Jakie są kobiety urodzone w czerwcu? Niezależne, pewne siebie i nieprzewidywalne

25

Kobiety urodzone w czerwcu mają bogate wnętrze. Tak, jakby w jednej osobie było co najmniej kilka i każdego dnia te poszczególne barwy osobowości nie potrafiły się zdecydować, która ma być najważniejsza. Kobiety z czerwca znane są z tego, że mają wyrobione zdanie niemal na każdy temat, a do tego pozostają czułe i słodko nieprzewidywalne. Życie z nimi nigdy nie jest nudne!

Czerwiec, ach to Ty

Czerwiec to miesiąc przesilenia. Oznacza koniec wiosny i rozpoczynającego się lata. Słowo “czerwiec” może pochodzić od dwóch innych terminów – imienia rzymskiej bogini małżeństwa Juno (Hera) lub łacińskiego słowa “iuniores” tłumaczonego jako “młodsze”.

Jakie są kobiety urodzone w czerwcu? Zmienność to moje drugie imię

Idealna gospodyni? Tak, w poniedziałek, bo już we wtorek prawdziwa imprezowiczka. A w środę? Miłośniczka książek i mrożących krew w żyłach seriali. W czwartek pracownik na medal, a w piątek wyciszona ogrodniczka, pochylająca głowę nad kwiatami.

Kto powiedział, że kobieta zmienną jest miał najpewniej na myśli kobietę urodzoną w czerwcu, która nigdy nie pozostaje taka sama, co wcale nie przeszkadza w tym, by ją szalenie lubić i podziwiać.

kobiety urodzone w czerwcu

 

I niezależność

Kobiety urodzonej w czerwcu nie zamkniesz w złotej klatce. Choć często wydaje się spokojna i nieco wyobcowana, ma swoje zdanie i nie da sobie w kaszę dmuchać.

Jest skazana na sukces, ze względu na charakterystyczną dla siebie czujność i na bieżąco planowaną analizę sytuacji. Pod każdym względem stara się być niezależna. Nie jest materiałem na kobietę bluszcz. Z drugiej strony uwielbia czuć się zaopiekowana i rozpieszczana, jak każda z nas.

A także popularność

Osoby urodzone w czerwcu działają na innych jak magnes, przyciągają uwagę swoją otwartością i komunikatywnością. Zazwyczaj świetnie wyglądają, dbają o siebie, cieszą się życiem i miewają rozrywkowe hobby, jak śpiewanie, gra na instrumencie, taniec, czy sporty grupowe.

Nigdy nie mów nigdy

Motto osoby urodzonej w czerwcu? Nigdy nie mów nigdy. Realizacja nawet najgłupszych i najbardziej zwariowanych pomysłów może być źródłem wielu radości i niesamowitych doznań.

A teraz kilka zdań całkiem na poważnie…

Kobiety urodzone w czerwcu są bardziej narażone na reumatyzm

U kobiet urodzonych w czerwcu obserwuje się zwiększone ryzyko rozwinięcia się reumatyzmu, zapalenia stawów i nietrzymania moczu. O 35% częściej mają problemu zdrowotne podczas przechodzenia menopauzy, są jednak o 1/3 mniej narażone na migreny.

Symbolem czerwca jest róża

Kwiatem osób urodzonych w czerwcu jest róża, kwiat uważany za wyjątkowo piękny, elegancki i dumny. Róża, zwłaszcza czerwona, jest symbolem zakochanych. Jednak inne barwy mogą wskazywać na zdradę, tajemnicę, pragnienia, a nawet symbolizować żałobę. Nie ma drugiego tak tajemniczego i niejednoznacznego kwiatu jak róża. I dlatego tak bardzo pasuje ona do kobiet urodzonych w czerwcu.

I perły

Kamień czerwca? Perły, które uważane są za ideał klasycznego piękna. Pozwalają zamknąć stare, uporządkować to, co było i otwierają na nowe wyzwania. Istnieją wierzenia, że oczyszczają organizm z toksyn, walczą z alergiami i częstymi przeziębieniami.

Znane osoby urodzone w czerwcu

Natalie Portman, Angelina Jolie, Marilyn Monroe, Paul McCartney

Przeczytaj – jakie są kobiety urodzone w maju

25 KOMENTARZE

  1. Czerwcowa kobieta po 40 – tce to dopiero petarda ❤️ Wszystkim Solenizantka tego pięknego miesiąca przesyłam moc pozdrowień 😘

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj