu.

Notatnik personalizowany

Notatnik przyda się zawsze i wszędzie, na uczelni, w domu, w pracy. A taki z grawerunkiem to już w ogóle. Będzie z daleka krzyczał – mój on, mój.

Kupon na atrakcje

Prezent na 20 urodziny?

Zawsze jest odpowiedni moment na sprezentowanie drugiej osobie idealnych przeżyć. Lot balonem, wycieczka, day spa….masz fundusze? Zdecyduj się właśnie na to.

Gwiazdka z nieba

Dziewczyna kończąca 20 lat ma wszystko? No to może podarować jej gwiazdkę z nieba, taką zamkniętą w drewnianym opakowaniu, z dołączoną mapą i certyfikatem autentyczności – coś dla osób lubiących samodzielne przygotowywanie prezentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj