Chcesz zabłysnąć? Może taki zegarek?

2

Nie znam kobiety, która nie lubi pięknych przedmiotów. Każda z nas zachwyci się stylową biżuterią…. Oczywiście w ramach własnego gustu. To, co podoba się mnie, nie musi pasować Tobie. Dlatego mamy ogromny wybór. I możemy przebierać wśród różnych gotowych produktów…Tak, by każda z nas mogła znaleźć coś dla siebie.

Jedną z ciekawszych rzeczy – łączącą funkcję użytkową z dekoracyjną, jaką ostatnio miałam w ręku, są zegarki Spark widoczne na poniższych zdjęciach z niezwykłymi kryształami Swarovski®.

zegarek Spark

Dla porównania zdjęcie ze strony producenta:

Powyższy model udowadnia, że zegarki dzisiaj to nie tylko przedmioty do odmierzania czasu, to również piękna dekoracja, która świetnie sprawdza się na co dzień do noszenia do pracy, czy w czasie wolnym.

Piękne niewielkie kryształki połyskują w słońcu i w sztucznym świetle, przyciągając wzrok i dodając elegancji każdej stylizacji. Trwały skórzany pasek zapewnia wygodę noszenia.

Dostępność wielu wzorów i kolorów pozwala wybrać model idealny dla siebie – z ciemną tarczą lub jasną, z kilkoma kryształkami czy pokrywającymi całą powierzchnię.

zegarki Spark

I jak Wam się podobają te zegarki?

zegarek Spark

Wpis powstał we współpracy z marką Spark Silver Jewelry.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj