Jak zaskoczyć przyjaciółkę na 40 urodziny?

2

40 urodziny to idealna okazja, by powiedzieć przyjaciółce, że jest dla nas ważna. To również świetny moment, by się spotkać i zbudować razem kolejne fantastyczne wspomnienie. Może być wspólna impreza, wyjazd do spa, czy wyjście do kina. Istnieją jednak również inne pomysły, które mogą uatrakcyjnić wspólnie spędzony czas. Oto one.

Pomysł na 40 urodziny? Film od przyjaciół

Jak kreatywnie złożyć życzenia na 40 urodziny? Można skorzystać z przygotowanych przeze mnie życzeń – ogólnych i dla przyjaciółki. Można też przygotować nowoczesną wersję życzeń w formie nagrania video.

Pomysł jest bardzo popularny na weselach. Można jednak wykorzystać go także przy innej okazji. A niewątpliwie bardzo dobrą są 40 urodziny przyjaciółki czy siostry. Zabaw się w operatora kamery i poproś o kilka słów najbliższe osoby. Niech powiedzą do kamery, za co kochają Kasię czy Asię i złożą jej życzenia.

Możesz też przygotować 40 krótkich listów od 40 osób z rodziny i przyjaciół. Wybrane osoby niech zapiszą odręcznie kilka miłych słów o jubilatce. Następnie tak przygotowane listy zepnijcie razem i gotowe. Łzy wzruszenia gwarantowane!

40 urodziny

Test znajomości, czyli kilka pytań

Ile czasu spędziłyście razem? Na pewno sporo. Ile macie wspólnych wspomnień? Pewnie jeszcze więcej!

Dlatego w dniu jej 40 urodzin odśwież pamięć jubilatki!

Na 40 urodziny przygotuj jej zestaw pytań dotyczących tego, co Was łączy. Pytania mogą być poważne i mocno zabawne. Spisz je, podaj kilka podpowiedzi i do dzieła. Oprócz takich oczywistości, w stylu, gdzie się poznałyście i kiedy to było, dodaj pytania o “największą przeżytą razem wtopę, wspomnij o tej najbardziej gorącej dyskotece, czy ognisku, przypomnij sobie czasy szkoły”. Przygotowanie ciekawych zestawów pytań to może być fantastyczna niespodzianka. A także forma powiedzenia – “jesteś dla mnie ważna”.

Podchody na 40 urodziny

Pytanie czy wyzwanie? Kto powiedział, że nie można się bawić w tę grę w dorosłości!

Można ją połączyć w zabawę w podchody, która najlepiej się udaje w większym gronie. Jeśli chcesz, dodaj także tor przeszkód pod postacią gry w gumę, klasy, czy mocnym huśtaniu się na huśtawce. Opcja dla zwariowanych i mocno zmotywowanych osób! Podejmiesz wyzwanie?

Gra…lub…w butelkę

5 sekund, kalambury, poker (także rozbierany), czy gra w butelkę?

Kto powiedział, że nie można? Można!

Jeśli dopisze pogoda, rozważcie opcję aktywną- przyjacielski mecz w siatkówkę czy badmintona. Jeśli wybierzecie się na plażę, koniecznie zróbcie sobie karykaturę u jednego z artystów na deptaku. W ten sposób zadbacie o nieocenioną pamiątkę na kolejne lata!

Z popularniejszych opcji jest też paintball, który pozwala bezkarnie zlać komuś tyłek przy okazji 40 urodzin. Dla wielu to będzie naprawdę kusząca opcja.

Którą opcję wybierasz?

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj