Jaki tort na 50 urodziny? Wybierz najlepszy!

11

Okrągłe jubileusze mają to do siebie, że wzbudzają zaskoczenie. Pytamy, jak to już? Kiedy to minęło? Czas biegnie zdecydowanie za szybko. Niestety wymyślono mnóstwo sposobów zabijania czasu, ale ani jednego na jego zatrzymanie. Dlatego zamiast zastanawiać się, jak to się stało, że masz 50 lat, zacznij świętować i łapać pozytywną energię wynikającą z tego jubileuszu. Zacznij od dobrego przygotowania. Jak urodziny, to i tort. Jaki tort na 50 urodziny będzie najlepszy?

Tort na 50 urodziny szlachetne złoto

Jaki kolor najlepiej pasuje na 50? Oczywiście złoto, klasyczne, szlachetne, pełnowartościowe. Czy nudne? Ależ nie. Wystarczy spojrzeć na odpowiednią propozycję.

Tort na 50 urodziny – różowo optymistyczny

Gdy kończysz 50 lat, czas założyć różowe okulary i zacząć się naprawdę cieszyć życiem. Wybierz tort, który będzie kwintesencją wyzwolenia i niespodzianek na każdym kroku.

Tort na 50 urodziny – ze wspomnieniami

Sporo się wydarzyło zanim skończyłaś 50 lat. Czemu nie pokazać tego na torcie? Wybierz smakołyk ze zdjęciami…:)

Tort po 50 – takiej to dobrze

Gdy kończysz 50 lat, jesteś szczęściarą. Tylko zobacz. To czas dla Ciebie, wykorzystaj go, na przykład na zabawie.

 

lub po to, by zatonąć w torcie..

Tort na 50 – babeczki

A gdyby tak wybrać tort, którego nie trzeba kroić, który jest szalenie praktyczny podczas dzielenia? Nie pobrudzisz nawet noża! Ułóż 50 z babeczek 🙂

Klasyczny tort na pięćdziesiąte urodziny

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jest elegancka i pod wieloma względami smaczna. W połączeniu z minimalizmem zazwyczaj wszystkim się podoba.

Nie ma znaczenia, czy Twoje 50 urodziny spędzisz w gronie najbliższych osób, tylko z jedną czy dwoma przyjaciółkami, a może na zorganizowanej dużej imprezie. Najważniejsze jest to, że masz powód do świętowania. Nie każdy ma szansę obchodzić 50 urodziny. I to jeden najważniejszy powód, by podziękować. Gdy się głębiej zastanowisz, najpewniej znajdziesz inne, równie ważne argumenty mówiące o tym, jaką jesteś szczęściarą.

Zobacz inne torty na 50 urodziny.

Pooglądaj najpiękniejsze torty na 40 urodziny

11 KOMENTARZE

  1. Generalnie tort, niezależnie od wieku obdarowywanego, powinien odzwierciedlać jego upodobania, jakieś ulubione rzeczy – po prostu być z nim “osobiście” związany 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj