Urodziłaś się w grudniu? Zobacz, jakie są kobiety urodzone w grudniu

12

Kobiety urodzone w grudniu są logiczne i realnie podchodzą do życia. To jednostki ze stali, które jednak mają jedną podstawową wadę: są niezorganizowane. Mówią to, co myślą, nawet jeśli w ten sposób miałaby sobie zaszkodzić. Są niepokorne, potrafią zranić słowami niczym najostrzejszym nożem. Kobiety urodzone w grudniu to nieodpowiednie partnerki dla zazdrośników. Są wolne jak wiatr i nie lubią być ograniczana w żaden sposób. Cechuje je wysoka uczciwość i radość życia.

Urodziłaś się w grudniu?

 

Kobiety urodzone w grudniu – nauczycielki życia

Kobiety urodzone w ostatnim miesiącu roku mają tendencję do nieskrępowanego dzielenia się mądrościami życiowymi. Lubią pomagać innym trafną radą, czy wspierać w trudnych chwilach zwątpienia.

Osoby urodzone w grudniu – urodzeni sportowcy

Według badań przeprowadzonych w International Journal of Sports Medicine, osoby urodzone w miesiącach zimowych, a zwłaszcza w grudniu mają naturalne zdolności sportowe, które warto rozwijać. Według statystyk mają szczególną szansę na medal olimpijski. A to ciekawostka, prawda?

Kobiety urodzone w grudniu są niezwykle uczciwe

Trudno znaleźć bardziej uczciwe osoby. Kobiety z grudnia są poszukiwaczkami prawdy, starają się zrozumieć zasady rządzącymi współczesnym światem. Unikają ścieżek, które mogłyby zaprowadzić je na manowce, ze względu na wątpliwości natury moralnej.

I bardziej narażone na depresję…

Choć osoby urodzone zimą są bardziej narażone na depresję i zły nastrój, to ogólnie kobiety z końca roku mają mniej wahań nastroju i są bardziej stabilne emocjonalne.

Ich kwiatami są żonkile

Choć w Polsce ciężko o świeże kwiaty na łące w grudniu, to osoby urodzone w ostatnim miesiącu roku mają swój gatunek kwiatu. Jest nim żonkil, który jest symbolem nadziei i nowego początku.

Uwielbiają dowiadywać się nowych rzeczy

Zazwyczaj chętnie sięgają po książki, dokształcają się na kursach dodatkowych, korzystają ze studiów podyplomowych. Są bardzo zmotywowane, by osiągnąć sukces i zazwyczaj im się udaje zrealizować swoje ambitne plany.

I podróżować

Nie potrafią usiedzieć w miejscu, doskonale czują się poznając nowe zakątki świata i odwiedzając całkiem nieznane miejsca.

Ich urodziny są często traktowane po macoszemu

Grudzień to przede wszystkim czas Mikołajek i Bożego Narodzenia, dlatego osoby urodzone w grudniu często otrzymują prezent przy okazji tych wydarzeń. Z powodu zwiększonych wydatków pod koniec roku jest on często skromniejszy. Nawet jeśli dostaną prezent w dniu urodzin często jest on zapakowany w świąteczny papier…co niektórym w pewnym sensie sprawia przykrość.

Rada dla przyjaciół osób urodzonych w grudniu – potraktujcie bliskich urodzonych w grudniu z należytą im uwagą. 🙂

Znane osoby urodzone w grudniu

Brad Pitt, Taylor Swift, Denzel Washington, Britney Spears, Krystyna Kofta, Jakub Błaszczykowski, Jolanta Fraszyńska, Jan Mela

Przeczytaj – jakie są kobiety urodzone w styczniu

12 KOMENTARZE

  1. Ja jestem z grudnia właśnie i trzeba przyznać, że dużo z tego się zgadza. 🙂 Pamiętam jak w szkole dzieci wyśmiewały się, że jestem najmłodsza, ale ja zawsze lubiłam ten miesiąc. Jest zupełnie wyjątkowy 🙂

  2. Cała prawda ? tylko że ja mam wszystko zaplanowane i poukładane tek lekko pedantycznie ? a sport to trochę nie za bardzo wolę na kanapie posiedzieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj