Jakie są kobiety urodzone w styczniu?

18

Kobiety urodzone w styczniu są bardzo ambitne, odpowiedzialne, zorganizowane i świetnie radzą sobie jako osoby łączące życie zawodowe z prywatnym. To urodzone przywódczynie, które znają swoją wartość i dobrze dogadują się z otoczeniem. Odbierane są jako silne i towarzyskie, a do tego wyróżniające się obecnością rozwiniętej empatii. Uwielbiają modę i lubią dbać o siebie, korzystając z życia pełnymi garściami.

Kobiety urodzone w styczniu są odpowiedzialne

Kobiety urodzone w styczniu mają wysokie poczucie odpowiedzialności, mają skłonność do filozoficznych rozmyślań, to urodzone myślicielki. Ich ponadprzeciętna samoświadomość i wysoka wytrwałość sprawiają, że doskonale radzą sobie w życiu. A wysoka wrażliwość pozwala na pełen ogląd sytuacji. Dzięki temu są urodzonymi przywódcami, bo łączą siłę z delikatnością. Cieszą się szacunkiem otoczenia, nie pozwalają sobie na niskie zagrania i chamskie traktowanie. To wszystko sprawia, że zazwyczaj bywają najlepsze, pierwsze, szybko się je zapamiętuje. Niestety z drugiej strony z tego powodu kobiety urodzone w styczniu często nie są dobrze rozumiane. Bywa, że są odbierane jak apodyktyczne, zazwyczaj przez osoby, które obserwując ich bogactwo pomysłów i szybki rozwój, po prostu im zazdroszczą.

 

I samodzielne

Wierzą, że właściwie ze wszystkim poradzą sobie same. W konsekwencji zazwyczaj biorą na swoje barki zbyt wiele, ale swoją postawą udowadniają, że naprawdę potrafią więcej niż inni. Powodem działania w pojedynkę jest brak zaufania do przypadkowych ludzi. Kobiety urodzone w styczniu potrzebują czasu, by pozwolić innym wejść do swojego świata.

Jakie są kobiety urodzone w styczniu?

Jak stare dusze

Osoby urodzone w styczniu to często tak zwane dojrzałe dusze, czyli osoby, które rodzą się dojrzalsze niż rówieśnicy. Od najwcześniejszych lat sprawiają wrażenie starszych, bardziej rozsądnych, mądrych. Zadziwiają odpowiedzialności i jasnością myślenia otoczenie.

A do tego urocze

Kobiety urodzone w styczniu mają tę przewagę nad innymi, że cechuje je wysoka wrażliwość i poczucie odpowiedzialności za to, jakie są i co robią. To z jednej strony wielka zaleta, z drugiej jednak problem, który nie pozwala im odpuścić i zrezygnować z narzuconej sobie wysoko poprzeczki.

Zewnętrznie mogą wyglądać na zimne i zdecydowane, ale w środku są wyjątkowo delikatne. Ich osobisty urok pozwala szybko zjednać sobie ludzi. Świetnie odnajdują się w takich obszarach życia jak sztuka, muzyka, literatura, a także psychologia i dziennikarstwo.

Wyglądają jak milion dolarów

Kobiety urodzone w styczniu niezależnie od tego, gdzie pracują i jak wysoką dysponują pensją, wyglądają niesamowicie, jakby pochodziły z rodziny królewskiej. Niczym najlepsze wróżki potrafią wydobyć z siebie wszystkie mocne strony.

Za ich urok osobisty odpowiada w dużym stopniu uśmiech, który gości na ich twarzy za każdym razem, również wtedy, kiedy pojawiają się trudności. Wtedy rozpraszają nim gromadzące się chmury. Są niezwykle skuteczne pod tym względem!

Są dowcipne

Mają świetne poczucie humoru i są charyzmatyczne. Swoim sarkazmem często rozbijają największych speców od dowcipów. Trafną uwagą potrafią rozłożyć na łopatki agresora w towarzystwie. Potrafią tak odpowiedzieć, że druga osoba odczuje komunikat w piętach. Jednak ich humorowi nigdy nie brakuje wysokiego lotu.

Lubią rozwój

Kobiety urodzone w styczniu mogą nie mieć jasno wyznaczonego celu, ale konsekwentnie dążą do rozwoju. Ich droga zawsze zmierza w tym samym kierunku – chcą się rozwijać i pogłębiać swoje umiejętności. Nie robią jednak zamieszania wokół siebie, ale konsekwentnie i cierpliwie stawiają krok za krokiem.

I są oddanymi przyjaciółkami

Wystarczy, że zdobędziesz zaufanie kobiety urodzonej w styczniu, a możesz liczyć na jej wsparcie i oddanie. Zrobi dla Ciebie naprawdę wiele, będzie się starała i nigdy nie zawiedzie. Znana jest z tego, że jest oddana rodzinie, dba o wartościowe relacje, kultywuje tradycję.

Kobiety urodzone w styczniu potrzebują czasu, by zaufać. Nie wyznają szybko miłości, muszą zrozumieć swoje uczucia, oswoić się z nimi, by dopiero obdarzyć drugą osobę niezwykle głęboką i wartościową relacją. Dla urodzonych w styczniu – związek musi być prawdziwy, inaczej nie ma go wcale.

Przeczytaj – jakie są kobiety urodzone w grudniu.

18 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj