Jakie są kobiety urodzone w październiku?

21

Kobiety urodzone w październiku są na wiele sposobów wyjątkowe. Posiadają całą listę cech, które pozwalają im sprawnie adaptować się do zmiennych warunków. Do tego to wrażliwe i delikatne dusze, które, ku zaskoczeniu otoczenia, potrafią być niezwykle przebojowe i charyzmatyczne.

Kobiety urodzone w październiku to delikatne dusze

Urocze i romantyczne, a do tego niezwykle charyzmatyczne.

Mówią dużo, jeszcze szybciej myślą, czego konsekwencją jest nierzadko problem ze słowotokiem. To takie specyficzne uczucie, kiedy myśli napływają błyskawicznie, starasz się je ubrać w słowa, ale nie ma czasu, bo kolejna partia spostrzeżeń nasuwa się na język.Tego typu zaskakujące momenty często towarzyszą kobietom urodzonym w październiku. Jednak tylko gdy czują się bezpiecznie, są w otoczeniu “swoich”, w pełni akceptowanych i lubianych osób.

W nowym otoczeniu październikówki bywają wycofane, zdystansowane i ostrożne. Potrzebują trochę czasu, by się otworzyć.

kobiety urodzone w październiku

Te dwie zaskakujące cechy czynią z kobiet urodzonych w październiku wyjątkowo towarzyskie osoby.

Wśród nich jest szczególnie dużo osób lubiących przodować w towarzystwie.

To osobowości tak bardzo urocze, że od razu można je polubić. W swoim zachowaniu nie są nachalne. Przeciwnie, wystarczy, że poczują się jak ryba w wodzie, by w delikatnym wydaniu podbijać serca innych osób. Robią to z taką gracją i swobodą, że nie sposób ich nie lubić!

Magnetyczna osobowość

W kobietach urodzonych w październiku jest coś, co nie tylko pozwala zjednywać sobie ludzi, ale także pozytywnie wpływać na innych. To chodzące kule pozytywnej energii, mające w sobie wiele ciepła i uśmiechu.

Mają mnóstwo wewnętrznego piękna i zewnętrznego uroku, który działa na innych jak magnes. Nie brakuje wśród nich kobiet szczególnie pewnych siebie o wyraźnym rysie romantycznym.

Skrupulatna i sprawiedliwa

Trudno znaleźć drugą tak skrupulatną i sprawiedliwą osobę jak kobieta urodzona w październiku.

Myśl o życiowych niesprawiedliwościach i okrucieństwach nierzadko doprowadza ją do takiej złości, że jedyne co można zrobić, to zamienić tę złość w determinację do zmieniania świata i czynienia go coraz lepszym.

Duża szansa na karierę naukową

Badania pokazują, że wśród osób urodzonych w październiku jest wyjątkowo dużo badaczy i wynalazców.

I na astmę

Osoby urodzone w październiku są szczególnie narażone na rozwój astmy. Przebadano ponad 100 000 dzieci w wieku 5 do 15 lat, które zostały przyjęte do szpitala z powodu trudności w oddychaniu. Okazało się, że dzieci z października nawet dwa razy częściej chorowały na astmę.

Kwiat października

Symbolem października jest aksamitka, kwiat kojarzony z pasją i kreatywnością. Wybór tego kwiatu nie jest przypadkowy, podkreśla wrażliwy, romantyczny i magnetyczny aspekt osobowości kobiet urodzonych w październiku.

Kamień października

Kobiety urodzone w październiku powinny zainteresować się opalem, to kamień występujący w wielu kolorach od żółtego, pomarańczowego, brązowego, poprzez zielony i fioletowy a kończąc na białym. Przypisuje się mu zdolności pobudzania wyobraźni i korzystny wpływ na pamięć.

Znane osoby urodzone w październiku

Eminem, Kim Kardashian, Rebecca Ferguson, Bill Gates, Julia Roberts, John Lennon, Pablo Picasso, Matt Damon, Oscar Wilde

W jakim miesiącu się urodziłaś? Znasz kogoś z października?

Przeczytaj, jakie są kobiety urodzone we wrześniu.

21 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj