Czy jesteś wiosną? Sprawdź koniecznie!

3

Wiosna jest delikatna i nieco zaspana. Nie spieszy się nigdzie, ale gdy w końcu przychodzi, robi oszałamiające wrażenie. Nie sposób się w niej nie zakochać. Każdy na nią czeka! Piękno natury, zmysłowość i przyciągające zalety…Jesteś wiosną? Sprawdź!

Wiosna zawsze robi wrażenie

Są takie osoby, których nie da się zauważyć. Gdy wchodzą do pomieszczenia pełnego ludzi, zawsze skupiają na sobie uwagę. I to wcale nie z powodu swojego odważnego wyglądu czy zachowania. Nie o taki styl tutaj chodzi. Raczej o tajemniczość, zmysłowość, aurę bijącą od nich. Nie muszą zbyt dużo mówić, a i tak elektryzują. Nie muszą zwracać na siebie uwagi, a i tak każdy ich dostrzeże.  I niemal wszyscy lubią!

czy jesteś wiosną

Wiosna to pragnienie. Wiosna to nadzieja

Na lepsze jutro, na to, że znowu wszystko się narodzi i będzie pięknie. Wiosna to nie tylko wiosna, to coś więcej.

Trawa, liście…Ale wiosna to pragnienie, czyste pragnienie! (…)I w nas wiele rzeczy przypomina wiosnę. Lepiej ich doświadczyć, niż interpretować. Wiecie, pragnienie to coś bardzo prostego, jak pójście spać, chodzenie po ulicach, może i zakochanie…
Pierre Péju – Śmiech ogra

Czekamy na nią każdego roku

Są takie momenty, na które zawsze się czeka. Mimo zmian naokoło, niestabilności, zaskoczeń. Tak jest też z wiosną, która lubi bawić się w kotka i myszkę. I coraz częściej przychodzi późno, zaspana, zdezorientowana. Jednak gdy w końcu pewnie postawi swój krok, to już się nie cofa. I zmienia wszystko naokoło.

Wiosna nie zna różnic wieku – każdy wydaje się młody i radosny.Troski idą na chwilę w zapomnienie,a serca pulsują przeczuciem nieśmiertelności.
Lucy Maud Montgomery –

Jest delikatna i zmysłowa

Wiosna ma w sobie mnóstwo subtelności. Widać to doskonale w jej urodzie. Delikatne, raczej jasne włosy. Zazwyczaj blond, poprzez jasne odcienie rudego, miodowe, jasnorzechowe. Jasna, ciepła karnacja, czasami porcelanowa cera, niebieskie, zielone, zawsze delikatne, mało wyraziste oczy. Wiosna opala się na brązowo. Bywa, że z cieplejszymi dniami na jej skórze pojawiają się piegi.

W jakich kolorach najlepiej prezentuje się wiosna?

Wiośnie szczególnie pięknie w jasnych zieleniach, kremowych bielach, jasnym niebieskim, jasnych fioletach, kolorach brzoskwiniowych. Wiosna nie najlepiej wygląda w zimnych kolorach – czerni, granacie, czystej bieli, mocnym brązie.

Czy jesteś wiosną?

Tak, jeśli:

  • lubisz naturalność, delikatność,
  • robisz wrażenie tym, że jesteś :),
  • jesteś subtelna i raczej cicha niż głośna i rozrywkowa,
  • uwielbiasz delikatne, kobiece, romantyczne stylizacje,
  • masz w szafie co najmniej kilka kolorowych sukienek, także w kwiaty i wiosennych, kwiecistych bluzek,
  • spóźniasz się, jednak gdy już się pojawiasz, czarujesz otoczenie.

To, jak jesteś wiosną? 🙂 😉

To gorączka wiosenna. Tak się to właśnie nazywa. A gdy cię już dosięgnie, chciałbyś wtedy… Ach, nie, sam nie wiesz, czego byś chciał naprawdę, ale wydaje ci się, że wkrótce serce ci pęknie, tak bardzo tego chcesz!
Mark Twain – Tomek Sawyer detektywem

3 KOMENTARZE

  1. Ja to raczej jestem latem bo i wtedy jestem urodzona i sama tak o sobie mówię 😉 uwielbiam ciepło, a nawet gorąco. Zima może dla mnie być tylko na zdjęciach ewentualnie na wigilię. Wiosną natomiast budzę się do życia po długiej i męczącej zimie, ale to wraz jeszcze zimno i mało przyjemnie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj