Osoby urodzone w piątek są WW. Wrażliwe i wojownicze

1

Urodziłaś się w piątek? Dobrze wiedziałaś, co robisz! Przyszłaś na świat z chęcią do zabawy, aktywności i niekończących się przygód. Wraz z początkiem weekendu powiedziałaś „oto jestem”, dumna z siebie, głośno komunikując się płaczem. No i się zaczęło…Osoby urodzone w piątek są…

Piątek trzynastego? Osoby urodzone w piątek

Szczególnym typem piątkowych osób są te urodzone w piątek trzynastego. Od najmłodszych lat otaczała ich bowiem aura „niecodzienności”. Bo wstrzelić się w taki dzień to musiało być coś niesamowitego. Piątek i to trzynastego. Wow. Towarzyszy Ci do końca życia. Zawsze czyniąc Cię kimś niesamowitym.

Podobno 13 i to w piątek to podwójnie pechowo. Ale miłośnicy czarnych kotów i nie tylko absolutnie się z tym nie zgadzają. Bo trzynastka to jedna ze szczęśliwszych liczb.

Zresztą mówienie, że osoby urodzone w piątek są…leniwe, to kolejny stereotyp. Tak absolutnie nie jest. Zresztą czytając dalej, dowiesz się prawdy.

Patroni

Osobom urodzonym w piątek patronuje Wenus – planeta piękna i miłości.

Bo piątek jest piękny i pełen miłości. Co tydzień życie zaczyna się na nowo. To lepsze, bardziej kolorowe i niesamowite życie. Można więcej, jest luz, wiele możliwości. Bo poniedziałek, wiadomo, wtorek też, środa to już nadzieja, a czwartek oczekiwanie na piątek, który tak kochamy.

„I don’t care if Monday’s blue Tuesday’s gray and Wednesday too Thursday I don’t care about you It’s Friday, I’m in love Monday you can fall apart Tuesday, Wednesday break my heart Thursday doesn’t even start It’s Friday I’m in love” – jak śpiewał The Cure.
Jest też nieco inna interpretacja tej piosenki, skupiająca się na miłości, którą celebruje się tylko w piątek…:)

Jakie są osoby urodzone w piątek?

W piątki rodzą się osoby ambitne, honorowe, przyjacielskie i zaangażowane. Nie lubią banału i przeciętności, zawsze dążą do tego, by wycisnąć z życia najlepsze, co tylko się da.

Ambitne, bo wiedzą, czego chcą i nie wahają się do tego dążyć. Konsekwentnie i systematycznie, jednak nie za wszelką cenę. Umieją odpuścić, bo wiedzą, co w życiu jest najważniejsze.

Mają honor i bardzo o niego dbają. Nie zrobią niczego wbrew sobie, nie zaszkodzą innym świadomie. Gdy trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów, z bólem, ale pozwalają, by zadziałała sprawiedliwość. Ludzie wiedzą, że można na nich polegać.

Osoba urodzona w piątek jest prawdziwym przyjacielem, a nie tylko osobą, która koleguje się tylko dla własnych korzyści. Lubi z ludźmi budować bliskie relacje, ma jednak też sporo znajomych, z którymi po prostu od czasu do czasu pije kawę i rozmawia na lekkie tematy. Jest lubiana i doceniana.

Wyróżnia ją też zaangażowanie. Gdy sprawa jest ważna, oddaje się jej w pełni. Nie liczy godzin i wypitych kaw, po prostu działa. Przepada bez reszty. Nie zawsze podoba się to rodzinie, ale nie poradzi nic na to, że jak potrzeba działać, to właśnie to robi. Jej zaangażowanie zresztą przynosi niesamowite efekty.

Wrażliwa i wojownicza

Urodziłaś się w piątek?

Jesteś ww. Wrażliwa i wojownicza. Z jednej strony, gdy ktoś Ci nadepnie na odcisk, niech lepiej uważa. Może to dla niego nie skończyć się dobrze. Z drugiej strony cechuje Cię duża wrażliwość na piękno otoczenia. Bywasz szaloną romantyczką, która potrzebuje dni ucieczki, całkowitego resetu od codziennego zgiełku i walki o lepszą rzeczywistość. Wyróżniasz się wrażliwością na otoczenie, doceniasz detale, widzisz więcej niż inni.

Znane osoby urodzone w piątek

William Wallace – szkocki wojownik
Jan III Sobieski – król Polski
Tadeusz Kościuszko,
Rozalia Ludomirska
Bolesław Prus,
Aleksander Romanow,
Arthur Schopenhauer,
Lewis Carrol
Lady Gaga,
David Beckham,
Whitney Houston

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj