Miejsca intymne młode jak niegdyś. HIFU ULTRAVERA – zabieg leczący kompleksy

6
Upływ czasu nie oszczędza żadnego fragmentu naszego ciała. Także miejsca intymne starzeją się, zmieniają, często ich wygląd czy forma stanowią źródło kompleksów i powód frustracji. Zdarza się także, że kobiece narządy potrzebują więcej uwagi i pielęgnacji po porodzie.
Nie tylko czas, lecz także przebyte ciąże i porody sprawiają, że panie cierpią z powodu niekorzystnych zmian, jakie zachodzą w ich ciałach, zwłaszcza w miejscach intymnych. Pojawiają się problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zmniejsza się satysfakcja ze współżycia, w życie intymne par wkrada się zawstydzenie i zażenowanie. Ze wszystkimi opisanymi problemami można jednak skutecznie walczyć.
Dziś medycyna estetyczna stawia sobie ważne zadanie przywracania kobietom pewności siebie i poczucia bycia piękną. Ginekologia estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pań, które mimo wszystko chcą zachować młodość miejsc intymnych i wciąż czerpać satysfakcję ze zbliżeń z partnerem. Zabiegiem, który pomaga rozwiązać wstydliwe problemy wielu kobiet, jest lifting okolic intymnych HIFU ULTRAVERA, który w swej ofercie posiada klinika Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy.

Dlaczego warto wybrać zabieg liftingu pochwy?

Rewitalizacja pochwy to nie tylko zabieg kosmetyczny, który przywraca żeńskim narządom płciowym młody wygląd, lecz także procedura medyczna, dzięki której panie pozbywają się uciążliwego i wstydliwego problemu nietrzymania moczu.

Lifting to metoda obkurczania pochwy, która często pomaga uzdrowić życie seksualne pań po porodach czy tych, które wraz z upływem czasu zaczęły uskarżać się na brak doznań podczas współżycia. Zabieg z dziedziny ginekologii estetycznej działa więc wielotorowo, spełniając oczekiwania wielu kobiet.

Co ważne, procedura HIFU ULTRAVERA, służąca rewitalizacji miejsc intymnych, jest bezpieczna, bezkrwawa, niemal bezbolesna, a przez to nie wymaga podania znieczulenia. Dodatkowymi atutami zabiegu jest krótki czas jego trwania i brak okresu rekonwalescencji. Co istotne dla pacjentek, bezpośrednio po zabiegu mogą wrócić do swoich codziennych zadań. Jednak to nie wszystkie zalety opisywanej metody, ponieważ medycyna estetyczna idzie krok naprzód, ograniczając czas gojenia do zaledwie kilku dni (4–9), po upływie których panie mogą wrócić do aktywności seksualnej. Same efekty leczenia zauważalne są niemal natychmiast, a powierzchowne tkanki nie są uszkadzane, z czym mieliśmy do czynienia podczas działania samego lasera.

Technologia HIFU skutecznie likwiduje problem obniżenia narządu płciowego i związanego z nim nietrzymania moczu, a także obkurcza zbyt luźną pochwę. Ta nowoczesna metoda stała się ratunkiem dla wielu kobiet, które poszukują rozwiązań szybkich, nieinwazyjnych, bezpiecznych i skutecznych.

Na czym polega lifting pochwy?

Metoda HIFU wykorzystuje ultradźwięki, które, docierając do miejsca docelowego, inicjują procesy przebudowy tkanek, tak istotne w przypadku problemów z utratą jędrności, sprężystości, rozluźnieniem. Ultradźwięki docierają do tkanek na głębokości 1,5–4,5 mm, a więc do warstwy mięśniowej w ściankach pochwy. Dzięki energii ultradźwięków tkanki zostają pobudzone do regeneracji, odbudowy. Zainicjowane zostają procesy produkcji nowego kolagenu.

Sprzęt zastosowany podczas zabiegu wytwarza fale ultradźwiękowe w formie wiązki, która dzięki indywidualnie dobranym ustawieniom działa tam, gdzie pojawił się problem. Metoda polega na wprawieniu w drgania cząsteczek, które, ocierając się o siebie, powodują wzrost temperatury (do maksymalnie 70℃). Dzięki temu procesowi zachodzą zmiany w strukturze kolagenu, a po nich wytwarzanie nowego.

Zabieg liftingu okolic intymnych wykonywany w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy znajduje zastosowanie również w leczeniu takich przypadłości, jak ból podczas stosunku, suchość pochwy, a nawet problemy z osiągnięciem orgazmu.

Czy mogę skorzystać z terapii leczącej kompleksy?

Zabieg liftingu okolic intymnych jest terapią bezpieczną, której nie należy się obawiać. Jest to jednak ingerencja w ludzkie ciało i jako taki HIFU ULTRAVERA wymaga przeprowadzenie konsultacji specjalistycznej.

Istnieje kilka sytuacji, gdy z zabiegiem trzeba się wstrzymać lub z niego zrezygnować, szukając innego rozwiązania problemów. Przeciwwskazaniami do wykonania rewitalizacji okolic intymnych są: okres ciąży i karmienia piersią, a także występowanie infekcji i stanów zapalnych w miejscach, które mają zostać poddane terapii. Zabiegu nie przeprowadza się u pacjentów z nowotworami, a także niektórymi chorobami serca. Ostateczna decyzja zawsze należy do lekarza kwalifikującego do zabiegu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, zadzwoń i umów się na rozmowę ze specjalistami. Po informacje wejdź na stronę https://bienkowscyclinic.pl.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj