Najciekawsze cytaty Colleen Hoover. Znasz je wszystkie?

1

Mało kto potrafi dzisiaj tak porywać kobiety jak Colleen Hoover, autorka powieści obyczajowych i romansów. Pisząca od lat prostym, ale bardzo obrazowym językiem o uczuciach, wplatając cały ich wachlarz w zaskakującą fabułę. To nazwisko to pewnik wzruszeń, zadumy i problemu z oderwaniem się od lektury. Oto kilka, moim zdaniem ciekawych, fragmentów z powieści autorki. Najciekawsze cytaty Colleen Hoover poniżej. A Wy co sądzicie o tej pisarce? Lubicie czasami proste, nieskomplikowane historie?

Cytaty Coleen Hoover – jak na niego działam?

“Patrzy na moje usta i momentalnie muszę je zwilżyć. Patrzy ma moje piersi i zaczynam oddychać głębiej, niż oddychałam. Patrzy na moje nogi i muszę je skrzyżować, bo mam wrażenie, że rozbiera mnie wzrokiem.Zamykam oczy. Teraz już wiem, jak na niego działam.” “Maybe someday”

cytaty  Colleen Hoover

Coleen Hoover o zdradzie

“Dlatego jeśli masz mnie zdradzić, najpierw upewnij się, że to będzie najlepsze bzykanko twojego życia. Bo zapewniam cię, że będzie zarazem ostatnie.” “Maybe someday”

Cytaty Coleen Hoover – ludzie, których spotykasz

„Wyobraź sobie tych wszystkich ludzi, których spotykasz w życiu. Jest ich tak wielu. Przybywają jak fale i jak fale odchodzą. Niektóre fale są znacznie większe od innych i zostawiają większy ślad. Czasami przynoszą ze sobą przedmioty z dna morza i wyrzucają je na brzeg. Ślady na piasku dowodzące, że fale tam były, jeszcze długo po przypływie”. “It Ends with us”

Zanim się zaangażujesz

“Zanim kobieta zaangażuje się w związek z mężczyzną, powinna móc odpowiedzieć twierdząco n trzy pytania.[…] Czy zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem? To pierwsze pytanie. Drugie pytanie brzmi: jeśli z dwadzieścia lat będzie dokładnie tą samą osobą, czy w dalszym ciągu chciałabyś za niego wyjść? I wreszcie: czy sprawia, że chcesz być lepsza? Jeśli spotkasz kogoś, przy kim na wszystkie trzy pytania będziesz mogła odpowiedzieć twierdząco, to znaczy, że znalazłaś odpowiedniego mężczyznę”.”Pułapka uczuć”

Cytaty Colleen Hoover. Idealne życie

“Nie będę życzyć sobie idealnego życia. Rzeczy, które przewracają cię w życiu są testami, zmuszają cię do wybrania pomiędzy poddaniem się i leżeniem na ziemi, a otarciem kurzu i powstaniem jeszcze wyżej niż stałeś zanim zostałeś przewrócony. Wybieram stanie wyżej” Hopeless

Najlepsza wersja siebie

“Bo kiedy kogoś kochasz, to musisz pomóc mu być najlepszą wersją siebie, jaka może być.””November 9”

Przeciętność

“Życie w przeciętności jest stratą czasu” “Maybe Someday”
Przeczytaj najciekawsze cytaty Krystyny Siesickiej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj