Jakie są kobiety urodzone w lipcu? Czyli o jednej na milion

20

Kobiety urodzone w lipcu są dość nieśmiałe, skromne i zdystansowane. Mają szlachetne serce i niezwykłą umiejętność do przeżywania każdego dnia tak, jak na to zasługuje. Z poczuciem, że trzeba czerpać z rzeczywistości to, co najlepsze, bo taka chwila jak ta nigdy już się nie zdarzy.

Kobieta urodzona w lipcu – jedna na milion

Kobieta obchodząca urodziny w lipcu nie ma problemu, by upiec domowe ciasto, czy przygotować pizzę. Gdy jest taka potrzeba, przejedzie pół miasta, by pomóc przyjaciółce. Wystarczy, że spojrzy na nią, by zrozumieć ją bez słów. Ma niezwykłą intuicję i wrażliwość w swojej cichej i skromnej formie. Nie ma problemu, by powiedzieć sobie – pass, wtedy pakuje plecak i wyjeżdża w góry. Ma dobrze ustawione priorytety. Cieszy się życiem, jednak ze spokojem i z wewnętrznym poczuciem, że da sobie radę niezależnie od sytuacji.

Według badań przeprowadzonych w Japonii, ludzie urodzeni w lipcu są spokojni i opanowani, dużo bardziej niż osoby urodzone jesienią czy zimą. Już jako dzieci statystycznie zyskują kontrolę nad sobą wcześniej od rówieśników.

Jakie są kobiety urodzone w lipcu?

Kobieta urodzona w lipcu lubi zaskakiwać

Mimo dość dużego wyciszenia i nieśmiałości, kobiety urodzone w lipcu bywają mocno emocjonalne, zwłaszcza wtedy, kiedy czują się bezradne, co nie zdarza się zbyt często. Gdy tracą wizję porozumienia z daną osobą, nie widzą nic złego w tym, by opuścić niemiłe towarzystwo, stawiając kropkę nad i, trzaskając drzwiami.

Dla kobiety z lipca życie jest proste i nie ma sensu go zbyt komplikować. W myśl zasady – “nie mam ochoty, to tego nie robię, dlatego nawet nie próbuj we mnie niczego wmuszać, bo po prostu się nie dam. Chcesz się przekonać?”

 

Kobiety z lipca nie zmienisz, chyba, że ona zapragnie coś w sobie poprawić. Wtedy idzie jej to niezwykle prosto.

Jest nieprzewidywalna

Próby przewidzenia zachowania kobiety urodzonej w lipcu są jak prognozowanie pogody na miesiąc w przód. Nie przewidzisz…Zachowanie lipcówek bywa zaskakujące, zależy od bardzo wielu czynników. Na co dzień spokojne i wyciszone w chwilach wzburzenia są nieposkromione jak morze w trakcie burzy.

Urodzona optymistka

Wyniki badań wskazują, że wśród osób urodzonych w lipcu jest szczególnie dużo optymistów, którzy widzą zawsze szklankę do połowy pełną. Ich optymizm określany jest nawet jako nadmierny, ponadprzeciętny i rzadko spotykany.

I przywódca

Miesiąc lipiec wziął swoją nazwę od słynnego rzymskiego przywódcy Juliusza Cezara, który urodził się 12 lub 13 lipca, a jego nazwisko na stałe wpisało się w historię Rzymu. Inni znani przywódcy urodzeni w lipcu to: Nelson Mandela, prezydenci USA (John Quincy Adams, Calvin Coolidge, Gerald Ford i George W. Bush).

A do tego wyższa od innych

Czy wiesz, że miesiąc urodzin ma wpływ również na to, jak wysoka urośniesz jako dziecko? Oczywiście przede wszystkim liczą się geny, ale niezmiernie istotnym czynnikiem jest moment przyjścia na świat. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy, wskazujący, że osoby urodzone późną wiosną i latem są wyższe.

I bardziej prawdopodobne, że leworęczna

Badania wykazały, że ludzie urodzeni między marcem a lipcem mają większą szansę na bycie leworęczni, a osoby urodzone między sierpniem a lutym częściej są praworęczni. Skąd te wnioski? Eksperci powiązali je z “sezonową zmiennością innych czynników, takich jak występowanie czynników zakaźnych”.

Kamieniem lipca jest rubin

Kamieniem lipca jest rubin, symbolizujący mądrość, miłość i zdrowie. Rubin to kamień szlachetny o wysokiej wartości, uważany za niezwykle doniosły i piękny.

A kwiatem lilia wodna

Symbolem lipca jest lilia wodna, symbol czystości i doskonałości.

Przeczytaj – jakie są kobiety urodzone w czerwcu.

20 KOMENTARZE

  1. No i powiem tak 99% prawdy 🙂 aż mi głupio tak mówić ale dużo w tym prawdy 😉 jestem z lipca a do tego leworęczna 🙂 ciepłolubna kochająca lato i ten miesiąc 🙂

  2. Cóż to ktoś pomylił u mnie wpis na akcie urodzenia. 153 – wzrostu,prawo ręczna, anty talent kulinarny, żadnych oznak przywódcy, itd. Jedyne co się zgadza to bardzo sentymentalna i wrażliwa. Wniosek – wadliwy egzemplarz genetyczny ??????????

  3. 13 lipca – jak prawdopodobnie Julek Cezar ? Intuicja tak, lojalność tak, nikt mnie nie zmieni jeśli sama tego nie chce i nie namówi do zrobienia tego czego nie chce. Czasem fakt ze „mówię żeby coś powiedzieć”, a nie „mówię żeby mówić” może być mylone z nieśmiałością ?

  4. Nie zgodzę się ja jestem z lipca i mam adhd nie jestem spokojna,mam też ogromny temperament,nie da się mnie ułożyć ??jedno to fakt jesteśmy bardzo wrażliwe i pamietliwe i potrafimy walczyć o swoje jak lwice,jak już kochamy to cała sobą jesteśmy też namietne i troskliwie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj