Jakie są kobiety urodzone w listopadzie?

11

Listopad to dla wielu najsmutniejszy miesiąc w roku. Bywa szaro, deszczowo, chłodno, dni są krótkie i rzadko świeci słońce. Wydawać by się mogło, że kobiety urodzone w listopadzie to klasyczne typy melancholików. Nic bardziej mylnego! Choć bywają ciche i nie narzucają się innym, to przebojowości i radości życia im nie brakuje!

Ambicja to jej drugie imię

Ambicja nie zawsze ma twarz z zaciśniętymi w kreskę ustami i ostrym spojrzeniem. Choć czasami tak wygląda, często przybiera formę ciekawości. Jest synonimem potrzeby rozwoju, sięgania coraz wyżej i zdobywania kolejnych szczytów. Nie dla nich samych, bo ambicja w swej istocie nie potrafi się nasycić, ale dla drogi, często wyboistej, trudnej, ale przecież takiej interesującej.

Kobiety urodzone w listopadzie są ambitne. Niekoniecznie w stereotypowym wydaniu osób pędzących jak w kołowrotku, czy zdobywających pierwsze medale w wyścigu szczurów. Raczej skupione są na tym, co je interesuje. Potrafią się temu oddać w pełni, nie licząc czasu ani energii. Gdy znajdą swoje prawdziwe powołanie, są niespotykanymi ekspertkami, specjalistkami w swoim fachu, szanowanymi i podziwianymi.

kobiety urodzone w listopadzie

Kuszące piękno

Kobieta urodzona w listopadzie ma w sobie to coś, co trudno określić słowami. Jedni mówią o kuszącym pięknie, inny o tajemnicy trudnej do rozwikłania, jeszcze inni o lojalności, która przetrwa największe zawieruchy. Osoby mogące spędzać czas z listopadówkami, mogą być szczęśliwe. Mimo że kobiety urodzone w listopadzie bywają zazdrosne, a czasami nawet zaborcze, to są oddanymi przyjaciółkami i bardzo fascynującymi partnerkami.

Szczerość

Kobieta urodzona w listopadzie nie umie udawać. Można napisać nawet więcej – nie chce tego robić. Wychodzi z założenia, że albo akceptujesz ją w pełni, albo delikatnie to ujmując, odejdź. Nie ma zamiaru uginać się dla innych. Ta jej cecha odbierana jest przez jednych jako szczerość w stosunku do siebie, inni natomiast uważają ją za wadę i trudności w dostosowaniu się do nowych sytuacji.

Kobieta urodzona w listopadzie uważa, że kobiety są równie silne co mężczyźni. Jest wielką zwolenniczką równości płci. Swoją zdecydowaną, charyzmatyczną i pewną siebie postawą umie to udowodnić na każdym kroku.

Masz szansę dożyć do serki

Badanie przeprowadzone na 400 000 osób wykazało, że osoby urodzone w listopadzie mają większą szansę dożyć setki niż ludzie urodzeni w pozostałych miesiącach roku. Badacze przeprowadzili te badania kilka razy i za każdym razem otrzymali te same wyniki. Osoby urodzone w listopadzie i grudniu żyją dłużej niż ich rówieśnicy.

Masz większą szansę, by stać się szefem

Osoby z listopada szczególnie często osiągają stopnie kierownicze. Badanie pokazało, że aż 1/3 wszystkich dyrektorów generalnych w grupie 375 osób urodziła się w listopadzie.

Dzieci listopadowe lepsze w sporcie

Wyniki nadań pokazują, że dzieci urodzone w listopadzie są lepsze w sporcie niż ich rówieśnicy, którzy przyszli na świat latem lub wiosną. Ma to wynikać ze zwiększonego nasłonecznienia i ilości witaminy D produkowanej na finale ciąży.

Kamień listopada

Kamieniem-symbolem listopada jest topaz, który może mieć różne kolory, ale zazwyczaj jest bezbarwny. Według wierzeń ma dobry wpływ na koncentrację, polecany jest osobom piszącym, ale też adwokatom i politykom.

Kwiat listopada

Symbolem listopada jest chryzantema, kwiat przyjaźni. Mimo skojarzeń z cmentarzami, jest to roślina o dość pozytywnej symbolice.

Znane osoby urodzone w listopadzie

Maria Skłodowska-Curie, George Eliot, Mark Twain, Kayah, Leonardo DiCaprio

Przeczytaj, jakie są kobiety urodzone w październiku.

11 KOMENTARZE

  1. Mam mamę z listopada i córkę również z tego miesiąca. Co do mamy z niektórymi punktami mogę się zgodzić, jednak córka jest antyfanką sportu, ale wiadomo że każdy jest inny, a miesiąc nie generuje całego życia 🙂

  2. Też tak uważałam że listopad jest miesiącem smutnym i jesiennym. Kobiety urodzone w tym miesiącu też prezentują takie cechy ale kiedy rok temu urodziła się moja wnuczka długo oczekiwana jest to miesiąc najpiękniejszy. Gaja jest wesołą, pogodną dziewczynką. Przestałam już wierzyć w takie rzeczy. Pozdrawiam serdecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj