Jakie są kobiety urodzone w lutym?

31

Kobiety urodzone w lutym są nieprzewidywalne, ciekawe i towarzyskie. Uwielbiają zmiany i szybkie tempo życia. Musi się coś dziać, w przeciwnym razie jest za nudno. Czasami mogą narzekać na nadmiar obowiązków, ale prawda jest taka, że one bez ciągłej aktywności nie potrafią żyć. Nawet odpoczywać muszą aktywnie, bo słodkie lenistwo szybko przestaje być dla nich atrakcyjne.

Kobiety urodzone w lutym – szczerość niezależnie od konsekwencji

Kobiety urodzone w lutym są niezwykle szczere. Nie obawiają się mówić prawdy. Nawet biorąc pod uwagę konsekwencje i trudne życiowe sytuacje. Z jednej strony to czyni je szalenie wartościowymi osobami, które stać na konstruktywną krytykę, z drugiej jednak sprawia, że wzbudzają swoją postawą mieszane uczucia. Dzisiaj wielu z nas nie chce słuchać prawdy. Wolimy bezpieczną przystań i wytworzoną przez siebie iluzję.

Jakie są kobiety urodzone w grudniu? Przeczytaj.

Kobiety urodzone w lutym – najbardziej oryginalne?

W lutym mają przychodzić na świat najbardziej oryginalne osoby, autentyczne i wierzące w wartość życiowych doświadczeń. Niebojące się wyróżniać i żyć po swojemu. Zamiast podążać ślepo za innymi ludźmi lubią żyć po swojemu, odkrywać świat i poznawać własne ja, pielęgnując je na wiele sposobów. Lubią wyzwania i nowe aktywności.

 

I pomocne

Kobiety urodzone w lutym mają być szczególnie wrażliwe na los osób dotkniętych przez los. Są bardziej hojne od innych i częściej udzielają pomocy.

Jakie są kobiety urodzone w lutym?

Najlepiej sprawdzą się jako policjantki…albo artystki

Badania przeprowadzone przez “Office of National Statistics” wykazały, że najlepszym zawodem dla kobiety urodzonej w lutym będzie praca w policji, w drogówce lub…na estradzie.

Naukowcy odkryli, że ze względu na bardziej rozwiniętą prawą półkulę w lutym rodzi się więcej artystów, a zdecydowanie mniej matematyków.

Kobiety urodzone w lutym mają największą szansę, by stać się sławne

Według Time najwięcej sław rodzi się w styczniu i lutym. Dlatego jeśli urodziłaś się w tych miesiącach istnieje największa szansa, że zapiszesz się na kartach historii.

Są mniej podatne na choroby neurologiczne

Osoby urodzone w lutym, marcu i kwietniu rzadziej doświadczają problemów neurologicznych niż osoby urodzone w pozostałych miesiącach. Niestety urodzeni w lutym mają nieco wyższe ryzyko wystąpienia chorób krążenia.

Ale bardziej narażone na zaburzenia snu

Brytyjskie badania wykazały, że osoby urodzone w lutym częściej cierpią na bezsenność, mają problemy z zasypianiem i nocną regeneracją. Warto mieć to na uwadze, zwłaszcza dzisiaj, kiedy większość z nas ogranicza czas snu i żyje nieregularnie, nie dbając o trzymanie się schematu dnia. Dla urodzonych w lutym może być to bardzo dotkliwe.

Znane osoby urodzone w lutym

Rihanna, Doda, George Washington, Abraham Lincoln, Ronald Reagan, Michael Jordan, Steve Jobs, Rosa Parks, Jennifer Aniston.

Kamień dla kobiet urodzonych w lutym

Dla kobiet urodzonych w lutym najlepszy będzie ametyst, kamień o charakterystycznym fioletowym kolorze. Pomaga on zachować wewnętrzną równowagę, ułatwia podejmowanie decyzji i dodaje umiejętności negocjacyjnych, które mogą się przydać zbyt szczerym kobietom urodzonym w lutym.

Przeczytaj, jakie są kobiety urodzone w styczniu.

31 KOMENTARZE

  1. Jako osoba urodzona w lutym… jedenastego stwierdzam iż większość się zgadza :). Staram się być oryginalna, czy jestem pomocna, to nie mnie raczej oceniać, a osób trzecich 🙂 , nie choruje dzięki Bogu, a sławna to raczej być bym nie chciała. Jednak jeżeli chodzi o bezsenność to u mnie wręcz odwrotnie… nigdy nie cierpiałam i mogłabym spać i spać i spać i spać! Świetny blog, będę wracała, a w wolnej chwilii zapraszam na mojego nowego bloga, który jeszcze jest w trakcie ,,budowy”. Doroty muszą się trzymać razem! Pozdrawiam!

  2. Moja przyjaciółka jest z lutego i czasami narzeka na bezsenność.
    Faktycznie niektóre rzeczy bardzo się zgadzają np. z tym, że jest autentyczna i oryginalna, pomocna i lubi pracować nad sobą i coraz bardziej się odkrywać 🙂

  3. Z częścią się zgadzam, z częścią nie 🙂
    Kilka bliskich mi osób płci żeńskiej urodziło się w lutym i co do niektórych mogę potwierdzić to co piszesz, ale niestety nie do wszystkich. Ale jak to zawsze bywa – wszędzie zdarzają się wyjątki.

  4. Ja urodzona w lipcu akurat jestem ale moja córcia to 10.02 i to już za parę dni urodzinki ma 🙂 kilka rzeczy faktycznie się zgadza a z reszta musze poczekać jeszcze 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj