Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?

11

Inaczej wysyła sygnały zainteresowania dojrzały mężczyzna, a nieco w odmienny sposób młody chłopak. Rozszyfrowanie faceta, niezależnie od wieku, nie jest jednak takie trudne, jak może się wydawać. Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi? On się na Ciebie patrzy

Koleżanka jest bezpośrednia i szepcze do ucha: “zobacz, jak się on na Ciebie patrzy”. Podnosisz głowę znad książki z zaskoczoną miną. Początkowo nie wiesz o kim mowa, ale dość szybko zauważasz nagły ruch po drugiej stronie sali. On zauważa, że podnosisz wzrok i sam przenosi go gdzieś indziej. Widać, że jest zdenerwowany. Udaje, że wcale Ci się nie przyglądał…

Jaka jest prawda?

Ano taka, że spogląda na Ciebie za każdym razem, gdy wydaje się mu, że nie patrzysz. Jeśli inni zwracają Ci na to uwagę lub sama zauważasz, że tak się dzieje, najpewniej podobasz się chłopakowi, który śledzi każdy Twój krok.

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi? Broni Cię

Ktoś próbuje powiedzieć na Ciebie coś niemiłego? Zaczyna się śmiać z Twojego wyczynu na ostatniej imprezie? On niczym odważny rycerz czuje się zobowiązany bronić Twojego dobrego imienia. Ucisza nazbyt głośnych kolegów, umiejętnie zmienia temat, w towarzystwie mówi o Tobie tylko dobre rzeczy. Nieraz słyszysz od koleżanek, że on wypowiada się o Tobie bardzo pozytywnie.

jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi

Gdy jesteście sami, zaczepia Cię

Inaczej zachowuje się, gdy jesteście sami. Zainteresowany Tobą chłopak będzie próbował żartować, czasami nawet może się z Tobą droczyć. Jeśli jest pewny siebie i odważny, może w kontrolowany sposób, w jego mniemaniu uroczy, naśmiewać się z Ciebie. Odczujesz drobne przytyki i uszczypliwości. 

Nie tylko jego wzrok, ale również myśli i słowa są nastawione na Ciebie. Zrobi wszystko, by zdobyć Twoją uwagę, dlatego nierzadko mówi całkowicie bez sensu tylko po to, by zatrzymać Cię obok na dłużej.

Jak rozpoznać, że się mu podobasz? Gdy pamięta o Tobie

Pamięta, kiedy masz urodziny, imieniny, o ważnej operacji Twojej cioci, o której mu kiedyś przypadkiem napomknęłaś, o problemach z nauką Twojego brata, o surowym tacie. Chłopak, który jest Tobą zainteresowany będzie uważny na to, co mówisz. Zobaczysz jego żywe zainteresowanie, powiększone źrenice i świdrujące spojrzenie. Bardzo szybko przekonasz się, że pamięta niemal wszystko, o czym rozmawialiście. Wie o Tobie więcej niż inni…

Podczas rozmowy masz  wrażenie, że intensywnie na Ciebie patrzy i o czymś mocno myśli. Jego stopy i ciało skierowane są w Twoim kierunku, a chłopak zachowuje się tak, jakby świat cały nie istniał tylko Ty. Gdy tylko będziesz potrzebować pomocy, on udzieli jej natychmiast.

Przeczytaj mowa ciała mężczyzny.

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi? Gdy on jest blisko

Nie zdążysz się obrócić, a on jest obok. Zawsze wie, gdzie jesteś. Wystarczy zapytać jego, gdzie poszłaś, a udzieli Twoim koleżankom dobrej odpowiedzi. W towarzystwie czujesz jego oddech na swoim karku, dosłownie stoi tuż obok. Nie straci żadnej okoliczności, by spróbować Cię dotknąć. Niby przypadkiem muśnie Twoją dłoń, przytrzyma pleców podczas przechodzenia przez drzwi.

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi? Gdy śmieje się z Twoich żartów

Powiesz coś nie do końca śmiesznego z intencją, że ma być zabawnie? On na pewno wybuchnie głośnym śmiechem. Pokazuje swoim zachowaniem, że nadajecie na tych samych falach.

A gdy jest za cicho sam zwróci na siebie uwagę, popisując się niczym młody ogier.

Flirtuje z Tobą

Dobrze Ci się z nim rozmawia? Często razem się śmiejecie? A może on wprost lub między wierszami daje Ci do zrozumienia, że się mu podobasz. Flirt co prawda nie musi prowadzić do czegoś poważnego, ale zawsze wskazuje, że się mu podobasz…

Stara się dowiedzieć, czy kogoś ma

Zauważasz, że żywo reaguje na każdą informację o innym chłopaku. Stara się dowiedzieć, czy łączy Cię z kimś coś poważnego, a gdy mówisz o innym chłopaku widać, że jest zazdrosny.

Te wszystkie sygnały wskazują, że wpadłaś mu w oko. Pytanie, co Ty z tym faktem zrobisz?

11 KOMENTARZE

  1. A jeśli kolo obronił jak inny chciał mi wmówić że źle postąpiłam idąc na studia, a w niedługim okresie czasu jak poszłam z nim na imprezę to po pewnym czasie zapomniał że z nim przyszłam?

  2. Bardzo przydatne rady, z tymże uważałbym ze sprawdzaniem dziewczyny/chłopaka poprzez wspominanie o innych, tudzież wywoływanie zazdrości poprzez pokazywanie się w świetle „dostępnej/ego” dla innych. To może zrujnować opinie, kiedy nawet delikatnie będziemy opowiadać o czasie spędzonym z innymi, tylko po to by sprawdzić czy się komuś podobamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj