Najtrafniejsze cytaty Jodie Foster

8

Jodie Foster jest aktorką od zawsze. Po raz pierwszy zagrała w wieku 2 lat. Prawdziwą sławę przyniosła jej rola w “Taksówkarzu” przy Robercie De Niro. Obecnie ma 56 lat. Jest matką dwóch dorastających synów.

źródło: https://www.instagram.com/p/BwSayfeAPNu/

Nie dąż do normalności

“Normalność nie jest czymś do czego warto aspirować. To coś, od czego można uciec.” Jodie Foster

Kim jest przyjaciel?

“Moja definicja przyjaciela to ktoś, kto Cię uwielbia, chociaż zna rzeczy, których najbardziej się wstydzisz.” Jodie Foster

Jak to jest być 20-latkiem?

“Bycie dwudziestokilkulatkiem polega na tym, by wyciskać z życia to co, najlepsze. Zjedzenie owocu, wypiciu wszystkich soków i wypluciu nasion. Chodzi o bycie nieustraszonym, głupim, niebezpieczny, nieokreślonym. Chodzi o byciu w życiu, a nie tuż obok.” Jodie Foster

Być po 30

“Myślę, że każdy, kto ma ponad 30 lat gra rodziców, ponieważ rodzicielstwo zdarza się teraz najczęściej po trzydziestce. To rodzaj kolejnego punktu na linii naturalnego rozwoju. Ale zdecydowanie mnie to pociąga. To prawdopodobnie najbardziej intensywna i namiętna rzecz, która przydarza Ci się wraz z wiekiem.”

Własna droga

“Nie ma nic piękniejszego niż znalezienie swojej drogi, bo bez celu możesz co najwyżej biegać w miejscu. Twoja ścieżka jest obok Ciebie cały czas, czeka, aż zapukasz do jej drzwi. Ta ścieżka nie należy do Twoich rodziców, nauczycieli, ani kochanków. Twoja ścieżka to Twoja postać, która definiuje się coraz bardziej każdego następnego dnia.”

8 KOMENTARZE

  1. „Nie ma nic piękniejszego niż znalezienie swojej drogi, bo bez celu możesz co najwyżej biegać w miejscu” chyba jest najlepszy i dostosowany do każdego wieku:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj