Prezent na 40 urodziny – nie ma uniwersalnych rad, ale są pewniki

0

Poszukiwanie idealnego prezentu na urodziny, którekolwiek z kolei, a tym bardziej czterdzieste, to spore wyzwanie. Mamy zazwyczaj pewne wyobrażenia dotyczące tego, jaki efekt ma wywołać podarunek, najczęściej brakuje nam jednak pomysłów, co warto wręczyć. Jaki prezent na 40 urodziny?

Prezent na 40 urodziny

Niestety nie ma uniwersalnych recept. Każda z nas jest inna i każdą może ucieszyć inny podarunek. Są jednak typy, które warto rozważyć.

Biżuteria

Coś pięknego. Biżuteria to dość uniwersalna propozycja, która sprawdza się wtedy, kiedy chcemy obdarować bliską osobę, ukochaną lub przyjaciółkę.

Zaletą tej opcji jest fakt, że oferta jubilerów jest bardzo szeroka. Obok biżuterii złotej, srebrnej znajdziemy oryginalną biżuterię z mosiądzu, drewna czy klasyczną z bursztynu. Dostępne są sprawdzone wzory, jak również wyróżniające się autorskie projekty. Ceny także są bardzo zróżnicowane, dzięki temu wybór odpowiedniego kompletu jest możliwy, przy posiadaniu bardzo zróżnicowanego budżetu.

Sesja zdjęciowa

Jak na nowo zachwycić się sobą? Odkryć swoje piękno?

Czasami wystarczy, że zobaczysz się w pięknej scenerii, profesjonalnie uczesaną, umalowaną, w odpowiednim świetle i kadrze… Oczywiście bardzo ważne jest, żeby zdecydować się na sesję fotograficzną u dobrego fotografa.

To bardzo dobry pomysł na prezent na 40 urodziny. Pamiątka na całe życie!

 

Prezent na 40 urodziny – spersonalizowany

Bogata oferta prezentów na 40 urodziny dotyczy prezentów spersonalizowanych. Niezmiennie popularnością cieszą się koszulki na 40 urodziny z zabawnymi tekstami, poduszki, torby, czy też kubki, zakładki do książek, stojaki do wina lub same wina. Można również wybrać prezenty z grawerem, np. wieczne pióro.

Prezent na 40 urodziny – masaż

Która z nas nie lubi masaży? Karnet na masaż lub po prostu do centrum SPA to świetny pomysł na prezent na 40 urodziny. Można również rozważyć zakup poduszki masujące, maty masującej, które posłużą nam na dłużej i po które będzie można sięgać w każdej sytuacji.

Wspólny weekend poza miastem

Zarówno w Polsce, w Europie, jak i na świecie nie brakuje miejsc godnych odwiedzenia. Planując wyjazd szybciej, można skorzystać z naprawdę atrakcyjnych ofert cenowych zarówno na nocleg, jak i na przejazd/przelot. Jeśli umiesz je wyszukać, argument wysokiej ceny nie powinien Cię przerażać. Paradoksalnie organizacja wspólnego wyjazdu może być naprawdę korzystna cenowo.

Prezent na 40 urodziny – dla miłośniczki gotowania i czystego domu

Niby mówi się, że garnki czy akcesoria kuchenne to najgorszy wybór na prezent. Jednak znam co najmniej kilka kobiet, które szczerze byłyby z nich zadowolone. Dlatego nie ma sensu na wstępie skreślać opcji, które w niektórych sytuacjach się sprawdzają.

Uwzględniając tę grupę produktów ma tę zaletę, że można wybierać propozycje w różnych cenach, zaczynając od miski 3 w 1 w cenie około 40 złotych,  poprzez odkurzacze do szyb, ułatwiające mycie okien (w okolicy 200-300 złotych), a kończąc na super robocie kuchennym (od 600 złotych wzwyż).

A Wy, jakie prezenty najbardziej lubicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj