Najtrafniejsze cytaty Helen Mirren

11

Helen Mirren to utalentowana aktorka, która w lipcu skończy 74 lata. Została wyróżniona wieloma nagrodami – w tym Oscarem i trzema Złotymi Globami. Dla wielu bardzo dobry obserwator. Oto, według mnie, najtrafniejsze cytaty Helen Mirren.

“Nie wierzę, że jeśli będziesz czynił dobrze, będą miały miejsca dobre rzeczy. Wszystko jest całkowicie przypadkowe. Czasami złe rzeczy przytrafiają się bardzo dobrym ludziom, a czasami dobre rzeczy przytrafiają się złym ludziom. Ale przynajmniej jeśli próbujesz robić dobre rzeczy, spędzasz czas, robiąc coś wartościowego”

***

“Teraz w wieku 70 lat, gdybym mogła dać sobie młodszej pewną radę, to brzmiałaby tak: używaj zwrotu „pierdol się” znacznie częściej.”

Helen Mirren

***

“Kontrola i zrozumienie naszych lęków to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w naszym życiu.”

***

“Nie sądzę, że dobrze jest próbować kogoś zmienić. Sztuką i tajemnicą  jest nauka życia z fragmentami drugiej osoby, które Ci się nie podobają.”

***

“Pamiętam, co myślałam, kiedy miałam 30 lat, że jest to najlepszy wiek. Nadal uważam, że lata 30-te to wspaniały wiek.”

***

“Kiedy masz 16 lat, 30 lat wydaje Ci się dużo. Kiedy masz 30 lat, 45 lat wydaje Ci się naprawdę sporo. Kiedy masz 45 lat, 60 lat to dla Ciebie starość. Jednak kiedy masz 60 lat, nic już dla Ciebie nie wydaje się stare.”

***

“Kiedy jesteś młoda i piękna, jesteś też paranoiczna i nieszczęśliwa”

***

“Ludzie stają się interesujący około 25 urodzin. To właśnie wtedy rozwija się ich charakter i ujawnia osobowość.”

***

“Moda jest szalona. Możesz wydać dolara na kurtkę. Możesz też wydać 1000 dolarów. I gdy zobaczysz te dwie kurtki idące ulicą, najprawdopodobniej nie będziesz wiedzieć, która jest droższa, a która tańsza”

11 KOMENTARZE

  1. To trudna sztuka tak walnąć komuś prosto z mostu……ale z perspektywy moich 42 lat tym zwrotem pewnie oszczędziłabym sobie wielu niepotrzebnych stresów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj