Jakie są kobiety urodzone w marcu?

6

Kobiety urodzone w marcu są wyjątkowe. Jakżeby inaczej! Urok to ich nieodłączna cecha, przyciągają uwagę elegancją i pewnością siebie. Dodatkowo wyróżniają się spostrzegawczością i krytyczną oceną rzeczywistości. Nic im nie umknie! Są niczym medium. Czasami aż strach się bać…

Kobiety urodzone w marcu lubią silne męskie ramiona

Powiesz, któż by nie lubił? Okazuje się, że kobiety, które przychodzą na świat w marcu są pod tym względem wyjątkowe.

Nie widzą przeszkód w tym, by być prowadzoną przez życie, jeśli w zamian dostają wystarczająco wiele. Znoszą męskie przywary i drobne wady z anielską cierpliwością, dopóki mężczyzna zaspokaja wszystkie ich potrzeby, sprawia, że znikają najważniejsze problemy i zachowuje się jak superbohater.

Jeśli trafią na wystarczająco dobrego mężczyznę (a o to niełatwo) zachowują się jak prawdziwe damy i pozwalają partnerowi się wykazać, często udając (celowo) mniej zaradne niż są w rzeczywistości. W praktyce świetnie na tym wychodzą. Mają ogromną szansę na naprawdę dobre “ustawienie się” w życiu.

Urok, duma i cierpliwość

Kobiety urodzone w marcu mają w sobie coś, co szczególnie podoba się mężczyznom. Są świadome swojej kobiecości i potrafią tę wiedzę wykorzystać. Wrodzony urok, spora doza cierpliwości i wewnętrznego spokoju, a także duma czynią je dla wielu niedoścignionym wzorem do naśladowania.

kobiety urodzone w marcu

 

Bywa też, że ich pewna rezerwa i pozostawianie szerokiego pola manewru innym jest powodem frustracji i rozdrażnienia. Stanowi przyczynę wielu nieporozumień.

Kobiety urodzone w marcu często są kiepskimi organizatorkami, mają problem z planowaniem i przewidywaniem trudności. Z drugiej strony odnajdą się w każdej sytuacji i zawsze potrafią się dobrze zadomowić w nowej rzeczywistości. Nawet z największych życiowych zakrętów wychodzą bez szwanków.

A także hojność

Kobiety urodzone w marcu są hojne, ich potrzeba pomagania innym sprawia, że szybko zjednują sobie ludzi. Postrzegane są jako wrażliwe i empatyczne, skłonne do kontynuowania bezinteresownych działań bez skupianiu się na tym, co za pośrednictwem wolontariatu można zyskać i czy to się opłaca. Zwyczajnie nie myślą o tym, kierują się sercem.

Możesz być pilotem

Naukowcy twierdzą, że to nie przypadek…Osoby urodzone w marcu mają dużo większą szansę stać się pilotem lub stewardessą niż osoby urodzone w pozostałych miesiącach.

Większe ryzyko chorób serca

Niestety naukowcy odkryli, że przyjście na świat w marcu zwiększa ryzyko zapadnięcia na choroby serca. Przypuszczają, że ma to związek z niedoborem witaminy D3, choćby z tego powodu warto zadbać o suplementację.

Kamień osób urodzonych w marcu

Kamienień marca jest akwamaryn, którego nazwę tłumaczy się jako “woda morska”. Cechą charakterystyczną akwamarynu jest dwubarwność. W zależności od ustawienia, kamień może mieć barwę przezroczystą lub niebieską.

Znane osoby urodzone w marcu

Mariah Carey, Lady Gaga, Justin Bieber, Albert Einstein, Michał Anioł, , Jon Bon Jovi, Ewan McGregor,

Przeczytaj – jakie są kobiety urodzone w lutym

6 KOMENTARZE

  1. Świetny post! Jon Bon Jovi ma urodziny dzień przede mną i zawsze mi to poprawia humor, sama nie wiem dlaczego 😀 Ale przysięgam tu i teraz, że nigdy ale to nigdy nie zostanę pilotem 🙂 Katastrofa murowana 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj