Krótkie mądre życzenia urodzinowe – 15 inspiracji

2

Urodziny to czas składania życzeń. Jak zrobić to w niebanalny sposób, unikając prostego „wszystkiego najlepszego”? Oto kilka inspiracji na krótkie mądre życzenia urodzinowe.

Krótkie mądre życzenia urodzinowe

Krótkie mądre życzenia urodzinowe – o liczbach

Mierz swoje życie, patrząc na liczbę uśmiechów, a nie łez. Licz swój wiek, według liczby przyjaciół, a nie lat. Wszystkiego pięknego!

Czego tylko chcesz

Najlepsze życzenia na Twoje urodziny. Wiedz, że o cokolwiek poprosisz, możesz otrzymać, co sobie wymarzysz, może się spełnić, czegokolwiek szukasz, możesz to znaleźć. Cokolwiek chcesz, żeby spełniło się w Twoje urodziny – tego Ci właśnie życzę!

Przygoda czeka na Ciebie

Kolejny pełen przygód i wyzwań rok czeka na Ciebie. Powitaj go, świętując swoje urodziny z energią i otwartością na nowe. Życzę Ci najlepszych urodzin!

Radość

Niech radość, którą dawałaś ludziom w przeszłości wróci do Ciebie w tym dniu. Życzę Ci bardzo udanych urodzin!

Szybkie tempo

Wszystkiego najlepszego! Czy wiesz, że już za chwilę Twoje życie nabierze tempa i wyleci w stratosferę? Zapinaj pasy i ciesz się emocjonującą podróżą. Wszystkiego najlepszego!

Krótkie, mądre życzenia urodzinowe. Lata

Nie licz świeczek, spójrz na światło, które dają. Nie licz lat, ale piękne chwile, które otrzymujesz. Życzę Ci wiele dobrego, obfitości i spełnienia. Wszystkiego najlepszego! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

Przyszłość

Nie patrz w przeszłość, spójrz na to, co Cię czeka. Jesteś wspaniałą osobą i przed Tobą wiele pięknych chwil. Najlepsze dopiero nadejdzie….Wiesz o tym?

 Krótkie i mądre życzenia urodzinowe. Odwaga

Urodziny to czas podsumowań i nowy początek. Idź naprzód z entuzjazmem, optymizmem i odwagą. Będę blisko. Jestem pewna, że czeka Cię wiele niesamowitych chwil. Udanego świętowania.

Obfitości

W Twoje…urodziny życzę Ci obfitego szczęścia i miłości. Niech Radość wkroczy do Twojego domu i nie
opuszcza Cię ani na chwilę. Najpiękniejsze życzenia dla wyjątkowej osoby, jaką jesteś.

Najlepiej jak się da

Bądź lśniącą nicią w pięknym gobelinie świata, aby uczynić najbliższy rok najpiękniejszym w historii. Cel jest prosty. Żyć najlepiej, jak się tylko da.

 Krótkie i mądre życzenia urodzinowe. Starsza

Wszystkiego najlepszego. Jesteś dziś starsza niż wczoraj, ale młodsza niż jutro. Wszystkiego, co sobie zażyczysz. Niech się spełni.

Krótkie mądre życzenia urodzinowe. Cytaty na urodziny

„Nie licz swoich lat. Spraw, aby Twoje lata się liczyły” George Meredith
„Życie nie polega na liczeniu lat. Życie polega na życiu. Więc kiedy nadejdą Twoje urodziny, bądź wdzięczna za kolejny rok, który właśnie minął i z nadzieją oczekuj tego, co niesie przyszłość”. Catherine Pulsifer

Przeczytaj więcej cytatów na urodziny. Zamiast życzeń.

Czas

„Mam dużo pomysłów, ale mam mało czasu. Spodziewam się, że dożyję tylko do okołu stu lat”. Thomas Edison

Zabawnie

„Możesz dożyć stu lat, jeśli zrezygnujesz ze wszystkich rzeczy, które sprawiają, że chcesz dożyć stu lat”. Woody Allen

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj