Attiva – skuteczny lifting bez skalpela

2
Codziennie kobiety bombardowane są ze wszystkich stron zdjęciami wiecznie młodych, zadbanych kobiet o smukłych, jędrnych ciałach i gładkich twarzach. Wydawać by się mogło, że te zawsze piękne sylwetki zarezerwowane są jedynie dla celebrytek z pierwszych stron gazet. Nic bardziej mylnego. Kobiety decydują się najczęściej na lifting twarzy oraz lifting biustu, coraz chętniej szukają rozwiązań pomijających użycie skalpela. To właśnie dla nich specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki wprowadzili do swojej oferty zabieg Attiva – lifting falami radiowymi.

Piękne ciało bez bólu

Z wiekiem, wskutek naturalnych procesów starzenia, skóra staje się zwiotczała. Ubywa w niej kolagenu i elastyny, co objawia się znanymi wszystkim zmarszczkami. Lifting twarzy i ciała ma na celu poprawienie napięcia skóry, a w efekcie jej odmłodzenie i wymodelowanie. Zabieg Attiva jest innowacyjną metodą liftingu, polegającą na podskórnym zastosowaniu fal radiowych. Pozwala to na bardzo precyzyjne podgrzanie skóry oraz tkanek podskórnych, stymulując ich przebudowę i obkurczanie, a także lipolizę, czyli rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Attiva umożliwia lifting twarzy, biustu oraz całego ciała w bezpieczny, mało inwazyjny sposób. Eksperci z Kliniki Miracki podają swoim pacjentkom nasiękowe znieczulenie miejscowe, aby spektakularne efekty osiągnąć niemalże bezboleśnie.

Temperatura kluczem do sukcesu

W trakcie zabiegu skóra pacjentki zostaje poddana działaniu ciepła. W trosce o bezpieczeństwo, temperatura jest nieustannie monitorowana za pomocą kamery termowizyjnej. Co bardzo istotne, w zależności od indywidualnych cech skóry każdej z kobiet oraz efektów, jakie chciałaby osiągnąć, podczas liftingu poziom ciepła dostosowany zostaje do potrzeb pacjentek. Temperatura podgrzania tkanki oscyluje w granicach 45-70°C. Takie działania przynoszą efekty, których nie uzyska się poprzez nieinwazyjne, przezskórne techniki RF. Efekty liftingu falami radiowymi są wynikiem działania wytworzonego ciepła, co w efekcie skutkuje wzrostem elastyczności i napięcia skóry. Ponadto pobudzona zostaje produkcja kolagenu, przez co skóra staje się odmłodzona i wygładzona. Dzięki zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej uzyskuje się efekt wyszczuplenia, widoczny najlepiej po liftingu twarzy.

Wskazania do liftingu falami radiowymi

Zabiegi Attiva można stosować na różne partie ciała, w zależności od wskazań.

Lifting twarzy:

  • wiotkość skóry,
  • utrata prawidłowego owalu,
  • wiotki podbródek,
  • otłuszczony podbródek,
  • wiotkość szyi i dekoltu.

Lifting biustu w przypadku wiotkości skóry piersi, lifting brzucha przy wiotkości skóry brzucha, a także lifting pozostałych partii ciała, takich jak: ramiona, uda i okolice kolan.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Pacjentki zostają otoczone opieką profesjonalistów przez cały okres trwania zabiegu, a także przed i po nim. Mała inwazyjność liftingu falami radiowymi skraca okres rekonwalescencji do 2-7 dni. To bezpieczna, minimalnie inwazyjna metoda liftingu, która pomaga w dbaniu o skórę twarzy i ciała. Aby dowiedzieć się więcej o zabiegu Attiva, zajrzyj na stronę internetową Kliniki Miracki w Warszawie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj