Orgazm sutkowy – czy Ty również możesz go przeżyć?

0

Jest sprawiedliwość na tym świecie, o czym świadczy orgazm wielokrotny, którego my kobiety możemy doświadczać przez całe życie. Na wyciągnięcie ręki (dosłownie i w przenośni) dostępny jest też orgazm sutkowy, który przeżywamy jednak w pewnych okresach, rzadko jako bardzo młode kobiety.

Orgazm sutkowy jest co prawda mniej powszechny niż orgazm łechtaczkowy i pochwowy, ale niemniej kuszący. Jak go osiągnąć? I czy do jego przeżycia będzie potrzebny nam partner? A może same możemy się skutecznie pobudzić, by doznać fali rozkoszy podczas masażu piersi?

My kobiety mamy łatwiej?

Choć kobiece życie uważane jest za bardziej skomplikowane od męskiego, to istnieją pewne obszary, w których mamy zdecydowanie łatwiej. Jednym z nich jest seks. Tak, dobrze przeczytałaś, droga Czytelniczko.

Orgazm sutkowy

W ramionach czułego, uważnego kochanka możemy doświadczać mnóstwa pięknych chwil. Raz rozbudzone jesteśmy gotowe do tego, by kochać się godzinami, co w przypadku większości mężczyzn nie jest już takie proste.

U mężczyzn po zaspokojeniu podniecenie spada, u kobiet może ono narastać falami. U niego na ponowny pełny wzwód zazwyczaj trzeba poczekać, u niej ciało pozostaje w gotowości przez dłuższy czas po zakończeniu zbliżenia. Warto zatem to wykorzystać! I odkrywać różne tajniki swojego ciała. Jednym z nich jest ogromna wrażliwość biustu. Cecha, co należy podkreślić na samym wstępie, bardzo indywidualna.

Kiedy możesz doświadczyć orgazmu sutkowego?

Orgazm sutkowy to nie mit. Niestety nie jest dostępny dla każdej kobiety w każdym momencie jej życia. Niektóre z nas mają po prostu mniej wrażliwe piersi.

Zazwyczaj orgazmu sutkowego doświadczają panie, które:

  • karmiły już piersią – ma to związek z powstaniem nowych szlaków nerwowych po laktacji,
  • są tuż przed menstruacją – właśnie wtedy wrażliwość kobiecych piersi jest największa,

Orgazm sutkowy – czego potrzeba?

Orgazm sutkowy nie jest łatwy do osiągnięcia. Dlatego na drodze do niego potrzeba:

  • cierpliwości,
  • delikatności,
  • intymności,
  • stopniowania doznań,
  • urozmaiconych doznań – do pieszczenia piersi można użyć fantazji. 🙂
  • podczas masowania, dotykania, głaskania piersi, należy zwracać uwagę na delikatność. Pobudzony biust jest bardzo wrażliwość i większość kobiet negatywnie reaguje na bardziej zdecydowany dotyk,
  • bardzo istotna zasada – kobiece sutki są bardzo wrażliwe na dotyk, dlatego zazwyczaj są gotowe po stymulacji piersi.

Nie jest na pewno tak, że sama nie doprowadzisz się do orgazmu sutkowego. Jeśli jesteś singielką, masz taką możliwość! Spróbuj!

Na pewno jednak łatwiej tę drogę przebyć z drugą osobą. Mężczyzna będzie miał większe możliwości w zakresie dotykania i pieszczenia Twojego biustu. Może wykorzystać do tego celu dłonie, język…i inne części ciała. Jeśli będzie cierpliwy, a Ty będziesz gotowa, wszystko może się zdarzyć…:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj