Czy jesteś pozytywną kobietą?

16

Pozytywna kobieta może więcej. Od kogo? Od tej, która ma mniej energii i jest mniej kreatywna. Myślę jednak, że każda z nas, przy odrobinie chęci, może stać się pozytywną osobą. Oto kilka inspirujących zmian, które warto wprowadzić w życie. Zanim zaczniecie czytać, przymrużcie oko, uśmiechnijcie się lekko i wrzućcie na luz.

pozytywną kobietą

 1. Pozytywna kobieta to ta, którą wyślesz do diabła. A ona wróci z wyprawy uśmiechnięta, opalona i wypoczęta, z mnóstwem fantastycznych fotek.
 2. Żeby nie wstać lewą nogą, śpi zawsze po prawej stronie łóżka.
 3. Gdy staje na wadze i widzi za wysoki wynik, uznaje…że musi trochę urosnąć.
 4. Pozytywna kobieta nie ocenia, czy zmieści się na huśtawkę. Po prostu siada i się buja. Nawet jeśli ktoś później miałby pomóc jej się z niej wydostać.
 5. Pozytywna osoba nie zapomniała, jak skacze się na skakance ani jak głębokie mogą być kałuże.
 6. Cieszy się prostymi chwilami. Kawą o poranku i jajecznicą zjadaną z ukochaną osobą.
 7. Pozytywna kobieta zamiast wkurzać się, że mąż wyszedł na kolejną popijawę z kolegą, wysyła niby przypadkiem do niego sms o treści: “Weź wino i przyjeżdżaj. Stary wyjechał, chata wolna”. Zasłyszane i jakie…skuteczne!
 8. Pozytywna kobieta, gdy zaczyna widzieć szklankę do połowy pustą, bierze mniejszą i przelewa do niej całą zawartość. Wtedy ma całą szklankę pełną. O to chodziło?
 9. Pozytywna kobieta wie, że kurz, jak leży to i ona może poleżeć…trochę.
 10. Pozytywna kobieta myśli o sobie. W końcu.
 11. Pozytywna kobieta zgadza się tylko na jedno piwo, a wraca z wypadu z przyjaciółkami o trzeciej w nocy. Czasami nawet nad ranem.
 12. Pozytywna kobieta uśmiecha się, prawdziwie. Badania pokazały, że to wydłuża życie aż o 7 lat. To 7 kolejnych lat w gratisie, by być pozytywną osobą. Jednak pozytywna kobieta wcale o tym nie wie, uśmiecha się, bo lubi…
 13. Pozytywna kobieta nie boi się pozostać wariatką, mimo upływu lat. Bo…wariatkom żyje się ciekawie.
 14. Pozytywna kobieta przynosi piwo swojemu mężczyźnie, bo on później masuje jej stopy/plecy z wielkim entuzjazmem.
 15. Pozytywna osoba sporo widzi i słyszy, ale wiele zachowuje dla siebie. Nie pozwala by negatywna energia płynęła dalej….
 16. Zanim powie, pomyśli. Choć gdyby słuchała swojej spontaniczności, ciągle by mówiła.
 17. Pozytywna kobieta wiele przeszła, dlatego nie ocenia innych. Wie, że to najprostsza i najgłupsza droga. Ona nią nie kroczy.

I co, jesteś pozytywną osobą?

16 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj