Trzydzieste urodziny to świetna okazja, by uczcić ją w charakterystyczny dla siebie sposób. Niezbędny na ten dzień jest oczywiście tort na 30 urodziny, wykonany w staranny sposób, z pięknymi dekoracjami, pasującymi do jubilatki. Jaki tort wybrać? To już zależy od tego, kto obchodzi urodziny. Poniżej kilka, naszym zdaniem, inspirujących propozycji. Którą wybierasz?

Kolorowy optymistyczny tort na 30-tkę

Życie jest piękne, ma różne barwy, czasami żywe, innym razem przytłumione. Gdy przychodzą jednak urodziny, chcemy wierzyć, że nasze życie będzie pełne optymistycznych barw takich.

Tort na 30 urodziny dla imprezowiczki – piękna, młoda i zwariowana

Trzydziestka to doskonały czas na zabawę: ze świetnymi osobami, w super kiecce, na wysokich obcasach i z najlepszym alkoholem. Zatem się bawmy! 🙂

Tort na 30 urodziny – dla miłośniczki wina

Co byś powiedziała na tort o smaku ulubionego wina? Szalony pomysł? Też tak myślę…Jednak idealny na dekorację.

Tort na 30 urodziny dla elegantki

Klasyka i elegancja zawsze w cenie. Można ją pokazać, przygotowując piękny tort na 30 urodziny w takiej wersji.

Tort na trzydziestkę dla miłośniczki czekolady

Kto nie lubi czekolady? Rozpływającej się w ustach i od razu poprawiającej samopoczucie? A do tego zdrowej, przecież wiadomo, że czekolada to warzyw…Powstaje przecież z ziaren kakaowca. 🙂 Zatem jedzmy bez wyrzutów sumienia!

Tort na trzydziestkę dla miłośniczki przyrody

A może jubilatka lubi naturę? Zachwyca się kwiatami, roślinami i ptakami? Nic nie stoi na przeszkodzie, by docenić jej wrażliwość, przygotowując tort.

Jak przygotować tort na 30 urodziny? A może zamówić?

Wiele osób potrafi upiec biszkopt, przygotować masę, czyli teoretycznie wszystko, co potrzebne, by stworzyć piękny tort. Niestety prawdziwe wyzwanie stanowią dekorację. Te jednak najlepiej wychodzą profesjonalistom, zajmującym się tortami na co dzień.

W praktyce najpiękniejsze torty można zamówić wcale nie w sieciowych cukierniach, które co najwyżej zaproponują nam “poprawne” i “ładne” torty. Prawdziwe dzieła sztuki zamówimy u lokalnych niewielkich wytwórców. Warto rozważyć skorzystanie z ich usług.

Zobacz, jaki tort na 20 urodziny.

Najpiękniejsze torty na 40 urodziny? Kliknij!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj