Jakie są kobiety urodzone w sierpniu? Oszałamiające!

16

Kobiety urodzone w sierpniu to uosobienie kobiecości. Są ciepłe, atrakcyjne, przyjazne, więcej – są oszałamiające. Uwielbiają komplementy i wszystko, co pozwala im cieszyć się życiem. Jeśli szukasz kogoś, kto Ci pokaże, jak piękny jest świat, spotkaj się z lwicą. Ona potrafi wgryźć się w codzienność i wyszarpać z niej najsmakowitsze kąski. Nigdy nie będziesz się z nią nudzić.

Pewna siebie, bo zna swoją wartość

Jeśli szpilki, to naprawdę wysokie, jeśli sukienka, to wystarczająco krótka. Bluzka, tylko taka, która podkreśla to, co najpiękniejsze. Dzieci? Przebojowe, pewne siebie, znające swoją wartość. Nic dziwnego, kobieta urodzona w sierpniu nie rozmienia się na drobne. Idzie przez życie, jak burza i stanowi prawdziwe źródło inspiracji dla najbliższych. Jest silna fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Działa jak magnes, przyciągając do siebie wszystkich wokoło. 

Twórcza i opiekuńcza

Kobieta urodzona w sierpniu jest twórcza, wyróżnia się niesamowicie kreatywnym podejściem do życia. Jednak myślenie z kategorii “wszystko albo nic” jest bardzo ryzykowne, spalające, dlatego tak istotne jest, by mieć tego świadomość i kontrolować ten aspekt swojego życia. W przeciwnym wypadku lwica może dojść do ściany i poddać się z łzami w oczach.

jakie są kobiety urodzone w sierpniu

Kobieta urodzona w sierpniu bywa mocno dominująca, ma jednak również niezwykle mocno wykształconą inną cechę – do pielęgnowania i opiekowania się ludźmi, których kocha. Od siebie i od innych wymaga bardzo wiele, co rodzi nierzadko konflikty i opór wśród otoczenia.

Urodzona liderka

Kobieta urodzona w sierpniu to prawdziwa liderka, jest dobrym przywódcą, cieszy się uznaniem. Jednak czasami nie kontroluje emocji i kiedy wybucha, potrafi wprowadzić prawdziwą konsternację.

Kobiety urodzone w sierpniu bywają egocentryczne i trudne, mogą być bardzo nieprzewidywalne. Śmiałkowie, którzy nauczą się z nimi żyć, mogą jednak liczyć na przyjaciółki w najlepszym wydaniu na całe życie.

Wybredna i lubiąca porządek

Kobieta urodzona w sierpniu choć jest podziwiana przez wszystkich…lubi niewielu. Nie chce być przyjaciółką wszystkich, ale wybranych, osób, które w jej odczuciu są wystarczająco dobre. Jeśli znajdzie taką osobę, da jej wszystko, czego ona od niej oczekuje a nawet jeszcze więcej.

Urodzona w sierpniu nad wszystko uwielbia porządek i mocno się irytuje, gdy ktoś łamie harmonię w jej otoczeniu.

Masz szansę być wyższa od koleżanek

Jeśli urodziłaś się w sierpniu, to przyszłaś na świat obdarzona wielkim potencjałem, by urosnąć wyższa od rówieśniczek.

Badanie przeprowadzone wśród 450 000 osób urodzonych w Wielkiej Brytanii pokazało, że osoby przychodzące na świat w sierpniu rosną szybciej jako dzieci. Ma to związek ze zwiększoną ekspozycją matek na promienie słoneczne w ostatnich tygodniach ciąży.

Rzadziej zachorujesz na…

Osoby urodzone w sierpniu w porównaniu z tymi, które przychodzą na świat w styczniu, rzadziej chorują na chorobę afektywną dwubiegunową. Niestety sierpniowe dzieci częściej cierpią na ADHD.

Kamień sierpnia

Symbolem sierpnia jest perydot, kamień dodający odwagi i sprzyjający w realizacji ważnych celów i marzeń. Zielona barwa kamienia to gwarant energii i spokoju.

Kwiat sierpnia

Symbolem sierpnia jest mak, który jest symbolem marzeń, snu i spokoju.

Znane osoby urodzone w sierpniu

Whitney Houston, Jerzy Pilch, Ewa Farna, Ben Affleck, Madonna, Janusz Leon Wiśniewski

Przeczytaj, jakie są kobiety urodzone w lipcu.

16 KOMENTARZE

  1. U mnie dużo sierpniowców ale nie tylko kobiet. Tata, babcia, wujkowie i siostra – to nasz sierpniowy skład 😉 moja młodsza córka też prawie prawie ale urodziła się 30.07 😀

  2. Tak. Tak właśnie kiedyś było. Z uśmiechem wspominam te wszystkie lata, w których byłam orłem na niebie. Teraz siedzę na grzędzie jak kura ? ale taka bardziej orientalna ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj