“Jak dowiedziałam się o zdradzie partnera?” Najdziwniejsze przypadki

9

Internet aż huczy od postów kobiet, które nakryły swojego mężczyznę na zdradzie. Gdy czyta się ich wypowiedzi aż rzuca się po oczach to, jak naiwne bywamy, gdy się zakochamy i to, jak bardzo chcemy wierzyć, że problem jednak nas nie dotyczy…

Psychologowie mówią, by nie patrzeć na zdradę jak na koniec świata, tylko szansę na zbudowanie silniejszego związku. Tylko, kto tak potrafi?

Jak się dowiedziałaś o zdradzie? Oto najbardziej zaskakujące odpowiedzi, jakie znalazłam na forach:

 • Do mnie zadzwoniła kochanka, informując że …”dużo nas łączy…mamy wspólnego faceta…”
 • “Powiedziała mi sama zainteresowana zaraz po złożeniu życzeń na imieniny. To była moja koleżanka..”
 • “Mam koleżankę która wie doskonale o zdradach. Nie widzi nie słyszy, nie chce wiedzieć. Zerwała przyjaźń od podstawówki z przyjaciółką, która jej powiedziała….”
 • “Zapalony amator fotografowania… Znalazłam zdjęcia w aparacie. Zwykłe i nagie też”
 • “Ktoś zadzwonił do mnie z jego telefonu, zgubił telefon, gdy był z nią na jej imprezie firmowej, ktoś ten telefon znalazł i zadzwonił do mnie…przyjechałam tam po telefon i wszystko się wydało.”
 • Niektórzy potrafią się tak kryć, że niczego się nie domyślasz. Aż pewnego dnia ONA dzwoni do Ciebie i Ci o wszystkim opowiada.”
 • “Ja zagrałam w “tchórza”.
  -po Co dalej ciągniesz te kłamstwa? Przecież ja już wszystko wiem.
  Wtedy się przyznał… Ja byłam w szoku, bo blefowałam. Nie pamiętam co było dalej, ale wpadłam w rozpacz. Niestety wybaczyłam… Potem kolejny raz wybaczyłam… Przy następnych moich podejrzeniach, po prostu się spakowałam i wyprowadziłam.”
 • “U mnie była bliskość i wszystko jak zawsze a jednak coś mi nie pasowało….przez przypadek operator włączył podgląd rejestru i wyszło wszystko….”
 • “Ja znalazłam nie swoją bardzo ładną koszulkę w łazience…Jak się okazało on był przekonany, że jest moja i dlatego nie schował…”
 • Najpierw intuicja. Potem obserwowałam. Zauważyłam dziwne zachowania w stylu, chowanie telefonu, wyciszanie dźwięków, zabieranie tel do toalety (czasy kiedy FB jeszcze nie był tak dostępny w tel) późniejsze powroty z pracy, brał urlop ale do pracy wychodził. Oczywiście wszystko czyścił – komputer, telefon.
  Aż w końcu…. Nie wyczyścił wiadomości usuniętych na “Naszej Klasie “. Wyznawali sobie miłość… Czułe romantyczne i erotyczne słowa…
  Co lepsze… ta dziewczyna bywała ze swoim narzeczonym u nas…
  Dziś w sumie chyba jej powinnam podziękować.”
jak dowiedziałaś się o zdradzie
Threesome having a breakfast in bed

Przeczytaj – symptomy zdrady. Jak rozpoznać, że on ma kogoś na boku?

9 KOMENTARZE

 1. „Ja znalazłam nie swoją bardzo ładną koszulkę w łazience…Jak się okazało on był przekonany, że jest moja i dlatego nie schował…”

  Chyba ten punkt mnie najbardziej zaskoczył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj