Jakie są kobiety urodzone w kwietniu?

23

Jakie są kobiety urodzone w kwietniu? Wystrzałowe! To przymiotnik, który najlepiej do nich pasuje. Pewne siebie, przebojowe, czasami uparte i trudne do okiełznania. Gdy w coś wchodzą, to są pewne tego w 100%. Nie działają na pół gwizdka. Z jednej strony to świetnie…z drugiej mocno wyczerpujące.

Kobiety urodzone w kwietniu – niezależność to ich drugie imię

Kobiety urodzone w kwietniu są niezależne, samowystarczalne. Daleko im do słodkich idiotek, bezradnych sierotek, czy kobiet bluszczy. Wiedzą czego chcą i nie boją się po to sięgnąć. “Słaby” mężczyzna nie jest im do tego celu potrzebny.

Obok siebie muszą mieć kogoś naprawdę wartościowego. Nie decydują się na związki dla świętego spokoju lub w myśl zasady “lepszy też niż żaden”. Zbyt mocno znają swoją wartość, dlatego dalekie są od dobrowolnego przywiązywania sobie kuli do nogi.

kobiety urodzone w kwietniu

Dla ludzi, którzy ich nie znają, mogą wydawać się niezwykle silne i bezkompromisowe, a nawet agresywne. To nie do końca prawda. Większość kobiet urodzonych w kwietniu kryje wrażliwą duszę….

Są oddanymi przyjaciółkami. Można na nich polegać, bo jak nic cenią szczerość i lojalność.

Sama, tylko sama

Kobiety urodzone w kwietniu zamiast czekać aż ktoś im pomoże, działają w pojedynkę. I są w tym doskonałe.

Z jednej strony to dobrze, bo poradzą sobie w każdej sytuacji, z drugiej zwiększa to ryzyko ciągłego zmęczenia i opuszczenia. Czasami warto dać sobie pomóc, zapewniając sobie trochę luzu i odpoczynku oraz z drugiej strony pozwalając innym się wykazać, tak, by mogli poczuć się ważni i potrzebni. To stabilizuje związki.

Urodzony przywódca

Kobiety urodzone w kwietniu uwielbiają dowodzić. Są doskonałymi strategami, świetnie radzą sobie z planowaniem, nadzorowaniem i oddelegowaniem spraw. Uwielbiają rządzić w domu, często również w związku. Gdy mają wszystko pod kontrolą, zapięte na ostatni guzik, czują się bezpiecznie.

Nie mają problemu, by zrobić pierwszy krok…Marzą jednak o mężczyźnie, przy którym będą mogły odpocząć, który pozwoli im nieco odpuścić, bez konieczności ciągłej codziennej batalii.

Porażka? To sposób, by odnieść sukces

Kobiety z kwietnia nigdy się nie poddają. Nawet jeśli poniosą porażkę, to tylko po to, by wstać i otrzepać kolana z poczuciem, że trudna sytuacja ich wzmocniła i teraz może być tylko lepiej.

Właśnie wtedy, kiedy odczuwają chwilowe zawahanie spowodowane utratą gruntu pod nogami, pojawia się szansa, by inne osoby się do nich zbliżyły. To wtedy szczególnie potrzebują przyjaciół i bliskich, którzy na nowo pomogą im odzyskać pewność siebie i wzmocnią w postanowieniu, że warto działać dalej, starając się, by wynieść cenną lekcję z trudnego doświadczenia.

Żyją krócej niż inni

Przeprowadzono badanie, które udowodniło, że osoby urodzone w kwietniu żyją średnio o 101 dni krócej od osób urodzonych w innych miesiącach.

Są bardziej narażone na alkoholizm

Inne badanie udowodniło, że osoby urodzone w kwietniu mają większą skłonność do uzależnień, w tym alkoholizmu. Niestety również częściej chorują na chorobę Parkinsona.

Znane osoby urodzone w kwietniu

Channing Tatum, Robert Downey Jr, Jessica Alba, Emma Watson, Sylwia Grzeszczak, Jerzy Stuhr, Tomasz Gollob, Victoria Beckham

Diament i fiołek

Kwiatem kwietnia jest fiołek, który utożsamiany jest z fantazją, kreatywnością czy bujaniem w obłokach. Kamieniem osób urodzonych w kwietniu jest diament, który zapewnia długowieczność i sukces w życiu.

Przeczytaj, jakie są kobiety urodzone w maju.

23 KOMENTARZE

  1. Znam chyba tylko jedna dziewczynę urodzona w kwietniu i to co czytam to szczera prawda z nią, przynajmniej w w tym przypadku że dominuje w związku a jak je facet nie robi tak jak ona chce to obraza do końca życia. Teraz wszyscy znajomi jesteśmy świadkami jej focha za to że mąż za jej plecami kupił wyjazd na dłuższy weekend w górach. To już tak walczy z nim od lutego i w dodatku na wszystkich się obraziła bo ktoś tam jeszcze brał w tym udział. W jej przypadku alkoholizm odpada, ale to chyba tylko dlatego że jest chora…
    Dobrze że ja w kwietniu rodzona nie jestem 🙂

  2. Hehe, oprócz alko… i Parkinsona ( o którym póki co nic nie wiem…)… prawie wszystko się zgadza ?A te 101 dni ….no cóż – nadrobimy śmiechem i seksem. Pozdrówka dla wszystkich kwietniowych super upartych towarzyszek. Jesteśmy the Best

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj