Po czym poznać słabego mężczyznę?

80

Coraz głośniej mówi się o tym, że świat obfituje w silne kobiety, którym brakuje silnych mężczyzn. Panowie nam się mocno pogubili….Niestety. A ich słabość bije po oczach. Dlatego wiele mądrych, empatycznych i dojrzałych kobiet nie widzi obok nikogo odpowiedniego…Wokół zbyt wielu jest nijakości, kopii, słabości…

Silna kobieta przeraża większość mężczyzn, ponieważ nadal tkwią w mentalności “dostawcy” finansowego, ale przykro mi, silna kobieta będzie wymagać od Ciebie bycia dostawcą w sposób, którego pieniądze nie mogą kupić:
Twój Czas, Twój Wysiłek, Twoją Energię, Twój Szacunek, Twoje wsparcie, Twoją zachętę, Twoją lojalność, Twój charakter, Twoją uczciwość, Twoją wrażliwość, Twoją zdolność do kompromisu, Twoją miłość, Twoja empatię, Twoje zaangażowanie w odzyskanie jej z powrotem. Za to wszystko da Ci to samo, tylko dwa razy tyle! Tiffany Stile
Po czym poznać słabego mężczyznę?
słaby mężczyzna

Słaby mężczyzna nienawidzi krytyki

Nigdy nie dopuszcza do siebie gorzkich słów. Wyklucza ich prawdziwość na samym wstępie i dyskredytuje osobę, która je wypowiedziała.

Słaby mężczyzna nigdy nie widzi u siebie błędów. A tych, którzy próbują mu choćby delikatnie je wytknąć, niszczy.

Jest idealny nawet wtedy, kiedy zagląda do kieliszka i topi się w nim, narkotyzuje się, wpada w hazard. Twierdzi, że ma wszystko pod kontrolą, ale to nieprawda. On sobie nie radzi.

Nie przyznaje się do słabości

Silny mężczyzna zna swoje słabości, umie się do nich przyznać i pracować nad nim. Słaby tego nie potrafi. Ma wysokie mniemanie o sobie. I twierdzi, że winni są wszyscy, tylko nie on.

Słaby mężczyzna czerpie radość z porażek innych. Silny wspiera I Chce, żeby inni odnieśli sukces, Tak jak on. Nigdy się nie poddaje. Wkłada ogrom pracy, by być wartościowym człowiekiem i motywuje innych do pozytywnych zmian. Jednak nie po to, żeby się wywyższyć, ale dlatego, że zależy mu na szczęściu innych.

Nie docenia siły, zwłaszcza siły kobiet

Im bardziej słaby jest mężczyzna, tym bardziej wrogo nastawiony jest do kobiet.

Najbardziej na świecie nie jest w stanie znieść kobiecej siły, charyzmy i przebojowości. Tam, gdzie jakaś “ona” “postanowi” lśnić, tam on będzie każdymi możliwymi sposobami próbował przyćmić ten blask. Powie, że jest paniusią z rozdmuchanym ego, karierowiczką, że się wywyższa, czy że wszystko zdobyła tyłkiem. Prawda jest taka, że słaby mężczyzna musi usprawiedliwić jakoś swoją nieudolność. Nie ma wystarczających jaj, żeby wziąć się za siebie, dlatego umniejsza siłę kobiet, żeby sam ze sobą poczuć się lepiej. Przy kobiecie księżniczce łatwo się wykazać, przy silnej kobiecie wielu mężczyzn wymięka, to wymaga większych jaj, niemieszczących się w spodniach rurkach.

Słaby mężczyzna w gruncie rzeczy boi się silnej kobiety. I często swój strach, do którego się nie przyznaje nawet sam przed sobą, zamienia w agresję.

Jest kopią, nie oryginałem

Słaby mężczyzna jest kopią swoich znajomych. Nie jest autentyczny, nie potrafi taki być, daleko mu do fenomenu, czy wyjątku od reguły.

Postępuje podobnie do innych, nie umie nieszablonowo myśleć, czy odważnie i mądrze wybierać drogę.

Nie umie korzystać z życiowych doświadczeń

Mądrość życiową zdobywa się, przeżywając świadomie życie. Wyciągając wnioski z tego, co się dzieje. Często ucząc się na błędach, w bólu, gorzkim smaku porażki, przechodząc duchową przemianę.

Słaby mężczyzna nie znosi dyskomfortu. Nie umie stawić czoła problemom, co gorsza nie osiąga pewnego pułapu intelektualnego i dojrzałości, który wyróżnia z tłumu. Nie jest w stanie być partnerem dla silnej kobiety.

80 KOMENTARZE

 1. Słabi mężczyźni popadają w nałogi. Alkohol prochy dragi dopalacze hazard . Po tym mozna ich poznac plus to co w opisie …
  Słabeusze sa agresywni i poniżają kobiety . Tylko wtedy czuja sie kims . Codziennie czuja sie nikim wiec pija ćpają zeby sie lepiej poczuć …. i tak w kółko .

 2. słabeusze to też faceci (zaczęłam pisać mężczyźni, ale się wycofałam) o mentalności dziecka. W pracy może sobie nieźle radzić, ale w domu potrzebuje “mamy” która po raz milionowy przypomni, że coś trzeba zrobić, ale najlepiej działa krzyk, bo tylko wtedy się ruszy tyłek. Nawet dzieckiem zajmuje się na wyraźne polecenie z dodatkowymi instrukcjami co trzeba robić…. Podziękowałam takiemu za “współpracę” I się rozwiodłam.

 3. “Twój Czas, Twój Wysiłek, Twoją Energię, Twój Szacunek, Twoje wsparcie, Twoją zachętę, Twoją lojalność, Twój charakter, Twoją uczciwość, Twoją wrażliwość, Twoją zdolność do kompromisu, Twoją miłość, Twoja empatię, Twoje zaangażowanie w odzyskanie jej z powrotem.”

  Siła nie na tym polega, że kogoś potrzebujesz – a to oznacza nie jest Silna. Silny mężczyzna nie potrzebuje tego wszystkiego bo jest samowystarczalny .. a kobieta jakoś po prostu – nie jest i nigdy nie była Silna.

  Co najwyżej ma podły charakter albo dobry charakter … a te Silne to zazwyczaj zwykłe suki

 4. Do tego bym dodała. Uważa że ma wszystko pod kontrolą i jest najmądrzejszy. Wg niego reszta to banda głupków, psychologię ma w małym palcu. A jak przychodzi co do czego to mamusia tupnie nogą i leci bo są nie ma swojego zdania.

 5. Caly artykuł prawda. ? oraz ” IM BARDZIEJ SŁABY JEST MĘŻCZYZNA, TYM BARDZIEJ WROGO NASTAWIONY JEST DO KOBIET “. ….idealne podsumowanie tez tak uważam i sama przekonalam sie o tym,dla mnie to zadni mężczyźni a patole i nie wiem,która normalna kobieta by chciala byc z kimś takim ? silny facet zna swoja wartosc i dba o swoje i wie,że z kobietą silna osiągnie wiecej w życiu,nad resztą można wspólnie pracować i szukac zmian,dla mnie liczy sie osobowość faceta potem wygląd ale jak facet nie szanuję kobiety oszukuje poniza to brzydki człowiek czesto podwójnie bo i z wygladu tez ?

  • No dokładnie…. słabi faceci nienawidzą kobiet bo prawda w oczy kole i boli ich, że są tacy słabi – zamiast pluć jadem na kobiety to OGARNIJCIE SIĘ, bo nikogo nie obchodzą wasze frustracje

 6. Silny facet wie jak skorzystać z obecności silnej kobiety w jego życiu. Podejmowane decyzje mają dla niego wartość dlatego wie czego i kogo chce w swoim życiu. Nie boi sie wyzwań w postaci silnej kobiety tylko traktują ją po partnersku dostrzegając to co ona wnosi do jego zycia.

 7. Gdybyś ogarnęła swoje instynkty reprodukcyjne i nie uganiała się za badboyami (którzy cię poniżali tak jak powiedziałaś) uniknelabys wielu cierpień.

  Ty jesteś słaba skoro podarowałaś im swoje emocje na talerzu i wskoczylas z nimi do łóżka. Przecież wiedziałaś, że to ch*jowi faceci którzy cię nie nadają do związku.

 8. Faceci są mało męscy, a kobiety są mało kobiece. Faceci mniej rywalizują, a kobiety starają się o dominację i nie chcą być uległe.

  Tak drogie panie, wina nie leży tylko po stronie facetów. Uciekając od odpowiedzialności tylko pogłębiacie bagno w którym żyjemy (czytaj : relacje damsko męskie).

  Kobieta zawsze podświadomie chciała w związku/małżeństwie dominującego mężczyznę, a mężczyzna chce uległą kobietę. Zawsze tak było i wszyscy byli zadowoleni. Mężczyzna był pewien idąc do pracy każdego dnia, że inwestuje pieniądze, czas i poswieca się dla czegoś, co zwrócić mu się z nawiązką (rodzina- oczywiste)
  Aż do momentu kiedy powiedziałyście, że ,,kobiety potrzebują facetów tak jak ryba potrzebuje rowera”

  Bez uległej kobiety nie ma dominującego faceta. Nie ma dominującego faceta, więc u kobiety pojawia się frustracja i wściekłość. Nie próbujcie wprowadzać podwójnych standardów, bo robilyście to już wiele razy i za każdym razem spełzło to na niczym… Natury, waszej podświadomości i waszych instynktów nie oszukanie, nie zmienicie ich.

  Zrozumcie swój mechanizm hipergamii i zaakceptujcie go to usuniecie ze swojego życia mnóstwo problemów.

  • Aha, czyli tradycyjna lewicowa retoryka: nie zgadzasz sie z nami jestes wrogiem xD (zeby nie rzec -faszystą!)

   Ja proponuje kompletne rownouprawnienie: IDENTYCZNE benefity i IDENTYCZNE obowiazki. Identyczna odpowiedzialnosc: parytety w kopalniach, rowny wiek emerytalny, rowna dlugosc urlopow. Rowne prawa w sądzie rodzinnym, rowne wyroki za te same czyny. Rowny wp…dol za wyzywanie czy przemoc psychiczną. Rowne prawo do aborcji: decyduj czy rodzisz, ja zdecyduje czy prawnie bede odpowiadal.

   A co do tego tekstu -to zabawne, bo poza 1 punktem podobno charakteryzuje mnie to jako silnego faceta. Natomiast autorka najwyrazniej byla by slabym facetem, gdyby w ten sposob pisala o kobietach. Kiedys feministki probowaly dowiezc ze kobiety sa rowne mezczyznom i chca tych samych praw. Dzis usiluja dowiezc, ze kobiety sa uposledzone i potrzebuja specjalnego traktowania.

 9. Pani Doroto, niestety mam wrażenie, że cały pani artykuł można by w banalny sposób obrócić zamieniając za każdym razem słowo ‘mężczyzna’ na ‘kobieta’ i doszło by się do tego samego punktu. Według mnie nie ma powodów, żeby budować antagonistyczną wersję kontaktów na linii kobiety – mężczyźni i przykro mi się czyta kolejne artykuły, które w moim mniemaniu taką retorykę wprowadzają. Istnieją słabi mężczyźni tak samo jak istnieją słabe kobiety. Są mężczyźni z problemami, są kobiety z problemami, punktowanie tego pod kątem płci jest nie tylko bezpodstawne, jest zwyczajnie seksistowskie. Nikt nie życzyłby sobie teraz podobnego artykułu wymierzonego w kobiety i (mam nadzieję!) nikt tego typu tekstów nie tworzy. Ja, jako feminista, liczę, że my wszyscy, niezależnie od płci, będziemy pamiętać, że to walka o równość, a nie wyższość jednych nad drugimi 🙂

  • Dokładnie tak… ilu wrażliwych mężczyzn walczy o miłość i uwagę kobiety, żony, która skupiona jest tylko na swojej karierze i własnych potrzebach… niestety to dotyczy ludzi, a nie kobiet czy mężczyzn… to dotyczy każdej relacji nawet rodzinnej czy po prostu przyjacielskiej

 10. Po czym poznać “silną” kobietę – czyta wypociny na różnych portalach o słabości dzisiejszych mężczyzn, żeby podbić sobie ego i szukać przyczyn swojego położenia życiowego w innych ludziach, a nie własnych złych wyborach lub ich braku.

 11. Zgadzam sie z tym artykułem,a przecież silna kobieta ta dobrze zorganizowana,zaradna,
  z sercem xl i madra to wygrana jak na loterii,sa czasy równouprawnienia,więc to nic złego,kobieta jaka silna by nie byla potrzebuje mężczyzny silniejszego i znającego swoją wartość,facet zawsze jest silniejszy fizycznie,
  a i taki ogarniety,zaradny życiowo lepszy,daje wszystko co może, silna kobieta sie stara za dwóch,
  a facet,który jest słaby, czesto nie ma wiedzy życiowej,nie ma pewności siebie,jest gorzej zaradny i czuje się gorszy,nie potrafi sie odnaleźć potem czesto atakuje kobietę,co jest niepotrzebne bo trzeba sie uzupełniać i wspierać,nikt idealny nie jest,ale można stworzyć idealny układ związku i wtedy nie ma problemów do pokonania.

 12. Myślą,że jak mają pieniądze to są kimś…. i czy wykształcony czy też nie…stary czy młody.Boją się mądrych kobiet.. wolą iść na łatwiznę niż po rozum do głowy.

 13. Zgadzam się z tym bo w stosunku do mnie zawsze byli na dystans i miałam wrażenie że bali się mnie. Nie spotkałam takiego który sptreyostalby moimwymaganiom więc mając jednego który zyciowymnie był ideałem ale trwał przy mnie do końca pomimo że nie miał łatwo i pewnie tak zostanie bo już znudziło mi się kogoś uszczęśliwić na siłę skoro sam nie wie czego chce. Niech szuka sobie takiej co sprosta jego wymaganiom a ma wybór i nie wiem dlaczego akurat ja stara i wiedzącą co w trawie piszczy.

 14. Nigdy nie bałem się silnych kobiet. Silna kobieta to wsparcie i stabilizacja. Z silną kobietą można stworzyć wspaniały duet. Natomiast boję się kobiet nieprzewidywalnych, które nie wiedzą, czego chcą. Nigdy nie wiadomo, co takiej strzeli do głowy.

  • Gorsze są takie ktore własnie nie wiedza czego chca i raz chca to za chwile co innego , potem zal bo chciały tamto no i twoja wina ze ją zamało przekonywałeś 😀 …nieprzewidywalne i szalone moga byc jeszcze na swoj sposób urocze , gorsze własnie takie chorągiewki z którą nic nie da sie ogarnąć bo co chwile zmienia zdanie .. Bo sama nie wie czego chce od zycia.

 15. Czy naprawdę musimy na każdym kroku udowadniać mężczyznom, że jesteśmy od nich lepsze? Miejcie litosc babeczki i dajcie się im wykazać! Niech oni płacą, zmieniają koła w samochodzie, skręcają szafki z Ikei, naprawiają krany i wykonują inne czynności niezbędne. Po tej wielkiej łasce jaka na nich spłynie proponuję poklepać męża po ramieniu, dać buziaka i powiedzieć “kochanie! Jesteś taki cudowny! Naprawdę nie wiem jakbym sobie bez ciebie poradziła!”. Wtedy on pęka z dumy a ona nadal może całymi dniami leżeć i pachnieć. No serio w 4 literach wam się poprzewracało od tego równouprawnienia, żeby sobie obowiązków dokładać, biednych mężczyzn w uczucie bycia zbędnymi wpędzać a potem jęczeć jakie to jesteście zarobione na dwóch etatach praca plus dom i jak to ten stary, pasożytniczy grzyb tylko pierdzi w fotel i przecykuje kanały!

 16. Wszystko to o czym jest tu napisane doznalem od kobiet. Czemu nie napiszecie czlowiek tylko tak sie programujecie na mężczyzn. I nakrecacie tą wojne zamias sie miłować. Stare wredne jedze nie pozostanie wam nic jak koty narzekanie i donoszenie na siebie

 17. Jeśli rozejrzymy się dookoła cały czas narzekając, że nie widzimy dużo orłów, to jest bardzo prawdopodobne, że jesteśmy też kurczakami.

 18. To prawda, że silne kobiety odstraszają. I to nie prawda, że mężczyzna jest dla nich do dostarczania pieniędzy, choć powinien umieć utrzymać rodzinę oczywiście. Jednym słowem, powinien być zaradny. Ale silna kobieta nie będzie utrzymanką. Tyle samo, a najczęściej więcej daje od siebie. Potrafi być samowystarczalna pod każdym niemal względem. Jeśli czegoś nie potrafi, to umie znaleźć pomoc i rozwiązanie. Radzi sobie tak dobrze, że mężczyźni czują się jej często niepotrzebni i gorsi od niej. A to bardzo kłóci się z męskim ego. Recepta? Mężczyzna ma być mężczyzną i wziąć na swoje barki część obowiązków, nie dać się utrzymywać i wyręczać. Najważniejsze dla silnej kobiety jest poczucie wsparcia, lojalność, szczerość i partnerstwo. Niezwykle ważna jest tez przyjaźń. Prawdziwa. Fake i próby wykorzystania szybko wyczuje. Związek z silną kobietą jest trudny i łatwy zarazem. Zasady są proste i klarowne, ponieważ silna kobieta jest bardzo stanowcza i zdecydowana. Wystarczy wiec słuchać ( nie rozkazów i nakazów) i rozmawiać oraz szukać wspólnych rozwiązań i kompromisów.
  Artykuł świetny. Obawiam się tylko, że słabi mężczyźni, jak i toksycy nie znajdą tych cech u siebie i nie wyciągną wniosków.

 19. Zgadzam się z tekstem, poza jednym małym wyjątkiem: z facetów w przysłowiowych rurkach zrobił się jakiś synonim mięczaka. A ja znam wielu świetnych facetów, nowoczesnych, pachnących, dbających o siebie, dobrze ubranych, m.in. w rurki, którzy mają większe jaja niż ci wspaniali macho i samce alfa (w ich mniemaniu oczywiście)

 20. Miłości nie da się podrobić,nie można jej zademonstrować,przekonywać do niej, udowadniać,czy przeżywać na nowo….
  Właśnie przeszła, niezauważona,przeoczona….taka prawdziwa,bo nie ubrana w Twoje wyobrażenia….
  D.C.

 21. Każda silna kobieta czeka na silniejszego mężczyznę , nie po to by ja kontrolował ale by poczuła się bezpiecznie i by mogła być czasami słaba , wrażliwa , być kobieta , wiedziac ze on to rozumie ze ja kocha jaka jest , bezwarunkowo

 22. Oczywiście, że nie wyciągnie wniosków. Oczywiście, że zamiast zastanowić się nad tym co się do niego mówi , o co prosi i tak będzie myśleć po swojemu. I tak przerzuci winę na kobietę. A my niczego innego nie chcemy niż by ktoś przejął część obowiązków, by zaplanował i zaproponował wspólny wyjazd (a nie siedział przed tv) , by posprzątał po przygotowanym posiłku… Dlatego rozstałam się z takim mężczyzna, bo ile można znosić fochy, ile można zostać opuszczoną- dosłownie, ile można przebaczać, ile można czekać aż się zmieni, ile można słyszeć gorzkich słów na swój temat…Żeby brać trzeba dawać. Wzajemnie się uzupełniać. Kiedyś może taki się trafi☺?

 23. Niestety słabi mężczyźni to także “zasługa” kobiet. Cham, toksyk, egoista, nie ma problemu ze znalezieniem partnerki. Gdyby kobiety wymagały szlachetności i szacunku, tacy byliby skazani na wieczną samotność. A nie są. Marna to inspiracja dla mężczyzny który postanawia być w życiu szlachetnym. Kobietom zazwyczaj to jest obojętne. Tzn. niby tego chcą, ale oddzielają to czego chcą od tego co akceptują w życiu, zamiast żyć tym czego chcą. Mężczyzna ma trudny charakter? Ok. Taki jest. I cyk związek. Mężczyzna proponuje układ partnerski zamiast jasno się określić ? Tak teraz jest. I cyk związek. Mężczyzna nie daje słowa aby miał co dotrzymywać? Nie jest to potrzebne. I cyk związek.

 24. Kobieta jest silna? Gdyby mężczyzna musiał pracować, po pracy zajmować się domem sprzątać, prać, gotować robić zakupy, zajmować się z miłością i troską dziećmi. . Itd.. lista długa – to by padł.

 25. Dobry artykuł. Tak naprawdę trzeba pracować nad sobą jeżeli chce się być szczęśliwym z kobietą silna a nie popadać w skrajnośc i udawać że ich się niedzieje. Współpraca ważna jest w związku

 26. Artykuł ciekawy i powiedziałbym “prawdziwy”. Tylko mam wrażenie, że ktoś w miejsce słowa “osoba” wpisał “mężczyzna”. Znam kobiety do których pasuje ten opis. Przeważnie też odnoszę wrażenie, że w wielu artykułach czy postach narcyz = mężczyzna. Znam niestety też kobiety narcystyczne, więc dlaczego nikt nie napisze ” narcyz i jej partner” ?

 27. „silna kobieta będzie wymagać od Ciebie „ ?zabawne a jakie wymagania ma „silna kobieta” wobec siebie. Błąd, mężczyzna nie boi sie silnej kobiety. Po prostu tzw „silne kobiety” w dziszejszym rozumieniu stały się egoistkami i tylko wymagają od innych. Tylko chcą. Tylko brac – jak korporacja. Egoizm to nie siła.

 28. Wiele w tym prawdy, ale ktoś te ,,podróbki” wychował. Gdy mężczyzna ma swoje zdanie lub jest zbyt samodzielny to od razu jest dołowany przez damskie ,,fochy”- bo się ze mną mie liczysz! A czemu nie ma ,,prawdziwych” kobiet? Nie spytacie swoich partnerów? Oni i tak wam prawdy nie powiedzą jakiej chcieli by partnerki, bo wolą mieć święty spokój!

 29. Prawda jest tak facet= egoista . A kobiety potrzebują partnera a nie dużego dziecka od wychowania są rodzice nie partnerki żony…..
  Mądre kobiety nie poświęcają się dla rodziny …. I jedna podstawowa zasada nigdy nic nie zmieniać i nie robić dla mężczyzny….. Bo on dla was tego samego nie zrobi a potem kobiety cierpią….

 30. Większość facetów przynajmniej ja na takich trafiałam lubią kobiety od nich właśnie zależne finansowo żeby mieć nad mini władzę a ja zawsze byłam niezależna

 31. Posiadanie silnej kobiety to ogromna premia w życiu, w końcu to XXI wiek! Z drugiej strony, co by było, gdyby wszystkie wyżej wymienione cechy zostały pokazane bezwarunkowo, ale z pewnych powodów nieznanych dobrym mężczyznom wciąż nie są wystarczająco dobrzy, aby mieć pełne życie? W życiu nie chodzi o pieniądze, chodzi o życie! I tak, wciąż jest tam kilku dobrych mężczyzn i kobiet.

 32. Pięknie powiedziane. Zgadzam się. Są mężczyźni którzy potrafią to docenić. Po prostu za mało jest jeszcze takich kobiet i dla większości mężczyzn są one czymś niezwykłym, zaskakującym, szokującym. Nie wiedzą co robić i uciekają.

 33. Po czym poznać słabego mężczyznę? Po tym samym co słabą kobietę.

  Nie wolno wmawiać, że mężczyzna powinien oferować więcej. Straszny seksizm i roszczeniowość, z której później wynika brak empatii do mężczyzn.

  Te siłaczki to najcześciej poniżające innych, chcącym ciągle udowadniać swoje racje i wynajdujące wady w innych, w mężczyznach też. A listę wymagań sobie mogą pisać… silni oleją, jak nie dostaną równie dobrej oferty, a przede wszystkim pozwolenia na słabość. Z terrorystką i dyrygantką nie ma związków

 34. głosy samotnych frustratek… kto sobie takich facetów wychowuje? samotne matki , przedszkolanki, panie w szkole feministyczny system wychowuje zniewieściałych facetów to wasze dzieło. teraz wielkie wylewanie żali? silny facet na was nawet nie spojrzy – dokładnie wie czego chce w przeciwieństwie do was drogie panie, co tak utyskujecie. nie mamy dla was czasu bo co nam możecie zaoferować? NIC

 35. ja nie wierzę w to co czytam. Drogie Panie jakich Wy facetów spotkałyście na swojej drodze? Przykro się to czyta. A uogólnianie to już przegięcie. Nie jesteśmy doskonali, ale że aż tak? serio?

 36. Tak czytam komentarze i myślę sobie skąd takie wytykanie sobie płciowych przypadłości. Tak samo mężczyzna jest człowiekiem, tak samo kobieta też jest człowiekiem. I obie płcie w większości są w dzisiejszych czasach słabe i kruche, nie dbające o swoją kondycje psychiczną i fizyczną, wielce przewrażliwione na każdą nawet małą krytykę czy żart czy też problemy w pokochaniu siebie i szukających bezskutecznie szczęścia na zewnątrz byleby nie w sobie. To nie jest przypadłość płci. To jest przypadłość człowieka ogólnie i nie widać najmniejszych oznak poprawy na przyszłość. Nie ma silnych mężczyzn czy silnych kobiet, jeżeli są to są tylko śladowe ilości i te osoby w tej chwili walczą o lepszy świat i nikt o nich nie mówi.

 37. Bardzo czesto brak meskiego wzorca lub wychowanie przez chocby…dziadkow mieszaja w glowach takim przyszlym doroslym…zbyt duza roznoca pokoleniowa!to rodzice powinni byc przykladem. Pozniej mamy takie kwiatki…pewnie to samo dotyczy i kobiet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj