Jaki prezent dla kobiety? Pomysły inne niż wszystkie

1

Podobno bardzo trudno zadowolić kobietę. A trafić z prezentem to w ogóle wyczyn. Tak przynajmniej twierdzą mężczyźni. Dlatego spieszę im z pomocą. Przybywam ze ściągawką, z której można korzystać do woli. Oto lista prezentów, która zadowoli każdą kobietę. Skąd ta pewność? Wystarczy, że przeczytacie…

prezent dla kobiety

  1. Sprezentuj kobiecie święty spokój. To patent, który zawsze się sprawdza. Jak zapakować ten podarunek? Zacznij od wyręczenia kobiety. Czy to będzie sprzątanie, pranie, gotowanie, odebranie dzieci – zrób tyle, ile się da, żeby ona mogła robić mniej. Pamiętaj o uśmiechu na ustach i zaangażowaniu. To nie kara, ale…Twój prezent. Robisz to dla niej! Następnie w zależności od aktualnych możliwości – wyślij ją do spa, a sam zajmij się domem i dziećmi. Możesz też zaprosić ją na kolację i do kina. Inny pomysł? Masaż stóp, całego ciała, dobry film…Zrób wszystko, żeby ona mogła odpocząć! Tak prawdziwie się zregenerować!
  2. Daj kobiecie czas. Ten punkt wiąże się z poprzednim. Tak zorganizuj rzeczywistość, żeby ona zyskała więcej czasu. Żeby mogła porządnie się wyspać, iść do dobrego fryzjera, na masaż, czy na spacer do lasu. Postaraj się, aby ukochana miała czas swobodne pobiegać kilka czy kilkanaście kilometrów, przeczytać w ciszy dobrą książkę, czy po prostu miała możliwość wybrać się na wino z koleżankami. Niektóre z nas marzą o gorącej kąpieli wśród świec, czy szalonej imprezie do białego rana…a większość zabieganych kobiet po prostu marzy o nicnierobieniu.
  3. Wyjazd w góry albo nad morze. Plan, który zazwyczaj okazuje się strzałem w dziesiątkę. Wszystko zaplanuj od A do Z. O nic nie pytaj. Niech to będzie niespodzianka. Zadbaj o każdy szczegół, przypominając sobie, jak lubi wypoczywać kobieta bliska Twojemu sercu. Jeśli podejdziesz do tematu z zaangażowaniem, uda się na pewno.

Czasami kobieta marzy tylko o tym, by zejść jej z drogi. Wiele z nas dałoby sporo, by pobyć po prostu w ciszy, bez dzieci, bez hałasu, bez obowiązku. Innym razem najlepszy prezent dla kobiety to rodzinny wypad i wieczór gier w planszówki. Skąd wiadomo, którą opcję wybrać? Drogi Mężczyzno, obserwuj swoją ukochaną, a na pewno się dowiesz…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj