Jakie są kobiety urodzone we wrześniu?

10

Kobiety urodzone we wrześniu to piękne dusze: wrażliwe, delikatne, ale z drugiej strony odważne. Potrafią zrobić naprawdę wiele dla rodziny i przyjaciół. Są niespotykanie lojalne, niestety często łatwowierne, dlatego muszą szczególnie uważać na to, by ktoś ich nie oszukał.

Jakie są kobiety urodzone we wrześniu? Pracowite

Kobiety urodzone we wrześniu są znane ze swojej pracowitości i konsekwentnego dążenia do celu. Najczęściej to pilne uczennice, prymuski, które z wiekiem nie zmieniają swoich priorytetów – dążą do perfekcji. Chcą być najlepsze w tym, co robią. Wkładają mnóstwo serca w wykonywaną pracę. Nierzadko mają również hobby, któremu poświęcają mnóstwo energii i które naprawdę je cieszy!

Nikt nie zrobi tego lepiej niż ja!

Jest zadanie do zrobienia? Trzeba zaangażować się w 100%. Nikt nie zrobi tego lepiej niż ja sama. Tak właśnie myśli kobieta urodzona we wrześniu, dlatego czuje silną wewnętrzną potrzebę, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Nie lubi zlecać innym zadań, ani pracować w grupie. W konsekwencji często bierze na swoje ramiona zdecydowanie za wiele.

kobiety urodzone we wrześniu

Emocjonalne i racjonalne

Jak połączyć wrażliwość, empatię i głębsze spoglądanie w rzeczywistość z racjonalnym, twardym stąpaniem po ziemi? To wie kobieta urodzona we wrześniu, która odczuwa wyjątkowo mocno to, co ją otacza, ale swoje emocje trzyma pod kontrolą. Nie pozwala, by ją zdominowały czy wymknęły się w nieodpowiednim momencie.

Liczą się zasady

Dla kobiet urodzonych we wrześniu bardzo ważne są zasady. To one wyznaczają im drogę, podpowiadają na co dzień i w ważnych życiowych momentach.

Trzymanie się zasad pozwala czuć się bezpiecznie. Sprawia, że rzeczywistość jest mniej zaskakująca, a przy tym można lepiej kontrolować to, co się wydarza. Dzięki temu kobiety urodzone we wrześniu czują się przygotowane na każdą sytuację. I świetnie odnajdują się w życiu!

Masz mniejsze szanse, że trafisz…za kratki

A teraz bardzo ważny argument, dlaczego kobiety urodzone we wrześniu to szczęściary 🙂

Amerykańscy naukowcy (tak, właśnie oni!) odkryli, że osoby urodzone we wrześniu najrzadziej trafiają… za kratki…Omijają więzienia szerokim łukiem, bo dobrze się uczą i szybko odnoszą sukces życiowy.

Rzadko chorują na cukrzycę…

Inni badacze zauważyli z kolei, że kobiety urodzone we wrześniu rzadko chorują na cukrzycę i choroby serca. Niestety statystycznie częściej cierpią z powodu chorób żołądka i układu oddechowego.

Kamień września

Kamieniem dedykowanym kobietom urodzonym we wrześniu jest szafir, który jest niemal tak twardy jak diament, uważany za najtwardszy kamień szlachetny. Szafir występuje w wielu barwach, przede wszystkim w kolorze niebieskim. Uważany jest za kamień magiczny, pomagający w realizacji ambitnych planów, a także kamień wierności, sprzyjający zakochanym.

Kwiat września

Symbolem września jest aster, kwiat miłości i cierpliwości.

Znane osoby urodzone we wrześniu

Borys Szyc, Maja Ostaszewska, Salma Hayek, Monica Belluci, królowa Elżbieta I

Przeczytaj – jakie są kobiety urodzone w sierpniu.

10 KOMENTARZE

  1. no cóż, muszę przyznać Ci rację, choć czasami te nasze zalety mogą okazać się wadami, którym ciążą innym, albo nam samym, bo zaczynają nas wykorzystują.
    Nie wiedziałam o cukrzycy, fajnie, bo lubię dobre ciacha nie tylko od święta:)
    Pozdrawiam – dziewczyna z września;D

  2. Ja także mam urodziny w tym miesiącu, dokładnie 23.09..bardzo dogłębnie opis się zgadza..jestem z tego dumna,że jesteśmy aż tak wartościowe…??..Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj