5 mocnych stron osób urodzonych w styczniu. Zaskakujące!

0

Jakie są osoby urodzone w styczniu? O tym można przeczytać tutaj. Dzisiaj o tym, jakie mają one mocne strony. A że sporo się w tym temacie dzieje, to może być ciekawie. Przeczytaj i sprawdź, czy to się zgadza.

5 mocnych stron osób urodzonych w styczniu. Zaskakujące!

Ambicja

Ambicja niejedno ma imię. Przede wszystkim jest to dążenie do tego, co ważne. Realizacja marzeń, mimo że bywa trudno i tak naprawdę niewiele osób wierzy w powodzenie. To odwaga, by robić coś innego niż wszyscy…. Nie iść wytartym szlakiem, ale podążać po jeszcze nieodkrytych ścieżkach. I z radością odkrywać to, co przynosi życie!

Kobiety urodzone w styczniu mają w sobie nie tylko ambicję, ale też spokój. Nie są zdesperowane, ani mocno nakręcone. Obca jest im myśl – będę to miała, albo pójdę do celu, choćby po trupach. W dążeniu do miejsca, o którym się marzy jest konsekwencja, ale również wewnętrzny spokój. Jest też świadomość, kiedy się zatrzymać i kiedy odpuścić. Jeśli teraz się nie uda, nie szkodzi. Poczekam. Będzie jeszcze okazja. Spróbuję później! I wtedy na pewno zrealizuję cel.

Radość życia

Nie ma chyba drugiej tak radosnej osoby, jak kobieta urodzona w styczniu. Ona po prostu jest pełna energii. To urodzony optymista. Wierzy w siebie i swój potencjał. Ma świadomość, że niezależnie od okoliczności, będzie szczęśliwa. Bo po prostu urodziła się po to, by wyciskać z życia wszystko to, co najlepsze!

Świadomość

Kobiety urodzone w styczniu wyróżniają się świadomością. Wiedzą o sobie i o świecie wystarczająco dużo, żeby nie być naiwną. Nie jest je łatwo oszukać. One w mig odgadną Twoje myśli. Spojrzą i będą wiedziały. Mają w oczach coś takiego, co od razu pozwala im dociec prawdy.

Wiedzą, czego pragną, czego potrzebują, czego z kolei nie lubią i co na wstępie odrzucają. Ta świadomość buduje ich przewagę. Sprawia, że są pewne siebie i tego, na co zasługują. Idą odważnie przed siebie. Porażki traktują, jak lekcje, a nie jak coś, co miałoby załamywać i odbierać wiarę w zasadność danej drogi.

Utrę Ci nosa

Powiedz kobiecie urodzonej w styczniu, że czegoś nie osiągnie, a zobaczysz, jak rosną jej skrzydła u ramion. Im mniej będziesz w nią wierzył, tym ona bardziej ci udowodni, jak mocno się mylisz.

Nienawidzi bowiem uogólnień, przekonania, że jest kobietą i czegoś jej nie wypada, czegoś innego nie powinna robić. Jest wręcz wdzięczna tym, którzy jej nie wierzą, bo właśnie oni motywują ją do jeszcze odważniejszej pracy.

Powiedz jej, że nie da rady, a zobaczysz, jak szybko osiąga to, co niemożliwe.

Lojalność

Ile jest takich osób, na których można naprawdę polegać? Które mówią to, co myślą, a niekoniecznie to, co chcesz usłyszeć? Które zaryzykują i zwrócą ci uwagę, bo zależy im na Twoim dobru, a niekoniecznie na zawsze dobrym samopoczuciu? Kobiety ze stycznia są właśnie takie. Prawdziwe, szczere, lojalne. Nie udają. Bo po prostu szkoda im na to czasu. Wiedzą, że fałsz nie jest dobrym doradcą. One wybierają inną drogę.

Jako przyjaciółki są lojalne, uczciwe. Mają kręgosłup moralny. Bronią zasad, o których tak wielu nie pamięta. Pod tym względem są „jakby z innej epoki”, z czasów, kiedy honor był czymś cenniejszym niż złoto…

Jakie są kobiety urodzone w styczniu? To osoby przebojowe, niesamowicie interesujące i przyjaźnie nastawione do życia. Nie ma takiego wydarzenia, które na stałe by odebrało im wiarę w siebie, świat i ludzi. One się podniosą z każdego upadku. Otrzepią kolana i pójdą dumnie dalej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj